1. #1
    Cykron's Avatar
    Registered
    26/07/03
    Location
    Keerbergen
    Posts
    1,063
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Sync tussen mac en pc

    Hallo,

    Aangezien ik mij binnenkort een MBP ga kopen, vroeg ik mij al af hoe ik deze ga kunnen syncen met mijn vaste pc (Vista). Nu heb ik op mijn laptop SyncToy draaien die dan synchroniseert met de vaste pc en op mijn vaste pc nog eens SyncToy die synchroniseert met een externe schijf.

    Ik bedoel dus niet contacts en agenda ofzo, dat doe ik via Plaxo, maar dus mijn afbeeldingen, muziek, documenten etc... (staan deze in mac OS eigenlijk op dezelfde manier geordend? )

    Bedankt,

    Cykron
    no votes  

  2. #2
    DieselPower's Avatar
    Registered
    23/09/04
    Location
    2000
    Posts
    5,759
    iTrader
    2 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/23
    Misschien met Automator?
    "Hookers and drunks instinctively understand that common sense is the enemy of romance." - Sebastian Horsley
    no votes  

  3. #3
    Cykron's Avatar
    Registered
    26/07/03
    Location
    Keerbergen
    Posts
    1,063
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Bedankt, ik heb via google dit gevonden http://www.apple.com/downloads/macos...ncfolders.html dus het kan syncen

    Hm misschien dat ik voor backuppen dan ook beter Time Machine kan gebruiken, dus niet mijn vaste pc backuppen naar externe, maar mijn macbook backuppen
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in