Thread: iPhone 7/7S/8 geruchten thread
-
10-09-2017, 21:34 #121De Wandelende Frituur
- Registered
- 08/11/05
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 17,952
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 2 Post(s)
- Reputation
- 3/188
Sarcastisch of niet, ik heb commentaar gegeven mocht de iphone x MEER dan 1k euro zijn.
Maar zelfs 1K euro voor een smartphone is zelfs te veel, zeker als je bedenkt dat er niet echt veel nieuwe technologie erop zit.
Wireless charging bestaat al een paar jaar, OLED scherm zit al kei lang op samsung phones, gezichtsherkenning is een beetje nieuw die nu gebruikt wordt wegens geen vingerafdruk.
En dan nog bedenken wat het kost om een iphone te produceren en te verkopen voor de prijs x 3....
Nuja zelfs de prijs voor een S8 hier in belgie 750 euro is ook overdreven hoor.
Op Amazon.de kan je idd een goede deal doen.
Nuja moest de prijs tegenvallen van de nieuwe iphone zal het waarschijnlijk een S8 worden, collega op het werk heeft er hier één en moet zeggen dat hij heel goed meevalt.no votes
-
-
10-09-2017, 22:41 #122Banned
- Registered
- 15/11/14
- Location
- Vlaanderen
- Posts
- 5,421
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/111
no votes
-
11-09-2017, 00:04 #123Approved 9liver
- Registered
- 19/01/04
- Location
- Leuven/Vancouver
- Posts
- 1,377
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/25
In mijn ogen is geen een smartphone op dit moment meer dan 1000 euro waard, laat al staan 1000 euro. Je kan erover zagen zoveel je wilt en mensen kunnen blijven zeggen: Je geeft er zelf aan wat je er wilt aan geven etc etc. Maar dat argument is al jaren gaan vliegen, ik hou van Apple producten. Ik werk al jaren op een Macbook en heb ook de nieuwe, ik kan met vol vertrouwen zeggen dat de laptop te duur was voor wat hij kan.
Ik ga deze iPhone skippen: 1/ ik heb al een 7 Plus gekocht een tijd terug met budget van het werk, 2/ Hij gaat veels te duur worden voor wat hij kan. Ik begin meer en meer weg te draaien van Apple. Ik zit nog redelijk diep in hun eco-systeem, coding etc. Maar ik ben toch aan het overwegen om over te schakelen, het is de laatste tijd bij Apple serieus belachelijk aan het worden."The most dangerous poison is the feeling of achievement. The antidote is to every evening think what can be done better tomorrow"
MTB: Canyon Spectral 7.0ALno votes
-
11-09-2017, 00:18 #124Banned
- Registered
- 15/11/14
- Location
- Vlaanderen
- Posts
- 5,421
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/111
no votes
-
11-09-2017, 11:05 #125Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
Dat argument blijft gewoon geldig he... Ale, bovenop het feit dat het idd belachelijk aant worden is bij Apple.
Maar het blijft ieders keuze om dat geld effectief te leggen of niet.
Ik moet nog anderhalf jaar met de SE van't werk doen, dus ik zie nog wel wat ik doe. Ne samsung ga ik toch maar niet kopen, ga er sowieso spijt van hebben. Eens ge al die jaren aan iOS gewend zijt geraak je daar gewoon niet meer van af... Hetzelfde geldt voor Android gebruikers trouwens.no votes
-
11-09-2017, 11:15 #126Crew Member
- Registered
- 21/04/04
- Location
- Oudenaarde
- Posts
- 36,353
- iTrader
- 158 (99%)
- Mentioned
- 19 Post(s)
- Reputation
- 35/2024
no votes
-
11-09-2017, 14:43 #127Banned
- Registered
- 15/11/14
- Location
- Vlaanderen
- Posts
- 5,421
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/111
no votes
-
11-09-2017, 15:13 #128Approved 9liver
- Registered
- 17/07/02
- Location
- Roosdaal
- Posts
- 6,738
- iTrader
- 45 (100%)
- Mentioned
- 1 Post(s)
- Reputation
- 0/221
Allee vooruit. Dus gene iPhone 7S, maar een 8 en een X. Zou de koperen kleur ook voor de 8 beschikbaar zijn, of is die exclusief voor de X?
Ik ben wel wreed curieus naar morgen
Ave imperator, gloria in excelsis terrano votes
-
11-09-2017, 17:57 #129
prijzen boven de 1000 euro voor een stomme telefoon.
Ik heb nooit begrepen waarom mensen van de 6s naar een 7 vliegen, om een gat minder te hebben hebben ze er een jaar over gepalaverd, en dat noemen ze nog inovatie ook nog.
Minder functie hoe hoger de prijs
Je gaat t met veel plezier doen, switchen, er is niks wat mij nog bij apple houdt als er iphones zijn die geen headphone jack meer hebben. laten we maar lekker kicken op dat draadloos laden, echt goed voor je batterij, die naar de kloten kan je weer een nieuwe kopen. Weet je waar apple voor staat, voor de vuilbak. En dat wordt ik ieder jaar wijs met die tim cook als ceo.
Macbook retina met 1 usb c poort, is die kapot, heel je laptop naar de ruk. airpods, als die batterij stuk is, 200 euro naar de zak omdat je geen headphone plug in je telefoon kunt proppen. ach hoe was dat met de iPad 1st gen, heeft nog geen jaar dienst gedaan of je kon m weg gooien, ios 5.1.1 remember ?
Macbook pro touch bar met touch id, zelfde verhaal, breek je zo over, heb je niks voor nodig om dat stuk te krijgen en je laptop start niet meer op, moet ik nog verder gaan ?
Maar ja, zo n apple sheep zal nooit wakker worden waar apple mee bezig is de laatste jaren, waar was de tijd dat apple nog voor kwaliteit stond en inovatie, ja inovatie voor de vuilbak ja en te duur betaald.
Ik heb nog een 6 jaar oude samsung note 8.0 met android kit kat, en weet je wat, stievie werkt op kit kat, dat deed die iPad 1st gen nog niet eens, en t heeft een hoofdtelefoon aansluiting.
Neem je nu iPad 2,3,4,air.air 2. pro. is allemaal dezelfde meuk, tot je os niet meer te updaten is, en dat is hun doel, te rap kapot, kijk maar op de site van test aankoop, staat er vol van.
apple staat voor niks. daar ben ik al lang van bewust. ik ben eens benieuwd wat een fars dat morgen weer gaat zijn met het zoveelste bakje ios, wat ze weer hebben gewijzigd, de kost aan onderdelen is de moeite niet om daar 1000 euro of meer aan uit te geven, ik ben gelukkig niet zo iemand die 20 keer t zelfde koopt. Nu weet ik wat ze bedoelen met iSHEEP, jullie zijn echt erg.no votes
-
11-09-2017, 18:40 #130Banned
- Registered
- 15/11/14
- Location
- Vlaanderen
- Posts
- 5,421
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/111
https://www.iculture.nl/nieuws/iphon...izend-per-dag/
Altijd grappig die wankers.no votes
-
11-09-2017, 19:26 #131Member
- Registered
- 06/10/08
- Location
- Evergem
- Posts
- 2,788
- iTrader
- 59 (97%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/7
Hier komt normaal de iPhone X wel binnen.
Gewoon omdat het financieel kan en ik van nieuwe dingen hou. Of volgens sommigen waarschijnlijk omdat ik een van die hersenloze volgers ben van Apple.
Raar da mensen hun daar zo in kunnen opwinden.
Het is nog altijd mijn geld en dus doe ik ermee wat ik wil.
Als ik nen iPhone wilt kopen doe ik da toch?
Of moet ik dan ook direct zitten afgeven op alle andere fabrikanten?
Ik doe altijd mijn zin en als morgen den iPhone echt tegenvalt dan koop ik nen note 8!no votes
-
11-09-2017, 19:34 #132Member
- Registered
- 18/05/09
- Location
- Rarara
- Posts
- 12,945
- iTrader
- 4 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/63
Hier kan het ook wel, maar ga ik het maar niet doen uit principe. Mijn persoonlijke grens wordt overschreden bij 1k. Dus we zien wel

Goed voor u en ben blij voor u ^^
Gaat een top telefoon worden.
Braveheart zou ik eerder een sheep noemen, alles nablaten van anderen... 'kicken op wireless charging'. Ik denk dat de meeste hier echt 0,0 voordeel in zien en die functie zelfs overbodig vinden
Sent from my iPhone using Tapatalkno votes
-
11-09-2017, 19:55 #133Approved 9liver
- Registered
- 19/01/04
- Location
- Leuven/Vancouver
- Posts
- 1,377
- iTrader
- 8 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/25
Ja en neen.
Als je het vergelijkt op een 10 jaar is het de laatste 3 - 4 jaar de spuigaten toch aan het uitlopen.
Dat argument klopt in de zin dat jij diegene bent die de centen wil neerleggen, maar dat argument klopt niet dat een consument het zomaar zou moeten accepteren. Apple innoveert veel te weinig imo voor de prijzen te vragen die ze vragen.
Er is momenteel niets aan mijn Macbook dat beter is dan een Dell XPS ofzo, buiten het feit dat ik niet zonder MacOS kan en ik het ervoor wil neerleggen. Wilt niet zeggen dat we het zomaar voor granted moeten nemen dat Apple gewoon 30-40% meer vraagt voor de naam.
Dus ik vind dat dat argument niet altijd steek houdt, ik krijg daar veel de wind voor van te voren, maar toch.
Op dit moment is geen enkele telefoon op de markt 1000+ euro waard of geen enkele ultrabook 3000+. Ik heb daar geluk in dat een deel van mijn laptop kan afgeschreven worden naar mijn werk.
iOS is wel een factor die de iPhone super aantrekkelijk maakt en ook dat de features vaak door druppelen naar de oudere modellen, ik zit altijd 1 generatie achter (behalve nu(7plus)). Maar 1000+ euro voor een iPhone die de features van een moderne smartphone heeft die al een jaar op de markt is en dan enkel de 3D face herkenning en misschien wat verbeteringen op camera niveau, dat is toch bonkers."The most dangerous poison is the feeling of achievement. The antidote is to every evening think what can be done better tomorrow"
MTB: Canyon Spectral 7.0ALno votes
-
11-09-2017, 20:25 #134Banned
- Registered
- 15/11/14
- Location
- Vlaanderen
- Posts
- 5,421
- iTrader
- 22 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/111
Ik denk dat iedereen het zeker over 1 ding eens is ondertussen en dat is dat het te duur is die nieuwe iPhone x en evenzeer die note 8 etc...
En op enkele na is iedereen het erover eens dat iedereen mee zijn geld doet wat hem wil.
En isheep dat is het kleuterniveau vd android fanboys zoals op facebook. Ik vind draadloos opladen maar nikske en neen ook niet als dat hetzelfde is nu bij de iPhone of het moet al zijn ze een wat beter systeem zouden hebben maar dat denk ik dus niet + Apple kennende draadloos opladen = nog eens bv 80 euro betalen voor dat opladerke.
Ik heb het al gehad bij een android toestel en na 1 keer gebruikt te hebben heb ik het meteen weggelegd.
De vernieuwingen wat de iPhone betreft zijn er wel he; zoals ik nogmaals herhaal; randloos design + dat scherm, de camera een beetje beter nog = top man, je zal wel zien, het verschil is opmerkelijk en voor mij is dat belangrijk.
Voor de rest 3GB ram, draadloos opladen, 3D gezichtsherkenning ben ik vooral benieuwd hoe goed dat gaat werken. 4K 60fps, slo-mo 240fps nu voor wie dat gebruikt, home knop weg, animoji, nieuw kleurke, ios 11, snellere processor. Ik weet niet zo goed wat men nog meer wil? Volgens mij zitten ze zowat aan het plafond ook.
Dat control panel in ios11 is ook hetgeen waar ik al een tijdje zat op te wachten.no votes
-
11-09-2017, 20:40 #135
Als ze morgen komen dat hij pas in oktober of later gereleased wordt gaan ze toch veel commentaar krijgen.
no votes

