-
19-11-2018, 13:46 #331no votes
Reply With Quote
-
-
19-11-2018, 13:47 #332Member
- Registered
- 09/09/06
- Location
- Maasmechelen
- Posts
- 5,340
- iTrader
- 31 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 6/228
Als ge zo'n Tielemans iedere keer opnieuw ziet knoeien dan is het toch maar normaal dat er mensen zijn die Vanaken eens willen zien spelen zeker, Vanaken heeft het Monaco van diezelfde Tielemans 2 keer pijn gedaan maar hoho Vanaken speelt maar bij de kampioen van België terwijl Tielemans toch wel op een degradatieplaats staat in Frankrijk.
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 13:56 #333Member
- Registered
- 14/03/17
- Location
- Nijlen
- Posts
- 1,881
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/111
Soms is het beter van sterkhouders van een "mindere" competitie die vol zelfvertrouwen zitten te laten spelen dan spelers uit een betere competitie die al maanden aan het zwemmen zijn.
Ik had een Mechele en Vanaken graag eens zien spelen.
Mechele al heel het seizoen superbetrouwbaar en solide in de verdediging.
En Chadli en Tielemans... Die zijn misschien volgend jaar te bewonderen in de league 2...no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 13:57 #334Master of Madden
- Registered
- 01/05/09
- Location
- janbreydel
- Posts
- 7,644
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 1/79
Verander Vanaken dan gewoon in Praet/Januzaj. Mij gaat het eerder om het feit dat er niets is geprobeerd om de situatie te proberen redden.
http://www.9lives.be/forum/sport-games/751143-pcm-journal-fcberke.html#post13961705no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 14:06 #335Crew Member
- Registered
- 21/04/04
- Location
- Oudenaarde
- Posts
- 36,353
- iTrader
- 158 (99%)
- Mentioned
- 19 Post(s)
- Reputation
- 1/2024
Dat versta ik ook niet eigenlijk: spelers die niet in form/op niveau zijn toch laten meespelen, als je geen andere hebt akkoord. Maar iedereen weet dat Monaco slecht bezig is, zou ik niet opstellen. (geen vertrouwen, mindere form)
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 15:03 #336Member
- Registered
- 14/05/13
- Location
- Leuven
- Posts
- 15,064
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 21 Post(s)
- Reputation
- 4/343
Hij heeft gewoon zijn favorietjes en die mogen spelen.
Dat hij dendoncker nog oproept bv is gewoon lachwekkendno votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 15:15 #337
de excuses, het hopeloos onderpresteren, dit soort match lijkt op een film die ge al zo vaak hebt gezien.
https://nieuws.vtm.be/vtm-nieuws/spo...m-niet-stoppen
ALs ik dit zie, geen idee over elke match dat die het heeftno votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 15:43 #338Member
- Registered
- 04/06/13
- Location
- Beveren
- Posts
- 1,253
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 2/79
Dit had ik eigenlijk zelfs een beetje zien aankomen...
Allez, toen het 0-2 werd dacht ik dat het binnen was, maar voor de match, met die opstelling?
Achteraan zijn we sowieso al kwetsbaar en dun gezaaid. Als er dan een sterkhouder niet bij is moet je al gaan depaneren met iemand die ineens 2-3 klassen zwakker is. Als Boyata dan niet zijn normaal niveau haalt spreken we al over 4-5 klassen lager (je weet wel, provinciaal)
Kompany is nooit mijn favoriet geweest (te risicovolle manier van verdedigen) en is nu gewoon veel te traag geworden voor zijn manier van spelen. Is ook totaal niet meer de leider van zijn verdediging...
Waarom 2 spelers van het huidige Monaco in de basis mogen staan is me ook een raadsel. Tielemans werd compleet onder de voet gelopen door Vanaken (met alle respect toch ook geen wereldtopper) maar krijgt wel doodleuk de voorkeur op hem. Van Chadli wist ik eigenlijk enkel dat hij meedeed door zijn flaters op verdedigend vlak. Aanvallend 0,0 laten zien.
En sorry maar elke coach die Mertens in de punt laat staan als je vooraan rust zoekt zouden ze gewoon zijn licentie moeten afpakken... Driesje is en blijft een pocketspits die nooit een aanval zal kunnen leiden. Das natuurlijk ook helemaal zijn job niet normaal.
Soit, los van al die tactische bedenkingen ging ik er wel nog altijd van uit dat deze match ging eindigen in een kwalificatie voor de volgende ronde hoor. Mits wat wil had het zo ook geweest. Overal een stap te laat komen, man laten lopen, buitenspelval niet opheffen, diep terugzakken,... Dat is geen gebrek aan kwaliteit he, dat is een gebrek aan instelling, punt.no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 16:37 #339
Het zijn allemaal nutteloze posts die ik heb gelezen en dringen niet door tot de kern.
Het maakt helemaal niet uit of Vanaken of Tielemans speelt. Het probleem gisteren was de slechte defensie. Kansen simpel weggeven is iets wat Belgie al jaren doet.
Iedereen is vol trots op de wedstrijd tegeb Brazilie maar zoveel kansen tegen gehad. Het was maar dat die Brazilianen niet op scherp stonden.
Ik kom zelf uit Nederland en hier denken we na 2 oefenpotjes ook dat we weer terug zijn en dus alles omgeslagen. Terwijl het team helemaal niet zo goed is als wordt beschreven.
Het probleem bij Belgie is nooit het offensief geweest maar het simpel kansen weggeven door geen druk op de bal te geven.
Belgie kwam snel op 2-0 voor en gingen daarna achteruit lopen en afwachten om toe te slaan op de counter. Een foute keuze omdat het spel zich begon af te spelen in de slechtste linie bij Belgie en dat dus de verdediging.
Als je een sterke defensie hebt dan kan je dat doen. Maar met de verdediging van belgie speel je russisch roulette.
Het is een foute keuze geweest om Kompany op te stellen. Ik ben geschrokken van zijn niveau.
Dat hij wedstrijdritme mist daar kan ik inkomen. Maar hij kon geen enkel moment de organisatie met coaching terugbrengen in het elftal.
Ik denk dat het goed is om hem even te laten banken totdat hij weer laat zien dat hij het niveau aankan.
Belgie was los zand omdat er geen coaching was. Zonder organisatie lijken individuen slechter dan ze werkelijk spelen.
In principe is 2 doelpunten voldoende om door te gaan dus daar heeft het niet aan gelegen.
Het spel zonder bal in defensief opzicht is erg matig.
Het gemak waarmee teams met linies kunnen opschuiven tot aan de verdediging van Belgie is een groot aandachtspunt.
Het spel in balbezit kan natuurlijk ook beter maar is geen prioriteit omdat individuele spelers de wedstrijd uit het niets kunnen beslissen.
Martinez moet erkennen dat de verdediging zijn zwakste linie is en dat je de tegenstanders zo ver mogelijk van je doel moet houden.
Dit was in het verleden ook het mankement van NL op beslissende momenten om uit het niets kansen en doelpunten weg te geven.
Martinez moet dus aan de bak en het team als team laten verdedigen vooruit met linies kort op elkaar.
Als je de bal hoog verovert, krijg je ook je gevaarlijke mensen hoog aan de bal waar ze het gevaarlijkst zijn.
Ik irriteer me namelijk als Hazard de bal bij Witsel gaat halen en de spelverdeler probeert uit te hangen. Dat zijn zijn kwaliteiten niet. Zijn sterkste punt is de 1 tegen dicht bij het doel.
Martinez mag wel wat harder optreden tegen spelers die uit positie lopen en steeds maar in de bal komen.
Het is jammer want er had zoveel meer ingezeten.
Je bent als team sterk als je weet wat je zwakke plekken zijn. Elke team heeft zwakke plekken. De kunst is om zo min mogelijk in je zwakte te komen spelen. Maar vaak zit de ego in de weg.
Als je denkt beter te zijn dan je werkelijk bent dan heb je geen oog voor je mankementen. Ik kan erover meepraten want in Nederland hebben we een geschiedenis aan zelfoverschatting terwijl de verdediging vaak minder was dan de rest van de linies.no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 16:50 #340Master of Madden
- Registered
- 01/05/09
- Location
- janbreydel
- Posts
- 7,644
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 1/79
Als uw verdediging aan het knoeien is mag je ze wel helpen door een extra centrale middenvelder te plaatsen. Daardoor zou Shaqiri niet altijd 5 meter vrijheid gehad hebben.
http://www.9lives.be/forum/sport-games/751143-pcm-journal-fcberke.html#post13961705no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 16:55 #341
Ja en nee. Shaqiri was niet het grootste probleem - als een speler als Seferovic er al in geslaagd is om 2 goals te maken, dan moet ge als verdediger gewoon kort op hem staan. Uw broek moet 90 minuten aan de zijne plakken, tot dat de roddelblaadjes erover beginnen te schrijven. Als ge dan nog altijd 0 druk zet op hun diepste man, dan moet ge niet verbaasd reageren als hij een derde maakt.
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 17:15 #342
Ik vind dat hij wel gelijk heeft. Als je het middenveld controleert dan komt die bal ook niet in de verdediging bij Belgie. Maar je hebt wel gelijk dat er niet scherp gedekt werd op die spits. Maar dat is een gegeven wat vaak is bij Belgie.
De coach van zwitserland veranderede van formatie. Ipv 442 schakelde hij tegen het eind van de eerste helft over naar 352. Belgie bleef 343 spelen en kwam een man tekort op het middenveld en men kon daardoor niet goed druk zetten omdat ze simpel door de extra middwnvelder werden uitgespeeld.
Hier heeft Martinez niet goed op gereageerd.
Daarom is de coaching van Kompany ook zo tegenvallend. Hij moet dit als laatste man en als man van de ervaring lezen.
In principe stonden 3 man (boyota, alderweirld en Kompany) 1 man (Seferovic) te dekken. Shaqiri liet zich steeds als valse spits uitzakken op het middenveld waardoor Zwitserland met 6 middenvelders speelden. Niemand in de verdediging dekte door op Shaqiri maar bleven met 3 man 1 spits dekken.
Daarom is de prestatie van Kompany zo teleurstellend. Zoveel ervaring en dan zo passief blijven spelen zonder een verdediger te laten doordekken voor druk op de bal op Shaqiri.
Hierdoor gaf Belgie de controle volledig weg.
Dit zijn simpele basisregels in het voetbal waar Kompany passief blijft toekijken hoe Shaqiri zich ongestoord kan laten uitzakken zonder dat iemand doordekt en druk op hem houdt.Last edited by Labamba919; 19-11-2018 at 17:23.
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 17:34 #343Member
- Registered
- 08/12/17
- Location
- antwerpen
- Posts
- 206
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/18
Hoevaak Kompany de bal verspilde vanuit de verdediging...niet te geloven. Is dat omdat hij geen wedstrijdritme heeft? (speelt al een tijdje niet meer bij City)
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 17:55 #344Approved 9liver
- Registered
- 29/09/02
- Location
- Brugge
- Posts
- 15,520
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 3/953
Ik zeg al langer dan vandaag dat ons middenveld te vaak de strijd verliest. Vroeger hadden we een defensie die dat nog wat kon opvangen, maar het laatste jaar is dat absoluut niet meer het geval.
no votes
Reply With Quote
-
19-11-2018, 19:19 #345Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Zelzate
- Posts
- 1,717
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/17
Zowel spelers als trainer konden iets tegen uitschakeling doen imo.
Meeste spelers vind ik vaak heel ongeinteresseerd spelen voor de duivels, a en b-ploeg. Aantal matchen dat we 90min focussen zijn zeer zeldzaam. Het is ook zelden nodig omdat we individueel zoveel sterker zijn normaal. Maar achterin hebben we echt wel problemen, al weet ik niet goed of je het kwaliteitstekort kan noemen als je niet eens probeert mee te lopen of in duel gaan of dichter op de tegenstander te zitten. 90min kunnen focussen is ook een kwaliteit zeker. Ben op zich wel fan van Kompany maar hij is echt onherkenbaar nu qua voetbal en qua coaching van verdediging. Normaal maakt Courtois zich toch kwaad over zulke tegengoals, niet gezien gisteren.
En ook, zijn veel spelers niet verzadigd atm? elke 3/4 dagen een match, met WK erbij nauwelijks een week rust.
Je ziet dat het totaal niet draaide en niet vanzelf zou goedkomen. Als trainer kan je eventueel nog even begin 2e helft afwachten en zien of u aanpassingen/tips/geroep geholpen hebben, maar nee, eerste wissel na 65 minuuten, toen we eigenlijk al uitgeschakeld waren en het al 40/45 minuten op niets leek. Dan begin je nog eens met 2 spelers op een positie waar je weet dat ze het enorm moeilijk zullen hebben, waarvan 1 + nog een speler die totaal geen vertrouwen heeft.
Vooral jammer dat de opgeropen "jeugd" en JPL spelers geen kans kregen.
Altijd makkelijk achteraf spreken natuurlijk, maar ik had het toch mooi gevonden mochten we de NL winnen, leek me haalbaarder dan een EK/WK.For science, you monsterno votes
Reply With Quote

Misschien moet je mijn post nog eens herlezen. Ik heb namelijk nergens gezegd dat de bond Guardiola of Simeone moet halen.
