-
22-06-2013, 15:25 #16
Zijn kantoor is een sjieke villa -> je weet dus naar waar je geld gegaan is
no votes
-
-
22-06-2013, 16:14 #17Member
- Registered
- 20/06/13
- Location
- St Martens-Latem
- Posts
- 7
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
excusez, maar we zijn hier op dit forum toch om mensen te helpen en niet ze de grond in te boren? het zijn al te vaak die hollanders die geld komen halen bij de belgen! De website van Findoc laat niet zoveel zien, ze zijn wel ingeschreven bij de FSMA onder het nr 65.870 A. Ze hebben volgens hun eigen website geen 8000 klanten, maar zijn medeverantwoordelijk voor 8000 klanten en dat klinkt toch net even anders. Als je een seriueze klacht hebt, dan kan je ook de FSMA aanschrijven. Deze klacht zal dan over het advies moeten gaan dat door Findoc is afgegeven. Klachten over het product zal je bij private insurer of bij de fsma moeten neerleggen. niets doen levert ook niets op!
kgno votes
-
22-06-2013, 16:20 #18Member
- Registered
- 20/06/13
- Location
- St Martens-Latem
- Posts
- 7
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
nog ene vraag; wanneer ben je ingestapt in deze producten? op de website http://www.bzb.be/userfiles/files/BZ...2011%20(2).pdf xind je op bladzijde 10 een artikel over quality investments, maar ook over de verplichtingen van de adviseur.
no votes
-
22-06-2013, 16:52 #19
Allemaal heel raar ja. De verzekeringsmaatschappij waarover sprake op blz 10 kan niet anders dan Private Insurer zijn. Mijn geld was zoals ik al zei normaal via hen geïnvesteerd bij die Quality Investments. Maar omdat daar toen volgens hen tijdelijk een probleem mee zou geweest zijn, hebben zij beslist in 'mijn voordeel' om het toen in die life settlement van carlisle te steken. Volgens Findoc heb ik geluk dat hij daar toen voor gezorgd heeft, anders zou ik al mijn geld verloren geweest zijn.
Feit is dat zij inderdaad nadat zij op de hoogte waren van het fsma alsnog mijn geld in die life settlement hebben gestoken.
Daar kan ik al wel iets mee. Bedankt voor de verwijzing.no votes
-
22-06-2013, 16:52 #20
Allemaal heel raar ja. De verzekeringsmaatschappij waarover sprake op blz 10 kan niet anders dan Private Insurer zijn. Mijn geld was zoals ik al zei normaal via hen geïnvesteerd bij die Quality Investments. Maar omdat daar toen volgens hen tijdelijk een probleem mee zou geweest zijn, hebben zij beslist in 'mijn voordeel' om het toen in die life settlement van carlisle te steken. Volgens Findoc heb ik geluk dat hij daar toen voor gezorgd heeft, anders zou ik al mijn geld verloren geweest zijn.
Feit is dat zij inderdaad nadat zij op de hoogte waren van het fsma alsnog mijn geld in die life settlement hebben gestoken.
Daar kan ik al wel iets mee. Bedankt voor de verwijzing.no votes
-
22-06-2013, 16:54 #21no votes
-
02-08-2013, 11:18 #22Member
- Registered
- 20/06/13
- Location
- St Martens-Latem
- Posts
- 7
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Francis, heeft U al vorderingen gemaakt met uw zaak?
no votes
-
05-11-2013, 01:28 #23
Ondertussen heeft de maatschappij Private Insurer me voor de 4de opeenvolgende maand beloofd dat ze me op het einde van de maand gaan uitbetalen. En volgens hen ligt het probleem niet bij hen, maar bij hun vermogensbeheerder Carlisle Management. Ze zouden nu plots geen liquide middelen hebben om uit te betalen. Drie maanden geleden stuurden ze me echter een brief dat ze iedere maand tussen 3 en 5 miljoen euro nieuw geld ophaalden voor dat fonds.
Te gek om los te lopen, maar we blijven hopen.no votes
-
05-11-2013, 10:51 #24Member
- Registered
- 05/12/03
- Location
- Lier
- Posts
- 2,038
- iTrader
- 60 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/10
Ik mag hopen dat je inmiddels een advocaat onder de arm hebt genomen?
Belofte van uitbetaling en uit/afstel is een perfecte manier om de zaak in gang te krijgen en ze in gebreke te stellen.no votes
-
22-11-2013, 01:22 #25
Beste mensen, nu wordt het helemaal te gortig. Nog maar eens contact gehad met Private Insurer.
Ik vroeg hoe het nu eigenlijk met de storting zit die telkens opnieuw beloofd wordt. Weet je wat ik nu te horen kreeg? Dat ze via mijn makelaar hebben vernomen dat mijn opvraging niet langer diende door te gaan!
Ik zei hen dat ik helemaal geen makelaar heb of er niets mee te maken heb en hem niet meer gezien of gesproken heb.
Dus vroeg ik hen mij een bewijs te bezorgen waarin IK vermeld of schrijf dat ik zou hebben afgezien van mijn opvraging.
Daarop zei men botweg, wij hebben normaal geen contact met eindklanten, wij stellen voor met Maarten de Roeper van Findoc contact op te nemen hieromtrent.
Dit is toch niet te geloven? Zijn er geen officiële instanties waar men best terecht kan met zulke oplichterspraktijken ?
Want dan moet die Mn de Roeper valsheid in geschrifte hebben gepleegd indien Private Insurer zegt een document te hebben van mij uit om mijn opvraging te herroepen.
In ieder geval ga ik morgen hiermee naar de politie en zal ik klacht indienen tegen zowel Private Insurer als die M de Roeper.Tevens zal ik een afspraak maken bij de FSMA en gans mijn dossier, bewijzen, mails en brieven mee nemen en hen daar ook aanklagen.no votes
-
22-11-2013, 03:44 #26Member
- Registered
- 09/11/03
- Location
- Leuven/Kessel-Lo
- Posts
- 33,477
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 15/1727
Zijt ge nu überhaupt al naar een advocaat gestapt, want daar hebben we nog altijd geen antwoord op?
Soit, rap eens naar die jaarrekeningen gekeken en ik vrees dat ge eraan hangt voor de moeite. Onderneming op sterven na dood waar ze (volgens mij) gewoon nog zoveel mogelijk geld aan het uithalen zijn.Last edited by puni; 22-11-2013 at 03:56.
Troj: Gij geeft het concept 'forumhoer' anders wel nieuwe dimensies
.
Mijn FM09-journal: http://www.9lives.be/forum/football-...rnal-puni.htmlno votes
-
22-11-2013, 09:59 #27
advocaat zoeken en niet het zelf proberen op te lossen!
Hoe langer je wacht met een advocaat, hoe meer kans dat je je geld nooit meer terugziet...
En contractueel zou het zelfs nog eens kunnen dat ge geen poot hebt om op te staan... dus zelfs mét een advocaat wens ik je veel succes.
En vooral: lesje geleerd voor jou vermoed ik..."At every crossroads on the path that leads to the future, tradition has placed 10,000 men to guard the past.”
“That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence.”
“The governor of Texas, who, when asked if the Bible should also be taught in Spanish, replied that 'if English was good enough for Jesus, then it's good enough for me.”no votes
-
22-11-2013, 10:32 #28
Net zoals al op 21 juni is gemeld, ofte vijf maanden geleden en een dag nadat uw verhaal hier te voorschijn kwam.
Maak dat ge een advocaat in handen neemt en dan ook niet de lokale advocaat gespecialiseerd in echtscheidingen maar eentje die op de hoogte is van financieel recht en die uw contracten op zijn minst al eens kan bekijken. Had je het vijf maanden geleden gestaan ging je nu al veel verder staan. Man toch. (indien je wel al een advocaat hebt...wat steekt die dan in godsnaam uit)
hier zelf verder de scherlock holmes uithangen heeft absoluut geen zin, integendeel, voor die schimmige figuren is het nog zo makkelijk. Niets zo makkelijk als een tegenstander die je met een kluitje in het riet kunt wegsturen (cfr. uw vier eerder overgemaakte beloftes) om u dan als het toch te warm wordt botweg weer naar af te sturen. Francis, sta mij toe het te zeggen, maar ze zijn daar geweldig met uw kloten aan het rammelen. Ik mag toch hopen dat je al ingebrekestellingen hebt verstuurd via aangetekende post, want eens bellen en het lief vragen daar bekom je ook niets mee hé.
enfin, net zoals op 21 juni is het maar een advies. Het is uw 85.000 EUR, niet de mijne.
tot slot, op uw vraag of er een "officiële instantie" is waar je terecht kan, kan ik bevestigend antwoorden "Vrouwe Justitia" zal u met open armen ontvangen.
no votes
-
27-11-2013, 01:11 #29
Inderdaad een advocaat gecontacteerd die de zaak opvolgt. Ondertussen van PI bericht gekregen dat ze nu plots opnieuw of alsnog mijn gelden gaan overmaken..........maar eerst moet ik hen een originele uitdraai van mijn paspoort bezorgen.
Nu is dat niet zo een groot probleem, maar het blijft telkens weer een nieuw verhaal waar ze mee op de proppen komen.
Nu plots hebben ze die uitdraai weer nodig, na 7 maanden die eraan vooraf ging waar ze dat niet nodig bleken te hebben.
@puni : kan je me wat meer info bezorgen over die jaarrekeningen ?no votes
-
27-11-2013, 01:40 #30no votes

