1. #1
    sebril's Avatar
    Registered
    17/11/09
    Location
    oostende
    Posts
    187
    iTrader
    6 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    Herhaaldelijk ontvangen wachtwoord reset-email van Apple, scam?

    Beste,
    ik krijg regelmatig deze mail toegestuurd van appleid@id.apple.com.
    Ik denk toch zo'n 3x per maand. Is dit normaal? Ik klik nergens op ofzo hoor.




    De link die naar de reset your apple id brengt is van deze https://iforgot.apple.com/verify/email?key=.......
    Iemand ervaring mee? Is het een scam?
    no votes  

  2. #2
    BraveHeart's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Posts
    6,758
    iTrader
    2 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/12
    Een wachtwoord wijzig jezelf, op die originele site waar je je aanmeld met je apple id, doe dat dus nooit via een email om ergens op een link te klikken, het wachtwoord aanpassen is iets wat je uit jezelf eens moet doen, niemand moet u daar op herinneren dat uw wachtwoord verouderd of een aanpassing nodig heeft per mail, dat is net hetzelfde als mensen die mails krijgen van hun visa of bank om met hun gegevens in te loggen met behulp met een kaartlezer.

    Als er online gevist wordt naar je gegevens zit er iets degelijk fout, ik heb zoveel iD's en heb nog nooit een mail gekregen om mijn info te wijzigen, en als ik het doe doe ik het wel handmatig als de tijd er voor is.

    Ik denk dat je te maken hebt met fishing, gewoon weg smijten die zooi, vind je je account dan toch onveilig, kan je die zelf nog aanpassen met een nieuw wachtwoord.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in