BELANGRIJK: (ook voor de mods) Ik verkoop GEEN accounts. Dit zijn de games zelf waarvan de CD Key NOOIT gebruikt is.

  1. Warhammer online - collector's edition

    Beschrijving: Dit is de collector's edition van Warhammer online. Deze bevat buiten de game ook nog: "Warhammer Online: Prelude To War", een hardcover strip; "The Art Of Warhammer Online", een hardcover artbook; "Greenskin Warboss, Grumlok, and his shaman, Gazbag", een beeldje; een exclusief muismatje en 3 ingame bonussen. ("the librams of insight", exclusieve quests, rewards en titels en 12 extra looks voor je character.) Verder krijg je er ook nog mijn pre-order box bij die opnieuw enkele ingame items geeft.

    Foto's: 1 & 2

    Opmerkingen/Defecten: De doos is open geweest na aankoop, maar verder verkeert deze en alle inhoud in nieuwstaat.

    Prijs: € 50 (minimum)

    Verzending/Afhaling: Verzenden kan via Kiala. Dit kost € 4. Meer info hierover vind je HIER, op de officiële website van Kiala. Afhalen kan in Sint-Martens-Latem, Zwijnaarde en/of Antwerpen. (Afhankelijk van waar ik ben.)

  2. Age of Conan

    Beschrijving: Dit is de originele Age of Conan online MMORPG. Gekocht bij launch maar nooit gespeeld. Buiten het game krijg je ook nog een key waarmee je een ingame Rhino mount krijgt.

    Foto's: 1 & 2

    Opmerkingen/Defecten: Het doosje is open geweest na aankoop, maar verder verkeert deze en alle inhoud in nieuwstaat.

    Prijs: € 5 (of goed bod)

    Verzending/Afhaling: Verzenden kan aan € 2,50 via De Post. En afhalen kan in Sint-Martens-Latem, Zwijnaarde en/of Antwerpen. (Afhankelijk van waar ik ben.)

  3. Lord of the Rings online - special edition

    Beschrijving: Dit is de originele Lord of the Rings online - shadows of Angmar MMORPG. Het buiten de game ook nog: een special edition handleiding; een kaart van Angmar; een officieel Mithril character miniatuur; een ingame item en een DVD met de making-off.

    Foto's: 1 & 2

    Opmerkingen/Defecten: De doos is open geweest na aankoop, maar verder verkeert deze en alle inhoud in nieuwstaat.

    Prijs: € 7,5 (of goed bod)

    Verzending/Afhaling: Verzenden kan via Kiala. Dit kost € 4. Meer info hierover vind je HIER, op de officiële website van Kiala. Afhalen kan in Sint-Martens-Latem, Zwijnaarde en/of Antwerpen. (Afhankelijk van waar ik ben.)


Reden van verkoop: Alle 3 deze games heb ik uit pure hype gekocht maar nooit gespeeld. Ik hield ze bij onder het motto "Ooit zal ik ze wel een spelen", maar het is me nu wel duidelijk dat ik daar nooit de tijd voor zal hebben. ^^

(Eventuele) afsluit datum/uur: dinsdag 15 maart 2011, 23:59u.

Staat ook op: shrimprefuge.be