-
29-11-2017, 19:39 #601Member
- Registered
- 13/07/12
- Location
- 't Stad
- Posts
- 833
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Zijn er nog mensen die problemen hebben met de data van Proximus? 4G is actief, balkjes zijn vol, maar toch krijg je geen internet erdoor. Ik moet dan toestel soms paar keer uit en aan zetten. Ik had dit eerst op mijn iPhone 8+, maar nu ook op men iPhone X.
PSN: Serpo
Nintendo: SW-1738-2006-4706no votes
Reply With Quote
-
-
01-12-2017, 09:51 #602Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
Ben nu toch aant twijfelen om zo'n Apple Leather case te kopen.
Die Strada ben ik echt zeer content van, maar ge hebt 0 genot van het prachtige design he.
De randen zijn dik, en toen uw telefoon nog dikke bezels had was dat nog OK... Dikke bezels vs nog dikkere bezels... whatever!
Nu heb je echter een edge to edge display en dan zo'n dikke rubber er rond die toch precies voor een soort bezel zorgt
tis niet storend, maar de Strada neemt toch het hele "wow" gevoel van het design weg.
Ik merk dat ik heel voorzichtig ben met m'n gsm, dus ik vermoed dat die open onderkant van de Apple case niet zo erg zal zijn.
Nu twijfel ik enkel tussen dat bruin of gewoon zwart... Met zwart doe je niks verkeerd, maar dat Bruin ziet er echt wel zalig uit eigenlijk, en dat "slijt" met de tijd dus het wordt enkel mooier.
Welke hebben jullie?no votes
Reply With Quote
-
01-12-2017, 10:45 #603
iPhone X - Gebruikerservaringen en discussie
The black folio
heel tevreden over! Heb wel nog een andere case waar ik nu en dan mee switch de ‘Spigen neo hybrid silver’ doet ook geen afbreuk op het mooie design, integendeel, en het is een combi van backcover en bumper, zeer goed beschermd tegen een eventuele noodlanding 
Dit is em (sorry voor slechte kwaliteit van de foto’s is met ipad genomen):


iPhone 6+ 64 GB space grey onderweg
iPad Air 32 GB spacegreyno votes
Reply With Quote
-
01-12-2017, 13:08 #604De Wandelende Frituur
- Registered
- 08/11/05
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 17,952
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 3/188
no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 18:51 #605
https://www.macrumors.com/2017/12/01...er-than-intel/
Net als bij de iPhone 7 mogen wij Europeanen het opnieuw met een minderwaardige en goedkopere GSM-chip stellen.
Begint toch wat te steken de laatste tijd, we betalen niet minder voor een iPhone dan in de VS (ja zelfs als je de hoogste state tax erbij rekent - en niet alle states hebben een sales tax!) maar we krijgen hoe langer hoe minder, zeker het laatste jaar zijn de verschillen groter geworden en iOS 11.2 doet er nog eens een ferme lap bij, hier wat recente zaken:
Mindere hardware
Geen toegang tot de TV App
Geen toegang tot de News App
Geen toegang tot de heart study
Geen toegang tot Apple Pay Cash (!= Apple Pay)
Geen toegang tot het upgrade programma
...
En dit allemaal wel voor dezelfde prijs.
Nog niet zo erg lang geleden was een iPhone in de US of hier quasi identiek qua hardware en zaken die je ermee kon doen. Ik heb het gevoel dat Apple zoiets nu niet meer ambieert, en dat ze zich meer en meer terugplooien op de VS voor innovaties en dat de rest van de wereld het mag sponsoren allemaal.
Toegegeven, Google/Amazon/Facebook en co zijn ook geen haar beter, maar als je mij dit 10 jaar geleden gevraagd zou hebben zou ik absoluut niet verwacht hebben dat de verschillen tussen het technologisch aanbod in de EU en de VS groter zouden worden, ik had altijd gedacht dat het kleiner zou worden.
Edit: als je alles uit iOS 11.2 zou schrappen dat niet toegankelijk is buiten de VS krijg je dit:
Last edited by CCatalyst; 02-12-2017 at 20:17.
no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 20:17 #606Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
Even een comment citeren vanuit je link:
I think you missed the most important part of the article:
“Qualcomm's Snapdragon X16 is a gigabit-class modem that supports 4x4 MIMO, for example, but the functionality is disabled in the iPhone X. The result is that both the Qualcomm and Intel versions of the iPhone X have a peak theoretical download speed of 600 Mbps in most countries.”
This is the inherent problem with articles like this. Everyone’s iPhone X was fine until they read this article and discovered they might have an inferior modem. Suddenly there’s nerd outrage as they feel they’ve been cheated and want a lawsuit. Calm down people.
Then we have the others saying “in your face” because they have the QUALCOMM modem.
Real world testing with my 1901 on FiOS wifi just gave me 380/366 Mbps. And this is the “slow” 1901 intel modem.
Sent from my iPhone using Tapatalk1 members found this post helpful.
Reply With Quote
-
02-12-2017, 20:29 #607
Het gaat niet over de technische specs. Het gaat erover dat ook in de huidige configuratie van beide chips de Intel er zwakker uitkomt. Dit waren tests met professionele meetinstrumenten, niet anekdotische ervaringen van een gebruiker.
"The results reveal that with only limited attenuation, or signal reduction in simple terms, the iPhone X with an Intel modem started to experience lower LTE download speeds than the iPhone X with a Qualcomm modem. Cellular Insights said the difference is most noticeable in very weak signal conditions, in which the iPhone X with a Qualcomm modem experienced 67 percent faster LTE download speeds on average compared to the Intel model."
De conclusie van het artikel is dan ook correct: if you want the best possible LTE performance, purchasing the A1865 model is the best option.
Zie ook dit: https://www.repeaterstore.com/blogs/...f-the-iphone-x - dit is al van 25 oktober. Dit fenoneem is dan ook niet nieuw, met de iPhone 7 heeft Apple hetzelfde gelapt en toen waren de verschillen ook al duidelijk. Uit eigen ervaring weet ik ook dat Qualcomm chips technologisch veel verder staan inzake radio, Qualcomm heeft daar ook veel meer jaren ervaring in dan Intel.
De modellen die je hier in de EU krijgt zijn uiteraard de goedkoper-om-te-produceren A1901 met Intel-chip. Ik snap niet waarom de ene een betere/duurdere en de andere een slechtere/goedkopere chip krijgt voor nochtans dezelfde prijs. En dat nog bovenop de vele andere zaken die niet beschikbaar zijn buiten de VS (zie post hierboven). Ofwel is het gewoon uit winstbejag ofwel gewoon omdat Apple een oplopende ruzie heeft met Qualcomm, oa over hun prijzen.no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 22:36 #608Member
- Registered
- 07/01/04
- Location
- Aalst
- Posts
- 3,356
- iTrader
- 81 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 8/28
Ik heb nog nooit last gehad met Intelproducten en als ik al slechte downloadsnelheden via het mobiele netwerk heb zal dat eerder aan de brakke dekking van Mobile Vikings/Base liggen. Ik ben er dus ferm gerust in.
I'm a man with a fork in a world of soup.no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 22:50 #609Crew Member
- Registered
- 29/12/10
- Location
- Leuven
- Posts
- 11,778
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 15/149
Als ge weet hoeveel wireless chips Intel in omloop heeft... En hoe vaak hebt ge 600 Mbps nodig op een GSM?
Ne qualcomm-chip of nen Intel-chip... Uiteindelijk Biedt Apple als keuzeopties enkel de kleur en capaciteit aan..no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 23:33 #610
Ik zie het toch anders. Was het enkel maar dat geweest, cava nog voor mij.
Maar het is naast de mindere/goedkopere hardware bovenop ook nog eens een minder aanbod aan software, en dat wel allemaal aan dezelfde/duurdere (naargelang je het bekijkt) prijs als in de VS. Niet enkel de hardware is dus "crippled", ook de software is crippled. Voor iOS 10 waren de verschillen klein, maar toen is het begonnen met US-only features, en de laatste update (iOS 11.2) doet daar nog een flinke schep bovenop met gewoon geen toegang te geven tot de flagship feature (Apple Pay Cash).
Neem er dan nog bij dat Apple hier quasi geen reclame maakt, en via het achterpoortje in Ierland geen belastingen betaalt, dan begin je pas te beseffen hoeveel meer Apple verdient aan ons dan aan een Amerikaan.
Ik weet dat het met hier te posten niet gaat veranderen, maar ik vraag me af, hoever kan Apple de verschillen nog drijven?Last edited by CCatalyst; 02-12-2017 at 23:39.
no votes
Reply With Quote
-
02-12-2017, 23:55 #611Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Blankenberge
- Posts
- 13,105
- iTrader
- 53 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 0/49
Heb een ander glas gelegd en geen regenbogen aan de randen
Used to be: q-ball_NBK
Unieke kleur voor uw wagen? Car-wrapping is dé trend! Auto laten wrappen bij wrapz.be!
Facebook: wrapzbeno votes
Reply With Quote
-
03-12-2017, 21:27 #612De Wandelende Frituur
- Registered
- 08/11/05
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 17,952
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 3/188
no votes
Reply With Quote
-
03-12-2017, 23:18 #613Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
iPhone X - Gebruikerservaringen en discussie
Ligt het aan mij of is de batterijduur erop vooruit gegaan met iOS11.2?
3u gebruik, 13u standby, en nog 74%
Sent from my iPhone using Tapatalkno votes
Reply With Quote
-
03-12-2017, 23:33 #614Member
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Blankenberge
- Posts
- 13,105
- iTrader
- 53 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 0/49
Used to be: q-ball_NBK
Unieke kleur voor uw wagen? Car-wrapping is dé trend! Auto laten wrappen bij wrapz.be!
Facebook: wrapzbeno votes
Reply With Quote
-
04-12-2017, 09:22 #615Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
Er is een update geweest van whatsapp eergisteren ofzo ivm voice recording
Sent from my iPhone using Tapatalkno votes
Reply With Quote

