Page 5 of 9 First 123456789 Last
  1. #61

    Registered
    05/12/11
    Location
    Hasselt
    Posts
    3,858
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    6/15
    Quote Originally Posted by Wilcao View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Die uitspraken van Zuhal zijn de schaamte voorbij.
    Komt nogal over als een heel simpel mens imo. Zou je niet echt denken gezien haar achtergrond.
    "If Tupac and Biggie were alive today, Lil Wayne would be working at Mcdonalds."
    no votes  

  2. #62
    Wilcao's Avatar
    Registered
    05/11/03
    Location
    Kanne
    Posts
    12,653
    iTrader
    24 (100%)
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    9/206
    Quote Originally Posted by MinatO View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Komt nogal over als een heel simpel mens imo. Zou je niet echt denken gezien haar achtergrond.
    Inderdaad, ge zou net denken, als product van immigratie, dat zij wat meelevender is. Misschien wilt ze zich net iets te veel als "echte Belg" profileren.
    no votes  

  3. #63

    Registered
    06/10/13
    Location
    Brussel
    Posts
    408
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Haar taalgebruik is niet beter dan dat van de gemiddelde zestienjarige meid uit het bijzonder laag onderwijs ( mss beetje overdreven maar toch).
    Zag haar al enkele keren bezig in een debat en moest toen al walgen, ze heeft weinig menselijke feeling en nul komma nul empathie. Ik denk dat zij vooral ondanks haar achtergrond alle kansen in het leven heeft gekregen en daardoor vindt dat iedereen gewoon klakkeloos even goed kan doen als zij en zoniet zijn ze ofwel lui of vals of slecht of.....Denk dat ze ook geniet van te teren op de populariteit van haar partij zonder dat ze zelf populair is.
    no votes  

  4. #64

    Registered
    14/02/10
    Location
    West-Vlaanderen
    Posts
    673
    iTrader
    9 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/1
    Ik walgde ook echt van Zuhal deze aflevering. Wa een apathische bitch.
    no votes  

  5. #65

    Registered
    15/11/14
    Location
    Vlaanderen
    Posts
    5,421
    iTrader
    22 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    6/111
    Er is maar 1 goeie en correcte in dat programma en dat is JM. Praktisch alles wat die heeft gezegd in dat programma daar sluit ik me volledig bij aan.

    De dochter vd FDW merk ik wel dat zij (typisch) nauwelijks aan het woord mag al blijf ik het geen goede keuze om er zo iemand bij te steken, steek er FDW zelf bij of een andere.

    Magriet; die valt nog mee, komt wel soms maar wat raar over in bepaalde zaken of uitspraken maar al bij al zegt ze ook nog vaak waar het opstaat.

    Zuhal; die blijft nooit eens rustig en begint dan als een kieken zonder kop te kakelen ook al heeft ze op meerdere punten wel gelijk. Maar door niet rustig te blijven en niet eerst na te denken bij wat ze zegt komt ze arrogant over en flapt ze soms bepaalde zaken door elkaar. De minste vd 6 op dat gebied en let op wat ik zeg, op dat gebied bedoel ik dat ze de enige is die vaak niet rustig kan blijven.

    En dan diene Bert en Ish zoals verwacht zo'n beetje 2 handen op 1 buik; een moslim en een linksen. Veel zinnigs komt daar niet uit laat staan dat je van zo'n mensen eens echte oplossingen te horen krijgt, nikske.
    Altijd leuteren over de mensen en de wereld is van iedereen en laten we ze gewoon allemaal maar binnen nemen en spreken over samenleven terwijl ze het zelf niet willen etc... te erg voor woorden zo'n mensen. Realiteitsbesef is er niet veel.
    no votes  

  6. #66

    Registered
    24/04/13
    Location
    Antwerpen
    Posts
    4,383
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Daarnet de aflevering van vorige week in review gezien. 'k Was een weekske op verlof en kheb m'n vaste programma's gemist.

    Eigenlijk is het duidelijk geworden met wat voor soort mensen er in de regering zitten en welke mensen er eigenlijk niet in zitten die er wel in zouden moeten zitten (JM).
    Wat die Zuhal allemaal gezeverd heeft deze aflevering, amai m'n voeten. Ish, JM en Margriet zijn eigenlijk de enigen met een serieuze gefundeerde mening. Ik herken veel van m'n allochtoonse vrienden echt in Ish.
    Dien kwibus Bert trekt op niet veel.

    Ik ben redelijk rechts gezind, maar als de mening van Zuhal ook die van de NVA is op dit vluchtelingendebat, dan betwijfel ik of we door zo'n mensen bestuurd willen worden. Ik heb alvast m'n bedenkingen.
    De puzzelstukskes omtrent het beleid door de NVA beginnen de laatste maanden pijnlijk in elkaar te vallen. Ik denk dat ze met de spa samen kunnen wedijveren voor meest incompetente partij. Hoewel ik de mening van De Wever dikwijls wel kan smaken.
    no votes  

  7. #67
    Jepjep's Avatar
    Registered
    25/05/10
    Location
    Leuven
    Posts
    13,256
    iTrader
    12 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    5/43
    Vandaag voor de eerste keer gekeken, en nu begrijp ik de comments over Zuhal. Stel u voor dat ze bij dat gesprek met die opa was en ze hem daar een moordenaar noemde.
    no votes  

  8. #68

    Registered
    24/09/13
    Location
    Brussel
    Posts
    6,349
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/27
    Quote Originally Posted by AreVee View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    -K heb dat hier al ergens gezegd op dit forum, k geloof in de studenten steun en klaagthread, maar als je niet inziet dat er gigantisch veel verschillen zitten tussen de vader van Zuhal en de vluchtelingen die nu in ons land aankomen dan stel ik mij toch vragen.
    Ik stel me wel vaker vragen bij uw posts. Demir begon dat Irakees mens aan te vallen dat ze in Europa het allemaal zomaar niet ging krijgen en dat je daar niet kon komen zitten terwijl er NIEMAND heeft gezegd dat ze niet wilt komen werken of meedraaien in de maatschappij. Dat is een racistische veronderstelling. "Al die vluchtelingen willen hier komen profiteren en op hun gat zitten." Dat is de standaard beginveronderstelling waar mensen zoals Demir (en gij?) vanuit gaat. Terwijl die mensen gewoon een nieuw leven willen en net zo goed de handen uit hun mouwen willen komen steken.

    Ook vandaag wordt er in diverse sectoren wanhopig gezocht naar werkkrachten waar Belgen zich te goed voor voelen. Dat was toen niet anders. Alleen werd het toen op grote schaal georganiseerd, dat is het enige verschil.
    no votes  

  9. #69

    Registered
    24/09/13
    Location
    Brussel
    Posts
    6,349
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/27
    Ik snap het gebash op Gabriels trouwens ook niet. Je kan het oneens zijn met een mening, maar hij geeft gewoon argumenten waar die kakelkippen geen blijf mee weten. Bij het andere "team" heb je Ish & JMD die ondanks hun compleet verschillende opinie en visie op het debat, wel met respect voor mekaar kunnen argumenteren. Maar Gabriels kan dat debat niet aangaan omdat zowel Demir als De Winter niet luisteren als er iets gezegd wordt.

    Gabriels heeft 12 jaar op de dienst Vreemdelingenzaken gewerkt, is jurist in Vreemdelingenrecht, heeft ook nog eens antropologie gestudeerd en kent de problematiek door en door. Dat is een uiterst verstandig persoon met wie je het niet eens moet zijn. Maar je merkt in het programma dat hij geen kans heeft om te debatteren met mensen die ook willen debatteren, en beperkt zich dan maar met op het (lage) niveau van die 2 vrouwen af en toe eens een open vraag op te werpen, om het ze niet te moeilijk te maken. Zit daar enorm zijn frustraties te verbijten.

    Margriet Hermans is een typisch Vlaams huisvrouwmens. Enerzijds totaal emotioneel als ze een kind ziet maar anderzijds wat onhandige oneliners verkondigen. Op een moment dat ze daar in een vluchtelingenkamp zitten waar mensen moeten bedelen om niet van de honger om te komen gaat zij zeggen: "ja ik ken het gevoel, ik heb ook eens ooit 6 maanden moeten doppen in België". Wat een uitspraak.

    Dedecker heeft een zeer verstandige mening, Ish is interessant als tegenpartij & Gabriels heeft er ook verstand van. Dedecker is van die 3 degene die gewoon het makkelijkst van zijn hart een steen kan maken. Maar je kan met hem praten.
    no votes  

  10. #70

    Registered
    24/09/13
    Location
    Brussel
    Posts
    6,349
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/27
    Quote Originally Posted by AreVee View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Maar dan komt Demir met uitspraken als : We kunnen niet iedereen opvangen, en die klopt imo , we kunnen geen mondiaal ocmw worden, daar zijn tientallen redenen voor te geven waarom niet.
    We moeten ook helemaal niet iedereen opvangen, dat is dus een karikatuur dat rechtse mensen ervan maken. Niemand vraagt dat. De vluchtelingenstroom is veel kleiner dan tijdens de Wereldoorlog. Veel kleiner. En we hebben toen beloofd, met zijn allen, om in tijden van oorlog opnieuw mekaar te helpen (over de hele wereld). De Conventie van Genève.
    Europa kan heel gemakkelijk nog een paar miljoen vluchtelingen extra opvangen. Dat is voor een rijk continent als het onze absoluut geen probleem. Turkije vangt dat vandaag al in haar eentje op. Jordanië idem, zo'n piepklein land. In Jordanië worden 60% van de vluchtelingen bij gastgezinnen gestoken in steden. En wij blijten hier als ze in een leegstaand appartement worden gestoken. Zo menslievend zijn onze verlichte waarden in Europa.

    Het enige probleem dat er in Europa is, is dat Europa niet met 1 stem wilt organiseren. Dat is het enige probleem. Oostbloklanden die we er graag bijwilden om onze economie vooruit te helpen zijn door en door racistisch van aard en weigeren mee op te vangen ondanks hun groeiende economie. Uiteraard kan België er zelf geen 3 miljoen opvangen maar die vraag wordt ook niet gesteld. Door niemand.
    no votes  

  11. #71
    Wilcao's Avatar
    Registered
    05/11/03
    Location
    Kanne
    Posts
    12,653
    iTrader
    24 (100%)
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    9/206
    Het probleem is ook dat niet iedereen het doel van het programma begrijpt en daardoor al een afkeur krijgt van mensen met een andere mening. Het gaat niet om gelijk te krijgen, maar om meningen en of deze veranderen als ze met de situatie geconfronteerd worden. En meningen zijn alleen maar interessant als iedereen openstaat voor een andere mening.

    Gabriëls heeft al letterlijk gezegd dat we niet iedereen kunnen opvangen, maar zijn reispartners blijven maar terugvallen op hun populistische oneliners, waardoor er blijkbaar geen grijze zone is, maar alleen zwart-wit. Maar dat is op café of in de vriendenkring niet anders hoor. Als je niet meegaat met "alle grenzen dicht" of "buitenlanders buiten" ben je een linkse rat en is het blijkbaar niet meer relevant of je nu voor linkse partij stemt of niet. Hoe goed je ook probeert om wel open te staan voor een ander zijn mening en jouw eigen mening zo goed mogelijk nuanceert.
    no votes  

  12. #72

    Registered
    15/11/14
    Location
    Vlaanderen
    Posts
    5,421
    iTrader
    22 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    6/111
    Quote Originally Posted by Plopperdeplop View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ik stel me wel vaker vragen bij uw posts. Demir begon dat Irakees mens aan te vallen dat ze in Europa het allemaal zomaar niet ging krijgen en dat je daar niet kon komen zitten terwijl er NIEMAND heeft gezegd dat ze niet wilt komen werken of meedraaien in de maatschappij. Dat is een racistische veronderstelling. "Al die vluchtelingen willen hier komen profiteren en op hun gat zitten." Dat is de standaard beginveronderstelling waar mensen zoals Demir (en gij?) vanuit gaat. Terwijl die mensen gewoon een nieuw leven willen en net zo goed de handen uit hun mouwen willen komen steken.

    Ook vandaag wordt er in diverse sectoren wanhopig gezocht naar werkkrachten waar Belgen zich te goed voor voelen. Dat was toen niet anders. Alleen werd het toen op grote schaal georganiseerd, dat is het enige verschil.
    Azo, tegen reactie volgt nog.
    no votes  

  13. #73
    Iron_Tigran's Avatar
    Registered
    19/09/12
    Location
    /
    Posts
    34
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Quote Originally Posted by Plopperdeplop View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    In Jordanië worden 60% van de vluchtelingen bij gastgezinnen gestoken in steden.
    Heb je daar een bron voor? En krijgen ze daarvoor geen subsidies van de VN?
    De wereld was zo lelijk dat niemand zin had om uit de doden te verrijzen.
    no votes  

  14. #74

    Registered
    24/04/13
    Location
    Antwerpen
    Posts
    4,383
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by Plopperdeplop View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ik stel me wel vaker vragen bij uw posts. Demir begon dat Irakees mens aan te vallen dat ze in Europa het allemaal zomaar niet ging krijgen en dat je daar niet kon komen zitten terwijl er NIEMAND heeft gezegd dat ze niet wilt komen werken of meedraaien in de maatschappij. Dat is een racistische veronderstelling. "Al die vluchtelingen willen hier komen profiteren en op hun gat zitten." Dat is de standaard beginveronderstelling waar mensen zoals Demir (en gij?) vanuit gaat. Terwijl die mensen gewoon een nieuw leven willen en net zo goed de handen uit hun mouwen willen komen steken.
    Mee eens, alleen moeten we niet naïef blijven zijn door te denken dat ze meteen zullen werken wanneer ze hier zitten. Door taal- en cultuurachterstand zullen ze pas na enkele jaren deftig kunnen functioneren in onze maatschappij. Daarnaast ook nog eens een hele resem vluchtelingen die gewoonweg niet zal willen werken omdat men hier een hoop voordelen krijgt, zelfs als je niet werkt.
    Mensen hebben een goed recht om oorlog en onveiligheid te ontvluchten, maar wij mogen dan ook wel selecteren en streng zijn voor profiteurs, maar medelievend en zorgzaam voor degenen die zich willen integreren.
    Wij hebben geen nood aan meer werklozen, ongeacht of ze vluchteling zijn of niet.
    no votes  

  15. #75
    AreVee's Avatar
    Registered
    25/06/13
    Location
    Kempen
    Posts
    11,076
    iTrader
    0
    Mentioned
    10 Post(s)
    Reputation
    82/371
    Quote Originally Posted by Plopperdeplop View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Ik stel me wel vaker vragen bij uw posts. Demir begon dat Irakees mens aan te vallen dat ze in Europa het allemaal zomaar niet ging krijgen en dat je daar niet kon komen zitten terwijl er NIEMAND heeft gezegd dat ze niet wilt komen werken of meedraaien in de maatschappij. Dat is een racistische veronderstelling. "Al die vluchtelingen willen hier komen profiteren en op hun gat zitten." Dat is de standaard beginveronderstelling waar mensen zoals Demir (en gij?) vanuit gaat. Terwijl die mensen gewoon een nieuw leven willen en net zo goed de handen uit hun mouwen willen komen steken.

    Ook vandaag wordt er in diverse sectoren wanhopig gezocht naar werkkrachten waar Belgen zich te goed voor voelen. Dat was toen niet anders. Alleen werd het toen op grote schaal georganiseerd, dat is het enige verschil.
    Ja want dat heeft te maken met het feit dat er gigantisch veel verschillen zitten tussen de vader van Zuhal en de vluchtelingen die hier nu aankomen, ik blijf erbij als je niet inziet dat dat dacht en nacht verschil is dan stel ik mij serieuze vragen.

    Om te beginnen Ik ben niet eens rechts in zijn totaliteit, k heb het hier al ergens gezegd maar een links (ja toch wel, links je leest het goed) liberale partij zou mijn stem krijgen op dit moment, enkel jammer dat die er niet zijn op dit moment, maar op het vlak van vluchtelingen ben ik wel rechts ja. Meeste mensen vluchten daar, dat is te begrijpen, maar ze vluchten niet naar eender waar hoor, nee ze vluchten zelfs niet naar eender waar in Europa, ze vluchten naar Duitsland (danku Merkel) of naar België , waarom willen ze juist naar daar (in Griekenland is het bijvoorbeeld zo veilig als het maar kan maar daar blijven , nee hoor niemand wil daar blijven, reden: sociale zekerheid die hier gewoon te goed is, en te goed is halfzot zij mijn bompa altijd en hij had gelijk). Ook in dit programma is het altijd met de glimlach en naar waar wil je dan: En steeds komen dezelfde landen terug, Duitsland, België. Dan vind ik wel dat je op zijn minst de vraag stellen of ze wel begrijpen dat ze daar ook niet zo maar alles zullen krijgen en hen vragen of ze wel van plan zijn om ook bij te dragen in het land waar ze zich willen vestigen. Niet meer dan logisch.

    Waar je Demir de veronderstelling ziet maken dat iedereen effectief zal komen profiteren, dat is mij een raadsel, ze vraagt zich of die mensen effectief zullen bijdragen, k heb ze nergens zien zeggen dat ze ook effectief niks zullen bijdragen, daar moet ik wel bij zeggen dat ik de laatste aflevering nog niet gezien heb. En k zou al zeker niet weten waarom je zou denken dat ik die veronderstelling maakt, ja die en gij staat tussen haakjes maar die had daar helemaal niet hoeven te staan, vermits je mij nauwelijks of niet kent.

    Tja en dat de situatie totaal (maar dan ook totaal) anders is , dat denk ik dat je zelf ook wel begrijpt, die laatste anderhalve regel zal waarschijnlijk bedoeld zijn om mij uit mijn kot te lokken, dus bij deze, het is compleet anders dan toen.


    Laat het mij zo zeggen: ik deel de bezorgdheid van Demir , met name het feit dat ik mij sterk afvraag of de gemiddelde vluchteling hier de eerste jaren ook maar iets gaat bijbrengen , belastingen gaat betalen en noem maar op. K denk eerder dat die alleen maar gaat krijgen in plaats van te geven, en een samenleving waarin een groot deel geeft en krijgt maar ook een klein deel enkel krijgt dat is een samenleving die in mijn ogen niet gaat (blijven) werken.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in