Thread: 90210 @ The CW
-
09-09-2008, 14:28 #1Approved 9-lifer
- Registered
- 05/11/03
- Location
- Zwevegem
- Posts
- 2,344
- iTrader
- 46 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
90210 @ The CW
Aangezien hier nog geen topic over bestaat, hier is het dan
Plot:
90210 kijkt door de ogen van tiener Annie Mills (Shenae Grimes) en haar geadopteerde broer Dixon (Tristan Wilds). Wanneer de familie Mills van Kansas naar Beverly Hills verhuist, beleven de tieners een cultuurshock wanneer ze op West Beverly Hills High School arriveren. De familie is in eerste instantie naar Beverly Hills verhuist om een oogje te houden op de alcoholistische grootmoeder Tabitha Mills (Jessica Walter), die ooit een bekende televisiester was maar nu regelmatig in een afkickkliniek genaamd Betty Ford Clinic te vinden is.
Voor Annie en Dixon wordt het leven nog gecompliceerder wanneer hun vader Harry (Rob Estes) de baan als directeur op school besluit aan te nemen. Ondanks dit weten broer en zus zich toch te mengen in een vriendengroep, waaronder de rijke en verwende Naomi (AnnaLynne McCord), de populaire Ethan (Dustin Milligan), de ambitieuze Navid (Michael Steger) en de rebelse Silver (Jessica Stroup). Enkele medewerkers op school die ook gevolgd worden, zijn leraar Ryan Matthews (Ryan Eggold) en decaan Kelly Taylor (Jennie Garth).
Een nieuwe tiener-drama reeks zoals The OC/One Tree Hill
Zelf heb ik nog niet gekeken, maar eens ik tijd heb zal ik het eens volgen.
Het lijkt me wel een boeiende serie, hopelijk is het ook zo.no votes
-
-
09-09-2008, 23:39 #2Member
- Registered
- 09/11/05
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 3,779
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/2
Niet meer of minder dan een kruising tussen OTH en OC, je hebt nu de rich kids (van Beverly Hills ipv Newport) en dezelfde melodramatiek van OTH. Met andere woorden lekker om te

Nuja ik blijf wrs wel kijken, wegens pure verslaving aan series ook al vind ik ze barslecht. Na het zien van deze 90210 was ik ook benieuwd naar de originele reeks(aangezien velen die serie als de mother of all teenshows zien en zeiden dat de nieuwe 90210 nooit kon tippen aan de oorspronkelijke reeks) en de uitkomst was de volgende:
De personages van de vroegere serie zijn nu gewoon door anderen vertolkt, ok in se zijn ze niet gelijk, maar ze gedragen zich/handelen op VOLLEDIG dezelfde manier. Voor de rest was de oude serie (tot waar ik heb gezien, dat is dus ep8 van S1 en hier zal het wrs ook bij blijven) duidelijk meer op 1 aflevering gericht terwijl hier van het begin al een grotere verhaallijn lijkt te zijn.
De oude serie is eigenlijk ook niet zo denderend (vooral die acteerprestaties dan=> Luke Perry: de meest fakelijkende acteur aller tijden), maar als je het ziet in zijn tijdsperiode moet je ze nageven dat ze echt wel gevoelige thema's zonder boe of ba aansnijden, let op de (IN DIE tijdsperiode).
Maar de serie zal zeker genoeg fans vinden om een paar jaar te draaien al is het maar voor mensen die the oc missen (hoewel ik vind dat geen enkele tienerserie dezelfde sfeer heeft gebracht). En als je een kruising tussen OC en OTH wel ziet zitten zal je niet kunnen wachten op een nieuwe aflevering (zoals mijn zus).
Enkel kwaliteitsgezien suckte het tot nu toe wel enorm (personages/acteerprestaties/verhaal), maar mss is dit gewoon de leeftijd, aangezien ik oth, the oc en de originele 90210 ook maar niets meer vind.
EDIT: Meest belangrijke reden om te kijken: Annalyne Mccord
en Jessica Stroup
Last edited by Ali_; 10-09-2008 at 00:12.
This time I'm speeding with no direction.
Without a reason. What is this fire?
Burning slowly. My one and only.
Desireno votes
-
02-10-2008, 16:11 #3Member
- Registered
- 06/11/07
- Location
- Genk
- Posts
- 6,737
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/95
Jessica Stroup zeker, maar krullen zijn mijn ding nie. Dus geef mij Shenae Grimes maar ipv McCord

De serie heb ik vluchtig bekeken (pilot ep) en het is wel "leuk", maar niet meer dan dat. Gossip Girl en OTH (en Friday Night Lights) grepen me in dat genre toch meer aan. Maar als de series deze winter weer stilliggen, zal ik de rest toch bekijken.no votes
-
12-10-2008, 19:19 #4Member
- Registered
- 11/02/05
- Location
- antwerpen
- Posts
- 3,055
- iTrader
- 21 (96%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/7
wel zalig einde aan aflv7 :]
no votes

