Thread: Q: ffx
-
12-08-2004, 20:06 #1Member
- Registered
- 13/02/04
- Location
- genk
- Posts
- 818
- iTrader
- 24 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Q: ffx
hey
ik zit namelijk "vast"
kmoet tegen semour vechte (met zijn 2 boudyguards en anima)
oki die 2 guardians lukt en anima ook
ma derna als ik tegen semour moet vachte ben ik snel dood
iemand die wa tips kan zegge
ik had gelezen da ge met lulu haste ofoz meot gebruike maar waar vind ik ze
greetzno votes
-
-
12-08-2004, 20:23 #2Member
- Registered
- 21/06/04
- Location
- Nederland
- Posts
- 2,843
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Kan iedereen al z'n Final Fantasy vragen gewoon ff in de FF thread stellen?? Al die FF threads bij elke vraag heeft ook geen zin..
http://games.telenet.be/forum/showthread.php?t=240741
Anyway, Seymour, o jee. Lang (nie echt heel lang) geleden.. Aeon Overdrives.. Zorg dat uw aeons hun Overdrive kunnen gebruiken.. Als Seymour's HP onder de 3000 komt, summont ie Anima, is Anima weg, dan heeft ie weer al z'n HP.. Doe dan een aeon Overdrive, of 2, en hij is weg.. Of gebruik de overdrives van je personages, die van Tidus en Auron zijn goe.. Vind ik..
Verder moe ge eerst die 2 guards uitschakelen, want zij healen Seymour steeds, en kan je blijven aanvallen, maar het helpt dan toch niks.. Dus eerst de guards uitschakelen.. Dan verder gaan met Seymour..
En Anima, ook met Overdrives, zorg voor veel HP voor je personages, z'n Oblivion Overdrive geeft veel dmg, dus kijk uit..
Succes!
"Just one more thing... The people and the friends that we have lost... Or the dreams that have faded..... Never forget them." - Yuna, Final Fantasy X 
"You just have to believe what you feel in your heart. Let's choose to believe." - Sophia, Star Ocean: Till the End of Time
no votes
-
12-08-2004, 20:37 #3Platinum Member
- Registered
- 23/10/02
- Location
- Roeselare City
- Posts
- 16,367
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 298/520
Use Shiva...
ze is erg effectief tegen Seymour. One Overdrive should do the trick, if that doesn't work... you're f&!#@*no votes
-
12-08-2004, 20:48 #4
zoals ze hiervoor al zeggen :
1) Eerst 2 guardians uitschakelen
2) dan Seymour.
3) Anima met shiva ner de vaantjes helpen (desnoods ervoor zorgen dat er al een paar andere aeons in overdrive staan voor voor het gevecht , voor het geval dat shiva ner de vaantjes is)
4) en dan nogges seymour
Als ge goed oplet , ziet ge dat Seymour zijn magic altijd in dezelfde volgorde is (van fire , ice enzo). Gewoon de juiste nullfire ofzo (of hoedaook weer heet) voor hij fire gaat caste , idem bij ice en light. ; haste kan idd serieus gemakkelijk zijn hiervoor dan , zeker op degene met de null magic.
Voor de andere 2 :
bikke kloppen enzo
dan zal het wel lukken
no votes
-
12-08-2004, 21:09 #5Member
- Registered
- 23/07/02
- Location
- Electri-city
- Posts
- 1,309
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
En ik zou ook aanraden om niet bij het minste probleem meteen aan de alarmbel te hangen.
En indd, stop aub met nieuwe FF threads aan te maken.
Ik erger mij er mateloos aan. N/O.
Wat zou het toch zalig zijn als er een duidelijk topic was FF 7, FF 8, FF 9,... waarin de vragen en zo gepost werden.
En desnoods een extra "roddel" thread waar je je ei kwijt kan dat je nergens anders kan posten.My Guild Wars chars -> klik <-no votes
-
12-08-2004, 21:10 #6Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Serskamp
- Posts
- 1,526
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
quite simple, als je selecteert om aan te vallen verschijn er vanboven dat hij lightning, ice, water, fire aanvalt. gebruik dus nullshock, nullfrost, ... (Bij Yuna) om dit tegen te gaan.
no votes
-
13-08-2004, 01:19 #7Member
- Registered
- 25/11/03
- Location
- A'pen
- Posts
- 2,537
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/14
Als ge goed oplet?
Het sta boven zijne kop te lezen in een tekstballonneke ffs !!
@Rinoa Lover:
Groot gelijk, altijd eerst zelf proberen problemen op te lossen.
Anders haalt ge alle fun uit uw game imo.
Kunt ge evengoed ne piggyback kopen ofzo...
Luck is what happens when preparation meets opportunity.no votes
-
13-08-2004, 01:20 #8Member
- Registered
- 13/02/04
- Location
- genk
- Posts
- 818
- iTrader
- 24 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
@da_diablo
mja eer da de beurt aan juna komt zijn die andere half dood
tnx guys ver den infono votes
-
13-08-2004, 18:38 #9Member
- Registered
- 23/07/02
- Location
- Electri-city
- Posts
- 1,309
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
@Sparda: Ik weet dat ge 200 % tegen walktroughs zijt, maar....
ik heb voor FF X en X2 de piggys gekocht.
Niet omdat ik niet zelf wil zoeken, maar ik speel een FF eerst uit zonder walktrough.
Pas nadien haal ik er de walktrough bij om alles uit de game (proberen) te halen dat er in zit. Vele zaken kun je onmogelijk te weten komen zonder walktrough, of je moet er per ongeluk op botsen.
Daarnaast vind ik dat dit games zijn waarvoor walktroughs ideaal zijn om de levensduur van de game nog wat extra te rekken.
Je moet alleen sterk genoeg zijn om door te bijten wanneer je voor de eerste keer speelt. En die wilskracht heb ik. Ik weiger een walktrough te gebruiken bij mijn eerste keer doorheen een game.
Heb dat al een paar keer gezegd, ik heb eens maanden vast gezeten bij "Ico".
Ik heb op eigen houtje de oplossing gevonden en dat gaf me meer voldoening dan de oplossing gaan zoeken op internetsites.My Guild Wars chars -> klik <-no votes
-
14-08-2004, 01:45 #10Member
- Registered
- 24/12/03
- Location
- zottegem
- Posts
- 2,042
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ik ben ook 200% tegen guides als je de eerste keer speelt.
voor een tweede keer gebruik ik altijd of toch meestal een guide om eens alles te vinden.no votes
