Thread: hltv help
-
06-10-2004, 19:01 #1
hltv help
ik heb google en search button al gebruikt maar kan iemand mij nu is uitleggen hoe ik hltv gebruik en als ik war, hoe ik daar de beste stukke uitpak, of dat daar een program voor is, en als je het uitlegt, legt het gans uit, aub, anders moet ik 27keer komen vragen hoe het moet, plz help
"say hello to my little friend"no votes
-
-
06-10-2004, 19:05 #2
eerst "dedicated server" downloaden via steam
& check dan C:\Program Files\Steam\SteamApps\je.email\dedicated server\HLTV-Readme.txt
read itno votes
-
06-10-2004, 19:13 #3
ow thx wist ik ook niet
no votes
-
06-10-2004, 19:16 #4
wel een lang uitleg en dan nog int engels..
kan er iemand da int nederlands uitleggen plsno votes
-
06-10-2004, 19:29 #5
omfg k ik zal is HEEL veel moeite doen om het int simpel uitteleggen
dus:
ge opent HLTV launcher
dan krijg je een console waar dat je dan vanalles kunt intypen
eerst pak je een naam Bv:HLTV.org, dus je typt in name HLTV.org
ondertusse heb je je dedicated server al opgestart en typt je in je console Bv connect 192.168.130.42:27020 dus je typt in connect en dan je ip van de serv.
dan moet je normaal bij players zijn bij spectator HLTV.org (dit kan ook anders zijn. het hangt er van af hoe je hem hebt genoemd)
als je dan wilt recorde typ dan in de console record test het hangt der van af hoe je het wilt noemen dus record test
en als alles klaar is wa je op wou nemen typt je in de console stop en exit als je het ook wilt afsluiten
en dan zou er normaal in je dedicated server map een map cstrike moeten zijn ga daar kijken en daar staat normaal je demo
gl&hf ik hoop dat jullie er wat aan hebben ik weet dat het mss niet zo duidelijk is maar ik heb toch mijn best gedaan
en het is heel primitief maar daarmee kun je normaal toch al opnemen enz.
greetz Snoy'Last edited by zero1138; 06-10-2004 at 19:30.
no votes
