Thread: Resident evil: afterlife
-
16-10-2010, 00:42 #31Member
- Registered
- 14/04/03
- Location
- Gent
- Posts
- 26,761
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 24/200
Milla is en blijft fucking heet.
Maar daarmee is ook alles gezegd. Heeft zichzelf wat gedegradeerd tot een serie, 3 jaar wachten op een nieuwe aflevering?WANN DU DEINE PFERDEKOPF NICHT GESCHLOSSEN HALT GEHEN WIR DU EINEM FACIAL GIEBENno votes
-
-
16-10-2010, 03:23 #32Member
- Registered
- 10/11/05
- Location
- Dublin
- Posts
- 14,107
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/31
Ach ja, een simpel actiefilmke, wat leuke scenes en veel zombies die in het rond spatten.
Verhaal nihil, maar ik verwacht ook niet veel meer van die films
En Milla kan mij krijgen
Net zoals Ali Larter.My Anime List
If a man speaks in the forest and there is no woman there to hear him... Is he still wrong ?no votes
-
16-10-2010, 13:58 #33Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Deze gister gezien, deftige film maar meer ook niet.
Ik vind de 2de en 3de film beter, meer aktie in.no votes
-
17-10-2010, 13:17 #34Member
- Registered
- 17/10/03
- Location
- Aalst
- Posts
- 2,683
- iTrader
- 117 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Gistere ook gaan zien (gratis ticketje
) en ik moet eigenlijk zeggen dat de film beter meeviel dan verwacht. Nu pas op, ik blijf het een verkrachting vinden op de game franchise.
Begin vd film was puur over the top actie, slomo en 3D. Zag er allemaal wel ok uit maar het kon me niet echt boeien.
Daarna begint de film wel wat beter te worden, toch kwa beeld, de zombies zagen er wel cool uit net zoals enkele shots van die executioner with giant axe. Het lag er dan ook vingerdik op dat ze zoveel mogelijk ellementen uit Resident Evil 5 hebben willen halen, waarschijnlijk om de fans te sussen.
Maar het grote probleem blijft gewoon heel het verhaal waar totaal geen spanning & sfeer in zit, en dat is nu net wat RE games zo goed maken.
Ma bon, binnen een 3 tal jaar zullen ze nog eens een kans wagen want het er zat weer een mooi open einde in.
Zeker geen film waar je 8euro of meer moet aan geven, gewoon eens huren is meer dan voldoende. Al bij al redelijke film en dus toch 2.5 sterren waard.
2.5 / 5no votes
-
19-10-2010, 15:34 #35Member
- Registered
- 17/08/02
- Location
- Wijnegem
- Posts
- 1,235
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
Milla was weer fantastisch. Daar alleen al voor geef ik een 6/10 . Hopelijk komt ze nog eens in een ander type film.
Maar je weet eigenlijk op voorhand wat je krijgt bij dit genre dit is zowel een voor als nadeel.no votes
-
20-10-2010, 13:04 #36no votes
-
20-10-2010, 13:59 #37Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
no votes
-
20-10-2010, 15:48 #38no votes
-
22-10-2010, 09:32 #39
Het kon niets anders dan kak, schijt, stront & uitwerpselen zijn.
Ik heb al de 3 vorige bekeken en was enkel bij de eerste enthousiast.
Voor de rest: meh :/
Ik heb liever dat er een sfeer rond hangt en vond ze echt niet eng, spannend, angstaanjagend of films die u in u broek laat zeiken van de schrik. (de eerste vond ik wel spannend)
Ik heb de trailer eens gezien van deze film en deze lijkt me precies nog erger. Meestal zijn de sequels ook veel slechter dus ik denk dat het verstandig is van mij om er geen moeite in te steken om te bekijken.
Zombies en al die toestanden kunnen boeiend zijn maar RE werd toch wat afgezaagd na 3 films.., niet?
Misschien moet ik ook eens een film gaan maken, zo'n kakverhalen kan ik ook schrijven eerlijk gezegd.
Ik wil niet zeggen dat ik 'de perfecte director ben en direct naar hollywood zou moeten gaan' maar de 3e is mij gewoon serieus tegengevallen en de 4e zou het niet anders kunnen doen waarschijnlijk.
Als iemand mij toch zou kunnen overtuigen en hij valt toch tegen, ik meen het.. ik smijt een koekje recht op u oog gast.
Dit is echt enkel iets voor The Matrix (IMO)Begin vd film was puur over the top actie, slomo en 3D
Een actiehorror met zoiets? Ahja..dat noem ik een verkrachting van het woord 'film'.
Puur voor geld te rapen dus.
(Zo is het altijd natuurlijk, maar ik heb toch liever dat het niet opvalt, hetzelfde is aan het gebeuren met de gameindustry tegenwoordig)
Ik ben toch juist dat dit de 4e is he? (Ik heb ze allemaal sowieso gezien maar ben niet heel zeker of het er 3 zijn...)Last edited by BlueSmiley; 22-10-2010 at 09:54.
Booo! That's off-topic!no votes
-
28-10-2010, 01:57 #40Member
- Registered
- 18/05/04
- Location
- Stabroek
- Posts
- 5,143
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/45
Ik vond de eerste 3 films nog best leuk, maar deze... nee, niet echt. In mijn ogen is het de 3D die de film om zeep heeft geholpen. Al die slo-mo's om de 3D toch maar beter te laten uitkomen... ze hebben gewoon alle mogelijke spanning uit de film weggezogen. Dat gevecht in de douches met die hamer/bijl is daar een goed voorbeeld van, of het einde. Dit was geen film, dit was een uitgerekte 3D presentatie. En ook met die zombie's. Je hoort een geluid, camera toont de zombie... en ipv dat die snel uithaalt, krijg je op een traag tempo te zien hoe de mond opengaat en er tentakels uitkomen, en dit zelfs meer dan eens tijdens heel de film. *yawn*
Hopelijk gaan ze snel inzien dat 3D een film niet meteen naar een hoger (beter) niveau brengt.Roleplaying in a galaxy far far away...
Star Wars - Edge of the Empire ~ Star Wars - Age of Rebellion
Xbox LIVE: V3ruc4no votes
-
28-10-2010, 22:21 #41Approved 9liver
- Registered
- 14/08/07
- Location
- Hasselt
- Posts
- 10,922
- iTrader
- 383 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 5/262
Zonder een goed getimede(en goede), nieuwe RE-game, gaat niemand geïnteresseerd zijn over 2-3 jaar peins ik.
Fire, walk with me
Last.fmno votes

