1. #1
    Necrumunda's Avatar
    Registered
    10/07/03
    Location
    Gent
    Posts
    33
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Avonturijnse bode: nieuws uit Azeroth (De Horde, unieke ss's)

    1) Enkele unieke beelden van onze bode


    De Schedelberg, Baas Mordresh het Vuuroog


    Grote strijd, lijken overal


    2) Nieuwe intro van www.roleplaying.be / www.necrumunda.be

    www.roleplaying.be/intro
    Wat vinden jullie van de sfeer, de styling? De tekst in het boek zal nog veranderen en op de weegschaal moet nog een zon en een maan komen te staan. Maak uw suggesties hier! Die site komt er voor en door jullie! Daarom, nu we nog elke richting uitkunnen, reageer en wees kritisch en opbouwend.


    3) Keuze van kamp: Horde only / Pvp: de Geboorte van de Schaduwraad
    De Schaduw Raad telt vijf Commandeurs die elk een regiment commanderen:

    DE TREDEN VAN DE RAAD

    ORDE VAN DE ZWARTE ZON (Order of the Black Sun)

    Cult van de Draak (Cult of the Dragon) voorgezeten door de Opperhogepriester Neltharion en zijn cohorte heksenmeesters en necromancers.

    ZWARTE DRAKEN (Black Dragoons)

    Doodseskader (Deathwing) bestaande uit elite troepen die tot aan de tand gewapend zijn. Het is tevens de thuisbasis van de Cult der Ouden (Cult of the Ancients). Een georganiseerde strikte gilde van huurmoordenaars. Er wordt gefluisterd dat het Dodenboek (dat de geheime kunsten van de assissinatie bevat) er ook haar intrek heeft en streng bewaakt wordt in de diepste cryptes.

    LEGIOEN VAN HET AS (Legion of Ash)

    De Balsemieten (moordende en woeste plunderaars bestaande uit taurens en trollen) zijn niet altijd even trouw en voorspelbaar maar in hun rangen schuilt de kracht van hun grote aantal.

    BLOED CIRKEL (Blood Circle)

    Tribale totemclans van orken die over de velden razen op zoek naar Chaos en Verderf.

    VERVLOEKTEN (The Accursed)

    Novieten die tot de esoterische materie ingewijd willen worden, ondergaan een ritueel. Ze worden vervloekt met ziektes en vervormingen. Hun botten worden gebroken, hun lichamen omgevormd tot verschikkingen. Degene die falen worden geofferd op het Bloedaltaar voor rituelen of blijven tot in de eeuwigheid bij de Horde van de Vervloekten.

    "Je moet de dood niet vrezen, ze is je toekomst"



    Voor meer informatie, ga naar http://www.roleplaying.be/forum/viewforum.php?f=26


    4) Wij zoeken nog mensen voor bepaalde vacatures in te vullen, interesse?

    Vul het applicatieformulier in hier: http://www.roleplaying.be/forum/viewtopic.php?t=39 registratie en pm volstaan voorlopig, u kunt mij ook vinden op msn: Necrumunda@hotmail.com

    Vragen of suggesties, wij kunnen alle hulp gebruiken.

    Getekend,

    V.

    "Samen zij aan zij, rug aan rug, staan we als een bergketen; onverwoestbaar en klaar om de bloedwinden, die vanuit de andere landen razen, te trotseren"
    Last edited by Necrumunda; 12-09-2004 at 23:50.
    Signature

    Proud founder of Shadow Council
    no votes  

  2. #2
    Caretaker's Avatar
    Registered
    18/07/02
    Location
    Kontich
    Posts
    375
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/2
    No Offence, maar roleplayers die plagiaat plegen???
    Ach ja, t'is nekeer iets anders
    no votes  

  3. #3
    Necrumunda's Avatar
    Registered
    10/07/03
    Location
    Gent
    Posts
    33
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Hoe bedoel je Caretaker? Welk plagiaat?
    Signature

    Proud founder of Shadow Council
    no votes  

  4. #4
    Daingub's Avatar
    Registered
    10/05/03
    Location
    Heist op den Berg
    Posts
    2,262
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    tis vrij duidelijk da jullie hier LoTR proberen te kopieren(ik kan nie spellen...)
    me de ringen en de inscriptie en van die stuff.

    niet echt origineel imo
    no votes  

  5. #5
    Necrumunda's Avatar
    Registered
    10/07/03
    Location
    Gent
    Posts
    33
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Ideeën hangen in de lucht en behoren aan niemand toe.

    Edward Munch maakte 20 variaties op zijn schilderij "De Schreeuw". Al deze smiley's zijn een gevolg van de hype van de Schreew na de new beats.

    Als wij een variatie maken op de tekst van Mordor is dat met een reden. Om JRR Tolkien te eren omdat hij de vader is van alle fantasie.

    Onze variatie verloopt als volgt:

    De Vijf Schaduwdraken zijn de Draken Aspecten die in de geschiedenis van Warcraft voorkomen. Eén van hen Neltharion verraadt de geallieerde krachten om keert zich tegen hen. In World of Warcraft ontstaat in zijn schaduw een nieuwe cultus: de Cult der Draken.

    Elke Opperpriester van die cult der draken heeft een magische ring met vermogens om een draak te charmeren. Draken worden overladen met schatten door hen, om zo hun vriendelijkheid te winnen. Vervolgens worden ze ook beschermd door die Cult der Draken (door vallen te zetten, Hordekrachten te ontplooien rondom drakennesten). Men biedt hen het eeuwige leven aan met als hun ontsterkelijk te maken. Om te doen moeten ze herboren worden als draaklichen.

    De Schaduw Raad is een duistere federatie die de Horde in orde achter haar rangen tracht te scharen om zo chaos tot ordenen tot één groot krachtig slagwapen om Azeroth voor eeuwig in duisternis te binden.

    Ps: onze clan is nog geen week oud wij posten dit omdat we nog aan het brainstormen zijn over de te varen koers, opbouwende kritiek is dan ook welkom
    Signature

    Proud founder of Shadow Council
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in