Thread: Hostile intent H-L mod
-
24-08-2004, 19:12 #1
Hostile intent H-L mod
Ik ben sinds kort begonne met hostile intent een realistishe shooter (en bij mijn wete zijn ze de enigste die er in geslaagd zijn om het zo realistish mogelijk te doen.) je schiet door de mikker van je geweer (geen crosshair) geen hp/bullet meterke enz( teamplay is heeeeel belangrijk in deze mod). De mod is al 2 jaar oud maar het team was gestopt na de eerste release. Resent is een nieuw team trug begonne en de 3de update is al onderwege. Het is een mod voor half-life 1 (voor den 2 zijn er al planne) en het ownt echt

Al degene die dak het late spele heb zijn al van hun vaste shooter overgestapt naar HI. omdat het spel een tijdje dood geweest is (geen updates) heeft het weinig spelers op deze moment maar elke dag kome er meer en meer bij (net zoals de servers)
Al de bezitters van half-life moete het zekers is uitprobere tis echt de moeite. Binnekort heb ik een public server runne (later meer dan 1)
Dus downe die shit is de boodschap
--> www.hostileintent.org
ps. Het is sinds kort erkent door valve en Clanbase heeft ook een ladder toegevoegt bij half-life games.
grtz kArAno votes
-
-
24-08-2004, 19:14 #2Member
- Registered
- 05/03/03
- Location
- Olen City
- Posts
- 1,328
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Als dit ne mod is voor Half life 1.
WAAROM POST JE DAT DAN NIET IN DE HALF LIFE SECTIE VAN DIT FORUM
dank u voor uw aandacht
no votes
-
24-08-2004, 19:23 #3
omdat daar niks stond van half-life general... of mods alleen over cs en enkele andere mods ..
no votes
-
25-08-2004, 00:10 #4Member
- Registered
- 14/10/02
- Location
- The Matrix
- Posts
- 7,303
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 8/20
Gewoon negeren
"At the beginning of the Portal development process, we sat down as a group to decide what philosopher or school of philosophy our game would be based on. That was followed by about fifteen minutes of silence and then someone mentioned that a lot of people like cake."
- Valveno votes
-
25-08-2004, 00:28 #5Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Anzegem
- Posts
- 2,274
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Vroeger nog gespeeld, was nie mis. Maar wel wat weinig servers
no votes
