Thread: Kernel Panics troef
-
15-10-2009, 18:23 #1
Kernel Panics troef
Ok, nu heb ik het eigenlijk wel gehad.
Ik was zo goed als klaar met het schrijven van een XML-Schema in Oxygen toen mijn MBP voor de 4e keer (!!!) in 2 weken crashte. Hij gaf maw een kernel panic.
Ongeveer 2 weken kreeg ik mijn eerste Kernel Panic. Ik was toen net bezig met Windows te virtualiseren via Parallels. Een paar dagen later was het weer van dat.. Opnieuw terwijl ik Parallels aan het draaien was. Dan ben ik maar afgestapt van Parallels aangezien ik niet van zins ben om mijn dag door te brengen met Kernel Panics.
Ik denkende dat Parallels dus de grote boosdoener was ging ik rustig verder met werken op mijn MBP. Enkele dagen geleden echter kreeg ik kort na het opstarten plots opnieuw een kernel panic. Ok shit happens denkt een mens dan. En jawel hoor, shit does happen. Een paar minuten geleden had ik weeral prijs. Een grijs gordijn komt tevoorschijn, Kernel Panic, rebooten.. en dan maar zien dat ik een groot deel van mijn werk kwijt ben (had al een kwartiertje niet meer gesaved). Wat mij ook opviel dat hij Oxygen had verwijderd uit de Applicaties-folder. Toen ik in Spotlight zocht naar Oxygen vond hij dit gewoon niet...
Toen ik midden juli mijn MBP 13" kocht was ik echt in de wolken. Alles draaide zo smooth en zag er oh zo veel beter uit dan Windows. Ik was er al langer van overtuigd dat Mac vele malen beter is dan Windows. Maar nu begin ik toch te twijfelen.
Sinds SL heb ik trouwens ook last van een traag systeem. De ene keer draait hij vlotjes, de andere keer zie ik -tot mijn immense ergernis- de éne beachball na de andere.
Mijn geduld geraakt stilaan op en ik begin me echt af te vragen wat ik hier nu kan aan doen.
Log van de derde kernel panic kan hier worden gevonden: http://dl.getdropbox.com/u/1255660/Kernel%20PanicLast edited by Ciamician; 15-10-2009 at 18:29.
no votes
-
-
15-10-2009, 18:53 #2Member
- Registered
- 06/06/04
- Location
- Bilzen
- Posts
- 8,805
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 61/128
Als ik uw logfile bekijk dan zou ik zeggen dat dit het probleem wel eens zou kunnen zijn.
Cisco VPN causes kernel panic on Mac OS Xno votes
-
15-10-2009, 19:01 #3
Last edited by Ciamician; 15-10-2009 at 19:07.
no votes
-
15-10-2009, 20:02 #4Member
- Registered
- 06/06/04
- Location
- Bilzen
- Posts
- 8,805
- iTrader
- 18 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 61/128
't Kan alleszins geen kwaad om het eens te proberen. Waarom gebruikt ge trouwens die van Cisco? 'k Denk dat voor de meeste dingen die ingebouwde cliënt van OS X ook wel werkt.
no votes

