-
25-05-2013, 17:44 #1Approved 9liver
- Registered
- 29/04/06
- Location
- Rotselaar
- Posts
- 1,276
- iTrader
- 26 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Aluminium en plexi - 'brushed' effect en verven ?
Dag beste case modders en sympathisanten,
Voordat ik nog meer materiaal begin te bestellen, heb ik enkele vraagjes.
Ik zou hier aluminium bestellen. (tenzij iemand met iets beters/goedkopers afkomt)
Dit alu is grijs zoals je ziet.
Zou het doenbaar zijn om het met een bepaalde grit van schuurpapier 'brushed' te maken? Dient om een 'midplate'/'psu cover' in m'n pc te maken met acryl en leds en de hele rimram
+ is dit te verven terwijl het brushed effect behouden blijft? Of eerst verven en dan schuren? (mat zwart van Motip hebben ze bij Auto 5 zag ik ^^ primer nodig voor alu?)
Ik zag L3p ook ooit die plexi waterblokken van EK mooi doorzichtig maken met behulp van heel fijn schuurpapier en commandant 5 (scratch remover).
Zou zwart plexi ook geschuurd kunnen worden om zo'n brushed effect te krijgen zoals in het aluminium?
En is dit glanzende plexi ook mat te spuiten?
Groetjes,
GeertProject "Chasing Dreams": Custom Modded & Watercooled Corsair 600T White || Project "Specced ITX 1.0": Scratch Build ITXno votes
-
