Thread: The only boardgames-thread..
-
28-06-2019, 12:38 #4501Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/220
Ik lees die updates nauwelijks, ik word daar alleen maar depressief van

Heb just gezien dat de EU shipment niet voor meteen zal zijn.PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
-
-
28-06-2019, 12:41 #4502
"While the EU shipment is not ready yet (need to get the UK first) – we continue to negotiate with European distributors (with several promising possibilities). Cost constraints do make it very difficult, but we are absolutely committed to seeing this through."
En dan daaronder doodleuk te vermelding dat Unbroken beschikbaar is op Tabletop Simulator
no votes
-
28-06-2019, 13:48 #4503Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/220
Ma wacht, ze zeggend at ze 10 dollar (maar eerder 15 dollar) per persoon te kort komen.
Meer dan 75% van een pledge is al gespendeerd aan het maken en logistiek.
De overschot is dus voor de shipping.
Ik heb 25,2 dollar betaald.
Als we genereus zijn en zeggen dat er al 85% is opgebruikt dan rest er nog 4 dollar over.
Plus de 15 dollar die ze zeggen, dan komen we op net geen 20 dollar voor shipping nodig.
En de exemplaren voor EU zijn nog niet eens in de EU
https://boardgamegeek.com/thread/222...r-tilt/page/12
deze thread op BGG is ook de moeite.PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
-
28-06-2019, 13:58 #4504
De exemplaren voor EU zitten zelfs nog niet op de boot ... Eerst zogezegd omdat ze de Brexit wouden afwachten, maar blijkbaar is het een compleet andere shipment dan de UK boot dus dan maakt de Brexit geen zak uit
ze hebben gewoon met hun financial mismanagement nog geen koerier kunnen regelen om de spellen tot bij ons te brengen.
no votes
-
28-06-2019, 14:34 #4505Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/220
Het wordt nog leuk.
https://ia801407.us.archive.org/31/i...511754.1.0.pdf
TLDR: a book author partnered with Golden Bell after a successful kickstarter so the author could get his books cheaper and they would help promote his book.
After lying about the print status for over a year the author had to buy his books back from Golden Bell at triple the quoted cost.
Golden Bell tried to copyright the authors other works not included in the contract.
Golden Bell tried to get the author to turn on an illustrator and they said they would “destroy this girl’s life”
Golden Bell wouldn’t allow the author to update his Kickstarter to explain the delays.
Golden Bell put zero effort into promoting his books.PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
-
28-06-2019, 14:45 #4506
Ze hebben blijkbaar een reputatie om Kickstarters op te kopen die in financiële problemen zitten en op die manier op een goedkope manier rechten af te dwingen. Ze hebben bv de komende 5 jaar exclusiviteit op alles dat met Unbroken te maken heeft.
En ze hebben geprobeerd om in de US de games te shippen als "media mail" (is goedkoper daar, blijkbaar), waardoor veel backers nu zelf postage moeten bijbetalen.no votes
-
28-06-2019, 15:03 #4507Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/220
Ja heb me nu wat op BGG zitten bijlezen

Al die drama dat er rond dat project al is geweest....
Ben benieuwd, blijkbaar bannen ze mensen die teveel zagen en kritiek geven op Kickstarter.
Maar dan krijg je automatisch u pledge terug ofzo.PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
-
28-06-2019, 15:08 #4508
Dat gaan ze ook niet blijven doen, ze zitten al 100,000 in de min. Als er zo'n stuk of 500 beginnen neuten moogt ge daar ineens meer dan $20,000 bijtellen. Om dan nog maar te zwijgen over die games die ze niet kwijtraken, want niemand gaat daar nu nog zijn handen aan verbranden.
Is gewoon een inhoudsloze scare tactic.no votes
-
28-06-2019, 15:17 #4509Member
- Registered
- 17/10/04
- Location
- Mechelen
- Posts
- 13,176
- iTrader
- 21 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/220
uhu, maar als ze dat nu nog effectief doen dan krijg ik mijn geld terug en ik kan het toch gratis op TableTop spelen
PS: ik wissel regelmatig letters van plaats, mijn excuses hiervoor!no votes
-
28-06-2019, 15:23 #4510
Gohja, ik wacht al jaren op mijn refund van Mage. Ik ken die trucskes, opeens gaan ze het "systematisch" aanpakken en moet ge het officieel "aanvragen" en hebt ge geen game en zit ge evengoed 2-3 jaar op uw geld te wachten.
Ik zal het wel gewoon ondergaan
no votes
-
28-06-2019, 15:25 #4511Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 3,495
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/102
Yo guys!
Ik ben ook boardgame fan! Aangenaam.
Vooral fan van co-op board-games.
Momenteel zit ik midden in een Descent campaign (al wéken aan bezig, we spelen heel traag).
Daarvoor deden we een 7th Continent curse.
Daarvoor vooral D&D (5E) campaigns.
Descent is fucking fun, vind ik. Met redelijke eenvoudige mechanics worden er toch super tactisch en complexe combat situaties gegenereerd.
We strugglen wel met een heel heftig balance issue in het voordeel van de overlord. Ik denk dat wij (de spelers) 1 map gewonnen hebben, en de overlord alle rest. We zitten ondertussen aan de 2de map van act 2, ... dus da’s best een zielige score
Hoe die onbalans ontstaan is, begrijpen we niet 100% - al veel over gepraat. Vermoedelijk in het begin te weinig voor de treasures gegaan, en zo achterstand opgelopen, waardoor de overlord kon snowballen.
Maar zelfs ongebalanceerd spendeer ik er met plezier een avond in de week aan!no votes
-
28-06-2019, 15:29 #4512
Descent is vooral een objective race. De standaard 1 v All mode is héél extreem in dat aspect: als uw missie is om naar plek X te gaan, en ge hebt een volle beurt gespendeerd waar amper progress naar plek X is gemaakt, wordt het al heel moeilijk. De app-versie is iets minder dramatisch op dat vlak, maar door de peril-effecten krijgt ge evengoed vanaf een bepaald aantal turns gewoon brutale effecten te verwerken.
no votes
-
28-06-2019, 15:30 #4513Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 3,495
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/102
Het probleem is dat onze overlord goed weet dat het een objective race is, dus hij zorgt er altijd voor dat hij maximaal blokkeert. Alle doorgangen staan vol gigantische monsters (FUCK SHADOW DRAGONS), dus voor ons zit er niets anders op dan die dood te maken, of we geraken niet vooruit.
no votes
-
28-06-2019, 15:33 #4514
Ja, daarom zeg ik altijd dat de overlord in Descent zich moet gedragen als een GM
Als ge bij elke missie (waar mogelijk) Shadow Dragons gebruikt als blockers, dan hebben de heroes eigenlijk 0,0 kans om te winnen. Daarvoor hebben ze ook open groups: ge kunt de heroes laten winnen als ge wilt door een makkelijke group te kiezen, en als ze te sterk worden gooit ge er Shadow Dragons tegenaan.no votes
-
28-06-2019, 15:40 #4515Approved 9liver
- Registered
- 19/07/02
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 3,495
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/102
Yeah, ... niet onze overlord. Die gaat voluit voor de win. Hij is ook traditioneel onze (imho heel goeie) DM (in D&D campaigns), waar hij dus (uiteraard) niet vol voor de win gaat. Voor hem is Descent eens een manier om dat wél te doen.
Omdat de balancing issues echt wat te ver gingen - waardoor het spannende er voor zowel de overlord als de spelers wel af was, zijn we na de vorige sessie tot een compromis gekomen waarbij de spelers een redelijk ruim budget hebben gekregen om items te kopen. We hopen dat de balans zo terug wat meer even is.
We zijn vol voor defensive items gegaan, aangezien de overlord ons sinds het begin van act 2 kon wipen in 1 beurt, ... waardoor de eerste 2 encounters van act 2 letterlijk 2 beurten hebben geduurd.
Eerste encounter met de re-balance was spannend, spelers zijn super nipt gewonnen. Ik hoop dat die tendens zich verder zet!no votes

