Thread: The Aristocrats

  1. #1
    Mistabeen's Avatar
    Registered
    17/08/03
    Location
    Zele
    Posts
    4,855
    iTrader
    8 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    2/3

    The Aristocrats

    Ik heb zojuist nog eens het clipke gezien uit southpark waar cartman een mop verteld en de pnuchline was: The aristocrats, dus ik maar gegoogled en kwam ik uit op http://www.thearistocrats.com
    da heeft me nu wel ongelooflijk nieuwschierig gemaakt, iemand die hier soms meer info over weet?
    [22:33] * @yenneman twiddles a bit with monkfish's asshole
    no votes  

  2. #2
    grungywout's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    AARSCHOT
    Posts
    4,846
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    8/15
    The aristocrats is eigenlijk gewoon een groot aantal commedians die allemaal hun eigen versie van de bekende mop "the aristocrats" voordragen. Die grap (zoals ge wel zult merken uit het southpark filmke) begint altijd op dezelfde manier (een man die met zijn vrouw, dochter, zoon en baby hun act voorstellen aan een talentenjager) en eindigt ook altijd op dezelfde manier (that's quite an act, how do you call it? The aristocrats *tadaa* ) Maar het middenste gedeelte wordt door iedereen anders ingevuld. Dit is een grap die al sinds de 17de (ofzo) eeuw door komieken onderling wordt doorverteld met als doel de meest schunnige en grove mop te krijgen die mogenlijk is. Om dat doel te bereiken worden dus geen middelen geweken: pedofilie, incest, pis en kaksex, ... Kortom, alles wat goor en ontoelaatbaar is komt lekker grafisch aan bod in the aristocrats.

    Ik ben eigenlijk ook zeer benieuwd naar de film, al was het enkel maar voor de Bob Saget versie die naar het schijnt zeer grof is (Bob Saget!!!!!!!!) Ook dat southpark stukske zit er blijkbaar in.
    PSN: Grungywout
    Steam: grungywout
    Battle.net: Grungywout#2427
    Twitch - Letterboxd
    no votes  

  3. #3

    Registered
    12/04/03
    Posts
    1,850
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    11/23
    Iemand die ik ken heeft hem al in persvisie gezien en die vond het toch niet al te denderend. Hij zei dat het leuk was voor een halfuurtje maar geen anderhalfuur. Ik ben natuurlijk ook wel curieus naar die Bob Saget-versie
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in