-
30-09-2009, 12:31 #1
MS Word spellingscontrole werkt niet
Klein probleempje ivm de spellingscontrole van MS Word in Mac OS.
Ik heb het hele office-pakket op Mac geïnstalleerd omdat ze op school niet met Pages werken...
Ik heb gemerkt dat als ik mijn eerste document (doc 1) open en begin te typen dat er géén spellingscontrole wordt uitgevoerd. Wanneer ik een nieuw document open (doc 2) dan wordt er wel een spellingscontrole uitgevoerd.
In het eerste document krijg ik het volgende te zien: "De taal van de tekst kan niet worden vastgesteld".
En zo blijft het gaan met al de rest van de documenten die ik open... (doc 3 = geen spellingscontrole, doc 4 = wel spellingscontrole)
Ik vind dit redelijk irritant, altijd zo'n tweede document openen..
Het zou niet mogen. Iemand enig idee hoe ik dit probleem kan oplossen?
Alvast bedankt!Take time to enjoy the simple things in lifeno votes
-
-
11-10-2010, 19:42 #2
heb hetzelfde probleem en ben nog opzoek naar de gouden tip
no votes
-
11-10-2010, 23:22 #3
Daar is idd nen hoop zever mee.
Wat bij mij werkt is het volgende:
Alle tekst selecteren --> Tools (weet niet wat het in het nederlands is) --> Talen --> en dan dubbelklikken op nederlands.
Normaal toont hij dan alle verkeerde tekst en kan je verder typen en zal hij ook nieuwe tekst corrigeren.no votes
-
16-10-2010, 00:49 #4
bedankt voor de tip, het werkt. Hopelijk komt bij de nieuwe versie een verbetering.
no votes
-
16-10-2010, 10:24 #5Member
- Registered
- 08/01/07
- Location
- West-Vlaanderen
- Posts
- 4,017
- iTrader
- 17 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Je moet inderdaad de taal selecteren. Wanneer je dit doet in de template Normal, zan zal dit in orde zijn voor ieder nieuw document.
no votes
-
16-10-2010, 17:30 #6
Hoe kom je in template Normal? Is dat gewoon het eerste document?
no votes
