Thread: Crossover

  1. #1
    Soler's Avatar
    Registered
    28/06/08
    Location
    West-Vlaanderen
    Posts
    1,781
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    Crossover

    Iemand ervaringen met Crossover ? Heb er zelf enkele vragen over want sommige games lijken niet te werken ookal hebben ze een Crossover Tie-bestand en wil ik wel eens weten hoe je een game installeert ( en lukt ) zonder een Crossover Tie-bestand want er gaat telkens iets mis bij mij.
    no votes  

  2. #2
    BraveHeart's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Posts
    6,758
    iTrader
    2 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/12
    Crossover is een soort "Wine" emulator onder osx, op hun site kan je na gaan of een bepaald spel onder crossover draait.

    Je zult tot de conclusie komen dat veel games die je hebt niet op crossover kunt draaien.

    De beste oplossing is een windows te installeren met bootcamp en voor licht werk parallels op je mac installeren.

    Ik gebruik geen crossover omdat ik weet dat een groot stuk van mijn games niet onder een "wine emulator" zullen draaien, ik bespaar me dat werk en ga voor de klassieke bootcamp / parallels setup.
    no votes  

  3. #3
    Soler's Avatar
    Registered
    28/06/08
    Location
    West-Vlaanderen
    Posts
    1,781
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Ik heb bootcamp en dergelijke maar ben gewoon te lui om telkens over te schakelen Maar heb na een week ook ontdekt dat Crossover zelf met games die het kan draaien niet ideaal werkt.
    no votes  

  4. #4
    Frado2005's Avatar
    Registered
    16/11/03
    Location
    -
    Posts
    22,337
    iTrader
    281 (100%)
    Mentioned
    3 Post(s)
    Reputation
    15/70
    Het is idd niet echt ideaal. Ikzelf gebruik vmware fusion voor wat windows apps te draaien op dual monitor. Maar als je echt games wil spelen is bootcamp je beste optie
    Trakt.tv |USA 08-09-10-11: New York | USA 2011:San Francisco + Los Angeles | USA 2012:Florida + East Coast
    USA 2013:
    Hawaii | 2014:Australia | 2015: Denver-Las Vegas| 2016: Auckland-Christchurch | 2017: Hawaii
    2018: New York | 2019: Denver - San Francisco | Florida
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in