Thread: The ImacG3 project
-
10-12-2012, 19:26 #46Approved 9-lifer
- Registered
- 02/07/04
- Location
- Ottenburg
- Posts
- 718
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
als je echt de voedingsfiche wil op dezelfde plaats houden kan je eventueel van je PSU met een afgeknipte fiche naar dit gaan:
Buy IEC Connectors IEC inlet screw 4.8mm faston 1mm Schurter 6100.3200 online from RS for next day delivery.
je kan eventueel van daar ook aftakken voor de 230V van het scherm.
wel goed vast solderen en krimpkous gebruiken(is 230V dat erop komt).do as I dono votes
-
-
10-12-2012, 22:05 #47Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Gijzegem
- Posts
- 1,685
- iTrader
- 42 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Had ik dat twee weken vroeger geweten, ik had een 15" tftke voor jou. Nu helaas niet meer..
no votes
-
10-12-2012, 22:20 #48Member
- Registered
- 06/07/09
- Location
- brugge,sint-kruis,oostkamp
- Posts
- 1,432
- iTrader
- 73 (94%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
al aan gedacht om een hackingtosh te maken?
mss is deze hardware iets voor u
tonymacx86 - Building a CustoMac: CustoMac Mini 2012
is hardware om een costom macmini te maken alles werkt dan 99%no votes
-
11-12-2012, 00:55 #49Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
dat is damn jammer! helaas
Leuk idee, hier en daar paar aanpassingen om in budget te blijven en das haalbaar!
Hier was ik niet meer op aan't letten maar dit is praktisch wel mogelijk maar is he verantwoord?JTBUZZD11NOSAURUSno votes
-
12-12-2012, 20:37 #50Approved 9-lifer
- Registered
- 02/07/04
- Location
- Ottenburg
- Posts
- 718
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
als alles wat onder spanning staat van ijzer enz goed is vastgesoldeerd en afgeschermd met krimpkous is dit geen probleem. ook niet te dunne draden gebruiken. 1,5mm² is wenselijk als je iets moet verlengen.
do as I dono votes
-
13-12-2012, 00:32 #51Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
22-12-2012, 19:49 #52Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
De case blinkt weer mooi, heb alles nog eens gepoetst maar deze keer zeer grondig! De case is er dus zeker klaar voor en wil ik dus de volgende stappen uitvoeren.
Ik heb op het forum hier alvast een warme oproep gedaan naar een 15inch monitor waar ik al verschillende reacties op heb gehad en ben nu bezig met deze mensen te contacteren om het besste en makkelijkste scherm te kiezen.
Nu ben ik bezig met het kiezen van onderdelen, ik ga er geen bakken van geld in steken omdat de bedoeling erachter niet al te veel is! (CSS, adobe programma's als illustrator en photoshop & 2 DJ programma's)
Wat ik nog ga aanpassen aan de case is het volgende:
-de 2 gaten vooraan de case ga ik proberen te vervormen naar 4 USB openingen.
-de DVD sleuf (het geheel dus ook wat gekleurd is) gaat eruit schuiven door een nieuwe DVD speler
-aan de zijkant wordt het gat waar de vorige function panel zat vergroot en komt er een nieuwe meer geavanceerde!
binnekort komen er foto's van het proces!
GRTZLast edited by Diinosaurus; 23-12-2012 at 21:22.
JTBUZZD11NOSAURUSno votes
-
07-01-2013, 23:42 #53Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Schitterend nieuws;
$ Het 15 inch scherm is al 3 dagen onderweg en volgens Kiala zelf komt deze aan binnen 3 a 4 dagen dus ik verwacht morgen een mail waar in staat dat ik het scherm mag gaan afhalen.
$ Ook heb ik alle onderdelen die ik nodig heb besteld maar deze verwacht ik of op het einde van de week maar waarschijnlijk mid volgende week.
Op dit moment ben ik bezig met het voorbereiden van de case om alles te kunnen plaatsen wanneer ik het ontvang. Zo is de te kleine opening van de DVD beetje bij beetje groter aan het worden.
Vrijdag heb ik gepland om plexiglas te kopen zodat ik de moederbordtray al kan maken en het scherm stevig geplaatst kan worden.
Zelf zie ik het nog altijd zitten en ben er vastberaden over dat het tot een goed einde komt! Hier en daar zal wel een klein probleempje opduiken maar als deze niet te groot is of geen dreiging vormt voor de mod en ik het niet erg vind dan gaan we voor de essentie
grtjsJTBUZZD11NOSAURUSno votes
-
18-01-2013, 22:07 #54Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Ondertussen zijn alle onderdelen in huis maar jammer genoeg zijn er hier en daar een paar problemen komen opdagen. Zo heeft het scherm een defect opgelopen. Heb ik een te grote DVD speler gekocht dus dit zal een slimline moeten worden. Maar voor de rest zit alles in de goede richting!
Vorig week heb ik op mijn vrije namiddag op vrijdag plexiglas gekocht en ben deze beginnen te bewerken zodat ik er mijn moederbord op kan monteren, de voeding kan vastzetten en andere losse onderdelen in de kast kan verstevigen. Zoals een HDD cage zelf maken en erop vast zetten, De dvd die ik nog moet kopen vast zetten en de sidepanel op plaats houden. Op volgende afbeelding zie je de uitgesneden 'moderbordtray'.

Ook ben ik in de lokale PCWarehouse afstandsbussen gaan halen en heb deze er zo goed mogelijk op gemonteerd.
Zoals op onderstaande foto te zien ga ik het moederbord onderaan monteren, de case is zo krap dat als de voeding beneden zou staan er geen sidepanel meer in past. Dus jammer maar helaas komt die vanonder. Hier haal ik wel weer het voordeel uit dat ik door de openingen achteraan makkelijk aan de aansluitingen kan. ook kan ik dingen op het moederbord makkelijk upgraden, de ventillatie zit ook goed daar beneden dus in principe is het geen ramp, alleen dat de 'doorzichtige bovenkant' alleen een voeding laat doorschijnen

Vandaag heb ik voor de eerste keer mijn hardware getest en alles werkt prima.

Ook heb ik aan de andere kant van het plexiglas dan waar de afstandbussen zitten de versteviging geplaatst om de voeding op zijn plek te houden. De voeding kan nu niet meer van plaats door te verschuiven of door de imac ondersteboven te houden.

Het moederbord heb ik vandaag ook even gemonteerd en in de case geplaatst en het komt perfect uit met de openingen in de achterkant van de case enzo.


Morgen hoop ik tijd te hebben om 2 openingen uit te zagen voor de bekabeling en alles in de case te plaatsen op dvd en scherm na.
Vervolgens hem ook te installeren zodat ik er al mee kan werken op mijn televisie.

Verder hoop ik zo snel mogelijk een 15 inch monitor te vinden zodat ik die er in kan plaatsen. Ook ga ik nog een beeje onderzoeken om iets speciaals te doen wat langs de buitenkant opvalt. En ten slotte ga ik ook proberen om een toetsenbord te modden zodat ik er ten alle tijden mijn ipods kan aansluiten als soort van dock station dus zodat ze elke dag klaar zijn voor gebruik.
Tot hier de 'grootte voorruitgang'JTBUZZD11NOSAURUSno votes
-
18-01-2013, 23:38 #55Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Gijzegem
- Posts
- 1,685
- iTrader
- 42 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/4
Mooi
ik ben benieuwd naar meer. Hopelijk kun je het appeltje dan in zijn geheel laten?
no votes
-
19-01-2013, 13:48 #56Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes
-
19-01-2013, 17:34 #57Crew Member
- Registered
- 18/07/02
- Location
- Turnhout
- Posts
- 5,029
- iTrader
- 90 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 6/12
Nice dat er vordering in komt

En spijtig dat uw scherm niet werkt, wat is er mis mee?.:. Eigen Casemods .:. Nimbleminds Gaming .:. Dj gunnie .:. Game collectie .:.
.:. PSN: gunnie .:. Xbox: gunniepsx .:.no votes
-
20-01-2013, 11:49 #58
Ziet er iets heel leuk uit
al zou ik zelf niet weten hoe eraan te beginnen ^^
Zijn de onderdelen compatibel met mac software voor een hackintosh te maken of is dat plan niet doorgegaan? (Zou wel super stoer zijn vind ik
)
Ik kijk uit naar het eindresultaat!Lob teh fa gnoj!no votes
-
20-01-2013, 15:27 #59Member
- Registered
- 03/01/11
- Location
- Genk
- Posts
- 345
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Danku,
Het idee om er een hackintosh van te maken heb ik laten varen.
Ik heb wel nog steeds de optie om er compatibele onderdelen voor mac in te plaatsen maar dat is voor later.
Wanneer deze volledig in elkaar steekt en ik er het schooljaar mee kan eindigen dan ga ik in de zomer zeker en vast nog aanpassingen aan doen om er een volledige apple van te maken. een paar ideetjes staan al op papier maar daar later meer over, eerst schooljaar afmaken!
Toen ik hem wou aansluiten brandde de lampjes v d knoppen, ik duwde er op eentje voor de instellingen en plots viel die uit, niet meer aan te krijgen...
grtjsJTBUZZD11NOSAURUSno votes
-
09-02-2013, 23:49 #60Approved 9-lifer
- Registered
- 18/08/10
- Location
- Los Santos
- Posts
- 1,635
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Misschien komt hij ooit hiertussen: Macbook Club - The Five Greatest Apple Hardware Mods Of All Time
MBP Retina 15"/ Intel Core I7 (4750HQ) / Intel Iris Pro / 8 GB, 1600 MHz / 512GB SSD
OnePlus One Sandstone Black 64GB
Western Digital My Book Studio 2TB
Rockstar Social Clubno votes

