Thread: Vraagjes
-
19-03-2010, 18:42 #1
Vraagjes
Hoi beste modders,
Onlangs mijn kapotte laptop is gestript op zoek naar bruikbare onderdelen, nu bleek hij terug te werken nadat hij eens goed gekuist was.
Aangezien ik geen laptop nodig heb en hij toch enorm luid en traag was, begon ik te denken wat ik ermee kon doen. Nu ga ik er een erg still desktopje van maken, die ik 's nachts kan laten draaien.
Nu brengt het gebruiken van een laptop mobo wel wat problemen met zich mee, waaronder stroomvoorziening. Mits wat solderen heb ik de fans al kunnen aansluiten op de voorziene aansluitingen voor de standaard fans. Led verlichting komt van een usb poort. Nu moet er nog een 2de harde schijf in komen (WD green wss, iets still), en ik zou graag vermijden om een externe AC adapter te moeten gebruiken. Weet iemand of het mogelijk is onderstaande batterij aansluiting te gebruiken daarvoor? Er een power sata verbinding op solderen ofzo?

Ook ben ik op zoek naar een manier om de gpu en de chip ernaast te coolen, deze worden 70°+ idle. Ik dacht om een stuk koper te kopen en er wat vinnen uit te snijden met een slijpschijf, en dat er dan oplijmen lol, maar lijkt me nogal ghetto.

Heb ook nog een sata female naar 2xusb male adapter nodig als dat bestaat, en metalen mesh, als iemand weet waar ik deze kan krijgen.
Sorry voor de vele vragen, het is de eerste keer dat ik zoiets probeer
Last edited by gunnie; 19-03-2010 at 20:11.
E8500 || HD6870 || P5Q-PRO || Antec P182 || 2253BW || Corsair 620HX || Geil 4GB
Ambriosa - Terenasno votes
-
-
19-03-2010, 19:33 #2Approved 9-lifer
- Registered
- 26/11/05
- Location
- Zulte
- Posts
- 5,683
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/7
goh voor die spanning heb je wel klein nadeel je moet de juiste voltages hebben...
En daarvoor heb je wel zo een omvormer nodig
of mogelijks oude pc voeding die mits wat modding op de juiste voltages wekrt
my litle place I call home!
Pictures of people, urban, light painting and much more
http://nigelpoint.blogspot.com/
no votes
-
19-03-2010, 19:39 #3
Hm, dan ga ik misschien toch maar gewoon voor een externe HD gaan, elektriciteit is niet zo mijn ding, en ik wil niets opblazen
E8500 || HD6870 || P5Q-PRO || Antec P182 || 2253BW || Corsair 620HX || Geil 4GB
Ambriosa - Terenasno votes
-
19-03-2010, 19:59 #4
en eventueel heatsinks uit oude elektronica halen bij het stort.

en externe hdd lijkt me ook het beste als je er niet zoveel van kent, aangezien dat toch allemaal maar juist moet zijn die stroompjes
“Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.”
no votes
-
19-03-2010, 20:12 #5Approved 9-lifer
- Registered
- 26/11/05
- Location
- Zulte
- Posts
- 5,683
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 5/7
my litle place I call home!
Pictures of people, urban, light painting and much more
http://nigelpoint.blogspot.com/
no votes

