Thread: EDGE uitschakelen bij iPhone 3G
-
04-11-2009, 23:59 #16Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Jongens jongens ;-).Ik heb een iphone en ook wifi thuis en zit ook op edge anders aangezien er bij ons nog geen 3G is.Ik heb het ook altijd er de E staat,no problem toch?Ik snap de heisa niet goed?
Vanaf je op safari tikt dan schakelt deze vanzelf over naar wifi.
Ik snap soms ook niet waarom mensen de dsg van vqndaag een duur toestel kopen die vantegenwoordig bedoelt zijn om mee te surfen(vind ik toch) zoals bb en iphone enz...en dat men dan het internet niet gebruikt??
Tja,schaf dan gewoon een gewoon toestellrken aan dan?
Soit:die E zien staan is een doodnormale zaak en wifi zet zich boven edge als je oa naar safari gaat,zo werkt het.
Als je iphone heel de dag op wifi aanstaat dan zal je batterij wat sneller naar beneden gaan,sowieso.Dus ik ben tevreden als ik de iphone opzijliggen heb deze naar edge gaat.Last edited by Zero Grav; 05-11-2009 at 00:16.
no votes
-
-
05-11-2009, 00:16 #17Member
- Registered
- 06/06/04
- Location
- Bilzen
- Posts
- 8,805
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 61/128
Als ge zijn vraag tegoei leest dan beseft ge waar 'de heisa' vandaan komt. Als hij thuis was dan werd Edge nog steeds boven Wifi verkozen. Dat vreet dus van uw lage limiet en is veel trager.
En als ge in't vervolg nog iets wilt toevoegen gebruik dan de 'edit' knop. 't Zou ook wel handig zijn voor de leesbaarheid van uw posts als ge een spatie achter uw leestekens zet.no votes
-
05-11-2009, 00:20 #18Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/114
Ik meen mij niet te herinneren dat ik aankoopadvies gevraagd heb?
Ik heb al voorgehad met mijn pay & go kaart dat ik op de wifi zat en toch 30€ heb kunnen opmaken aan mobiel internet.
Ik snap niet wat er mis is met voorzorgen nemen, als ik EDGE niet aan wil hebben als ik thuis ben dan is dat toch gewoon zo? Ik gebruik mijn EDGE wel, zijt maar zeker, maar dan wel op nuttige momenten, als ik geen wifi tot mijn beschikking heb.
Sommige mensen... Het is al lang opgelost en toch moet er hier ne smartass komen zeggen "koop u dan een gewoon toestel", ik gebruik al 7 jaar smartphones.
Trouwens, als het geen probleem was dan zou het internet niet vol staan met manieren om uw EDGE verbinding te sabboteren op een iPhone.Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
05-11-2009, 00:54 #19Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Om te beginne zitte we hier op een fora waar iedereen zijn mening mag zeggen.Mijn post was al helemaal geen aanval naar u al komt dit mss zo over.
Ik vind het nogal raar hoe jij aan een rekening bent geraakt van 30 euro?Je zegt zelf je via edge surft dus je hebt toch een data abo? Als je een abo data hebt dan snap ik niet meteen hoe je dan aan een rekening van 30 euro ben geraakt?;-).
Ik weet wel toen ik geen abo had ja en ook nog proximus had ik ook geluk heb gehad want de tijd bleef verder lopen, ik zou ook er mooi staan blinken hebben ;-). Ik heb nu mv en mobistar data en heb geen enkel probleem, ik verbruik alleen maar als ik naar bv een site ofzo ga of emails ontvang,voor de rest kan het geen kwaad die E er heel de tijd staat.Ik wil maar in mate het mogelijke proberen hrlpen omdat ook jij net zoals de meeste anderen zoals mij moet kunnen surfen zonder je ook maar iets verbruikt en je je geen zorgen zou moeten maken dat de E er dan staat
.
Ps; ik zeg nogmaals mijn posts geen aanval is.no votes
-
05-11-2009, 01:43 #20Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/114
Wat was er niet duidelijk aan deze zin;
Ik heb al voorgehad met mijn pay & go kaart dat ik op de wifi zat en toch 30€ heb kunnen opmaken aan mobiel internet.
Lezen en schrijven zijn niet uw sterkste punten, zoveel is duidelijk.Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
05-11-2009, 03:03 #21Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Juist,had ik over gekeken en dan was dan ook uw eigen fout wat die 30euro betreft en je moet zo arrogant niet doen tegen mij,je maakt geen indruk mee zenne.
Mijn punt is en blijft je sowieso edge moet kunnen laten aanstaan zonder enig probleem of wat dan ook.
Aangezien je nu ook mv hebt zou dit al helemaal geen probleem mogen zijn hoor.Aangezien ik ook mv heb wou ik u maar mededelen hoe het bij mij zit en ook bij u dit allemaal moet lukken.no votes
-
05-11-2009, 04:11 #22Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/114
Gaan we nu echt een discussie voeren over of ik nu wel of niet mijn EDGE mag uitzetten wanneer ik wil? Ik wil mijn 1GB niet nodeloos opgebruiken bij mij thuis in het geval dat mijn iPhone niet met wifi verbonden is en ik dat niet door heb. Ik praat toch geen chinees? Ik weet goed genoeg dat er geen EDGE gebruikt wordt als ik op wifi zit, maar als ik thuis geen wifi heb en ik ga toch op internet dan verbruik ik EDGE data, en dat wil ik niet. Idem voor het geval dat ik ergens ben en mijn email pusht terwijl dat niet nodig is, ik krijg soms zware PSD bestanden via mail, die heb ik niet nodig als ik ergens naar onderweg ben, dan wil ik wachten tot ik op een wifi zit. Push aan en uit zetten kost meer moeite dan SBS launchen en EDGE afzetten en ik heb overigens geen zin om al mijin settings elke keer aan te passen.
Is het nu duidelijk, of moet ik ook zinsbouw gelijk de uwe gebruiken...Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
05-11-2009, 04:37 #23Banned
- Registered
- 22/06/09
- Location
- Schumi land
- Posts
- 2,921
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Jij doet wat je wil, ik geef alleen mijn mening, ik heb u nergens uitgemaakt of wat verkeerds gedaan en je blijft mij maar beledigen en arrogant doen, je doet maar, het zegt meer over u dan over mij.
Het wil niet zeggen je het niet met mij eens bent je mij moet gaan aanvallen of arogant beginnen te doen en terwijl je mij verwijt over mijne ocharme zinsbouw zou je beter naar een therapy club gaan van hoe houd ik mijn woede en arrogantie in toom.
Niet verwonderlijk niemand nog iets kan verdragen.no votes
-
05-11-2009, 06:25 #24Member
- Registered
- 21/10/02
- Location
- Diepenbeek
- Posts
- 5,877
- iTrader
- 79 (99%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 2/20
cranberry gij gebruikt al 7 jaar smarthphones zegt ge, maar naar mijn inziens koopt gij maar iets want aan uwe uitleg te horen kent ge er nie veel van. ge zegt dat ge nie op edge wilt zitten bij uw thuis zonder dat get doorhebt, ge zult wel onmiddelijk merken als ge op edge zijt aant werken of wifi want zover ik weet haalt edge belange de snelheden nie van wifi(duh). en ge zegt dat ge zware bestanden krijgt doorgestuurd naar uwe mail, maar mail dwnl die bestanden niet eens maar die zet die erbij als attachement, tis pas van de moment dat ge die opent dat ge die attachement kunt bekijken. nu gaat ge me waarschijnlijk aanvallen en er weer ne draai aan geven, maar tis nogal zever wat ge allemaal zit te verdedigen
Apple iMac 24''(1920 x 1200 pixels): 2.93GHz Intel Core 2 Duo ▪ 4GB 1066MHz DDR3 SDRAM ▪ ATI Radeon HD 4850 512MB ▪ 1.0TB Serial ATA Drive ▪ Leopard
MacBook Pro (13-inch, 2018, Four Thunderbolt 3 Ports) - 2,3 GHz Intel Core i5 - 256 GB - 8 GB 2133 MHz LPDDR3 - Intel Iris Plus Graphics 655 1536 MBno votes
-
05-11-2009, 08:29 #25Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/114
Begonnen met een Nokia 6600, OS symbian 60, Nokia N70, OS symbian 60 v2, twee Nokia's E65, symbian 60 v3, HTC P3300 en HTC Touch Cruise, en dan ben ik er nog vergeten tussenin. Niet dat het ook maar iets uitmaakt, khad effe zin om op te sommen, en ik verzin bovendien graag dingen die ik gehad heb in het verleden (
). Als ge wilt kan ik ook nog een screenshot van mijn mapkes met symbian installers etc uploaden?
Anyway, tussen mijn wifi en EDGE zit GEEN groot verschil, kzal anders ook eens een vergelijkende test doen want blijkbaar als ge hier iets "onlogisch" zegt dan kent ge er niks van... Misschien ook nog effe naar mijn oude post over mijn traag internet verwijzen;
http://www.9lives.be/forum/algemene-...-internet.html
En kerel, als ge een mail met High Res foto's binnen krijgt, dan zijn dat wel attachments, maar als ge de mail binnenhaalt komen ze er in 1 stuk door. Ja, ik heb PSD's gezegd, HR foto's zijn ook geen uitzondering, en dan nog, al waren het gewoon foto's, das nog bandwith weggesmeten.
Over die PSD's hebt ge gelijk ja, in Mail op OS X wordt een PSD in een e-mail gewoon als afbeelding getoond, in OS 3 uiteraard niet.
Verder zie ik het rechtstreekse verband ook niet tussen een smartphone en mobiel internet, sure, ze gaan hand in hand voor sommige mensen, maar ik heb op mijn nokia smartphones nooit mobiel internet gebruikt, zelfs wifi niet, door de slechte interface. Als ik alles van EDGE af wist dan moest ik het hier niet komen vragen. Mijn argument van 7 smartphones stond daar alleen omdat "stageline" mij een "gewoon toestelleke" aanraadde, ik heb geen boodschap aan een nokia 3310 als ik jaren met smartphones werk.
Voor mij is deze discussie gesloten, het probleem is opgelost, of ik EDGE aan of uit wil dat is mijn zaak, ik zie alleen maar voordelen, als ge vindt dat ik een EDGE abbo heb en dat ik daar gebruik van moet maken; Neem zelf een MV abbo en maak uw GB in een week op door nutteloze dingen te doen, dan zal ik mijn gig wel gebruiken wanneer ik het nodig acht en na een week niet tot de conclusie moeten komen dat mijn data op is wanneer ik het nodig heb.Last edited by Cranberry; 05-11-2009 at 08:34.
Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
05-11-2009, 10:09 #26Member
- Registered
- 05/11/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 1
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Hear Hear !Voor mij is deze discussie gesloten, het probleem is opgelost, of ik EDGE aan of uit wil dat is mijn zaak, ik zie alleen maar voordelen,
dan zal ik mijn gig wel gebruiken wanneer ik het nodig acht en na een week niet tot de conclusie moeten komen dat mijn data op is wanneer ik het nodig heb.
Fijn dat het probleem is opgelost; het bracht mij ook weer iets verder. Op mijn Iphone 3G onder OS 3.0 kan 3G of Edge niet uitgeschakeld [wat iets minder gunstig is tijdens verblijf het buitenland] zonder de GSM ontvangst te verliezen; waarschijnlijk een installatiefout.
Jammer alleen van alle ruis in de discussie
; het blijkt moeilijk 'ontopic' te blijven.
no votes
-
05-11-2009, 16:36 #27Approved 9-lifer
- Registered
- 05/12/05
- Location
- Daar ->
- Posts
- 4,707
- iTrader
- 9 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/114
Brilpoetsdoekje
om nom nomno votes
-
05-11-2009, 20:46 #28Member
- Registered
- 23/09/04
- Location
- 2000
- Posts
- 5,759
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/23
no votes

