-
18-09-2004, 19:30 #1
Hoeveel geef je gemiddeld uit per maand aan retro games?Show me what you got!!
Hello retrogamers!
Wat geven jullie tegenwoordig uit voor je favoriete retro console(s)?
Maakt niet uit of je ze bij ebay koop,of op yezzz.com , anywhere!
En voor welke console ben je nu de meeste games aant verzamelen of aant spelen ,hoeveel wil je verzamelen?
Des te beter als je een foto kan bijzetten,is altijd leuk om mee te kijken 
Ikzelf ben nu alles aan het verzamelen omtrent de sega dreamcast en spendeer zeker maandelijks 300 euro of meer uit voor alle retro goodies.
Met wat ik nog dit week heb binnengekregen heb ik al in totaal 65 of 66 dreamcast games,met toch al een 20 tal die vrij zeldzaam en duur zijn geworden en bijna allemaal nieuw kunnen kopen
Van accesoires heb ik daarvan al de keyboard,muis,arcade stick,fishing controller,light gun etc.alle originelen van sega en veel in het dubbel.
Ben gewoon van plan om alle Europese titels te verzamelen die zijn uitgebracht,eventueel later dan ook alles in de Vs versies als ik niks anders te doen heb ,dus ben nog even bezig
.
Bij de japanse games begin ik er niet aan
Alleen dan de titels die heel zeldzaam zijn of de laatste releases die geen taalkennis vergen zoals border down,puyo puyo en in december komt er nog zo een shooter.
Anyhoo,ik heb de microbe zwaar te pakken en zal eens proberen een foto binnenkort te zetten
Nu jullie beurt,show me what you got!!
Keep retro alive peeps,
Cheers!!Last edited by bhytre; 18-09-2004 at 19:32.
no votes
-
-
18-09-2004, 20:20 #2Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 9,434
- iTrader
- 534 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/6
Hangt er echt vanaf...
De ene maand ben ik mentaal retrostuff aan het verzamelen, en de andere maand begin ik dan weer zot dvds te kopen. Tschommelt altijd tussen die 2.
Kan er niet echt prijzen op plakken wat ik per maand uitgeef aan die games, maar kheb er toch al serieus wat geinvesteerd.
enkele foto's:
http://users.pandora.be/leckske/retrogames/room1.JPG
http://users.pandora.be/leckske/retrogames/room2.JPG
http://users.pandora.be/leckske/Arcade/Arcade4.JPG
Heb trouwens al 16 factory sealed NES games te pakken gekregen
no votes
-
18-09-2004, 20:30 #3
very sweet

Uw arcade kast zou ik ook heel graag hier zien zitten lol
Zou ofwel een soul calibur kast willen of die super nintendo kast die vroeger zo 3 games had ,was ook wel cool
no votes
-
19-09-2004, 15:57 #4Member
- Registered
- 22/08/02
- Location
- Ieper
- Posts
- 772
- iTrader
- 23 (96%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
mijn nederinge collectie:
http://users.pandora.be/cane/retro.JPG
Ik zit aan 41 SNES games en 87 NES games. Mijn collectie blijft langzaam maar zeker groeien. Veel geld kan ik er niet aan uitgeven want ik studeer nog
De gamecube is mijn laaste aankoop, en daarmee zal het voor een tijdje gedaan zijn met kopen denk ik. wel geen retro maar het was een koopje
Ik denk dat ik vorige maand ongeveer aan 150€ retro stuff zat. Maar meestal is het nie zoveel.
Grtzzzzno votes
-
20-09-2004, 17:01 #5
Heb zonet een Saturn gekocht met 6 games (Sega Rally, Panzer Dragoon 1 & 2, Dark Savior, Street Fighter Alpha en Story Of Thor 2)
Ook heb ik op ebay een Mortal Kombat 3 control pad (met alle moves;-) gekocht
Daytona Usa voor de saturn gekocht
en via een chinese? site lol heb ik Saturn 4in1 gekocht, een memory card en een Mortal Kombat (originele) voor de Mega Drive.
Ben wel nog maar net bezig met het afhalen van zolder en dus verzamelen,
Sega Master System (van mn vriending haar zolder ;P ;-)) Met 2!!!! spellen ;-)
MegaDrive + Mega Cd van mijzelf vroeger met zowat 25ish spellen
en dan de Saturn nu ;-)no votes
-
20-09-2004, 17:37 #6
Ik heb ooit eens op één dag voor 100 000 BEF sega master system games gekocht, gene zever. Ik heb er dan ook 270+
zebowno votes
-
27-09-2004, 18:51 #7Member
- Registered
- 06/12/02
- Location
- Dilbeek
- Posts
- 4,870
- iTrader
- 400 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 15/19
Hehe, jaja Zebow, ze spreken nog altijd over u bij "the games" in Ninove
Ik kan persoonlijk moeilijk zeggen hoeveel ik spendeer aan retro gaming. Ik koop de laatste tijd veel spullen op rommelmarkten om verder te versluizen via ebay en met de winst koop ik dan opnieuw spullen om deels zelf te houden of opnieuw te verkopen... maar laat ons zeggen dat ik maandelijks minstens aan een 100 euro retro stuff zit. En in totaal zit ik momenteel een stukje over de 650 officiële games.
Pics kan je vinden op de site, wel niet echt recente www.gamevault.tk
Greetz
RB.Last edited by red Bulleke; 27-09-2004 at 18:53.
no votes
-
28-09-2004, 23:20 #8no votes
-
07-10-2004, 16:46 #9Member
- Registered
- 16/07/04
- Location
- Schelle
- Posts
- 646
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/1
Wil je weten wat echt ziek is. Check mijn site eens uit dan
http://users.pandora.be/dafranno votes
-
07-10-2004, 17:14 #10
heel knappe collectie dafran,maar na wat ik gezien heb van collecties op ign noem ik je eerder een normale collector dan "zieke"
Btw geen ene collectie is compleet zonder een virtual boy!!! *spank* moehaha nee een virtual boy moet je ook hebben ,honest
Btw welke Europese en Amerikaanse dreamcast games heb je nog niet?
cheers.
*update* ah ok ik zie al dat je een paar amerikaanse niet hebt
Geen armada!! shame on thee!
Last edited by Ikarugabhytre; 07-10-2004 at 17:24.
no votes
-
07-10-2004, 17:24 #11Member
- Registered
- 07/04/03
- Location
- vosselaar
- Posts
- 1,071
- iTrader
- 4 (83%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
amaai dan bende nen DIKKE zot in mijn ogen
gene zever
voor 100.000 bef mogen ze van mijn part al die 270 games stuk voor stuk in de verkoper zenne hol duwen
voor 100.000 ga ik is VET op reis
of bouw ik menne auto is VET uit
no votes
-
07-10-2004, 17:33 #12
iedereen zijn hobby he coentakillah
,voor de ene is videogames een passie,voor de andere niet
En als ik miljardair zou zijn zou ik arcadekasten verzamelen zoals hij die sega games kocht
no votes
-
07-10-2004, 21:20 #13Member
- Registered
- 07/04/03
- Location
- vosselaar
- Posts
- 1,071
- iTrader
- 4 (83%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
08-10-2004, 10:41 #14Member
- Registered
- 16/07/04
- Location
- Schelle
- Posts
- 646
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/1
Zie je wel dat ik niet ziek ben, weeral eens bevestigd dat ik perfect normaal ben...moet je mijn vriendin eens proberen wijs te maken
Ik hou het bij Sega daarom geen Virtual Boy hé. Ik ben eerst bezig met het verzamelen van de PAL versies van al de Sega consoles en de US en JAP komen misschien later wel. De Europese Dreamcast is trouwens volledig sinds gisteren dankzij Liverpool die hier ook op het Forum rondhangt. Thanks mate
Die Armada zou ik idd eens op de kop moeten tikken hé. Ik zal mijn best doen hoor
Last edited by dafran; 08-10-2004 at 10:47.
no votes
-
08-10-2004, 12:06 #15
hehe ja niet iedereen kan zoiets begrijpen,tenslotte is het een hobby als een ander

Damn wel zalig dat je alle pal dreamcast games hebt,ben net hetzelfde aant doen en met wat ik dit week nog heb binnengekregen heb ik al 81 games (pal) en nog een 30 tal Usa+Jap dus ik ben nog even bezig

Mijn probleem is echter dat ik ze altijd factory sealed wil aankopen lol,sommige titels kosten dan ook wel veel poen in die toestand
cheers!no votes

ieder zijn hobby maar als ge zo aant spenderen bent dan bende in mijn ogen serieus aan het overdrijven ze 