Thread: Apple Magic Mouse 2 Space Gray
-
01-04-2020, 15:50 #1
Apple Magic Mouse 2 Space Gray
Apple Magic Mouse 2 in het mooie Space Gray, in werkelijke nieuwstaat. Aankoopprijs €120,00 bij Coolblue, met factuur.
Foto’s: https://imgur.com/a/qX9aO1fCode:Met Apple Magic Mouse 2 Space Gray swipe je door webpagina's, scroll je door teksten en navigeer je met gemak naar je bestanden. Dankzij het gladde, multi touch oppervlak bedien je deze muis net zoals je smartphone. Wie toch liever op een traditionele manier klikt gebruikt de één- of tweeknopsbediening. Het lasertrackingsmechanisme combineert optische technologie met de precisie van een laser. Apple Magic Mouse 2 werkt dus probleemloos op elke ondergrond. En dankzij de draadloze Bluetooth verbinding is een wirwar aan kabels verleden tijd. Tel daar een oplaadbare accu bij op en je hebt een muis waar je jarenlang profijt van hebt.
Bieden vanaf: €65
Word afgesloten 24u na het laatst genoteerde bod, biedingen zijn ten allen tijde exclusief verzendingskosten tenzij anders aangegeven.
-
-
01-04-2020, 23:41 #2Member
- Registered
- 11/10/03
- Location
- Gent
- Posts
- 1,869
- iTrader
- 123 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/9
Bod van €150excl op deze + het keyboard uit je ander topic.
Opgelet!: Indien deze verzonden moet worden, wens ik wel graag dat je eerst verzend voor ik betaal. (Gezien je geen iTrader hebt.)
(Van waar ben je trouwens?)
-
02-04-2020, 00:07 #3
Beste,
Ik ben van Sint-Niklaas, dus niet ver van Gent om af te halen.
Het is een beetje onlogisch voor mij om bij een verkoop iets te versturen en dan pas betaald te worden, heb ik nog nooit eerder voorgesteld gekregen maar ik begrijp je redenering wegens het ontbreken van referenties.
Hier hebt u mijn 2dehands.be referenties indien er voor u geen mogelijkheid is om af te halen, heb dat in mijn beginpost vergeten vermelden!
② Apple Magic Mouse 2 - Space Gray - Onderdelen en Toebehoren | Apple | 2dehands
-
02-04-2020, 01:53 #4Member
- Registered
- 11/10/03
- Location
- Gent
- Posts
- 1,869
- iTrader
- 123 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/9
Indien afspreken aan het trein station van Sint-Niklaas een optie is, dan lukt het me wel om daar te geraken. (Ik zou uiteraard ook liever in persoon afhandelen.
)
Vraag rest nu of je mijn bod aanvaardt?
-
02-04-2020, 06:35 #5

