Thread: feedback topic crew
-
17-04-2016, 05:51 #346
naar aanleiding van http://www.9lives.be/forum/b-s-randa...cv1-nieuw.html
wat waren de forum regels nu ook alweer omtrent verkopen met winst? Heb even gezocht in de regels maar vond er precies niets over terug.dandys rule ok ?no votes
Reply With Quote
-
-
17-04-2016, 08:36 #347Approved 9liver
- Registered
- 11/07/11
- Location
- Kempen
- Posts
- 6,268
- iTrader
- 389 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 1/131
no votes
Reply With Quote
-
17-04-2016, 12:50 #348no votes
Reply With Quote
-
17-04-2016, 21:15 #349Crew Member
- Registered
- 30/04/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 14,585
- iTrader
- 161 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 3/28
Klopt en TS zal er normaal ook gevolg aan geven zo blijkt.
.
Buy&Sell Moderator. Probleem? Report!no votes
Reply With Quote
-
30-04-2016, 14:43 #350
ofwel krijg ik Alzheimer ofwel is er iets raar aan de hand met Veriac zijn Windows 10 verkoop threads op het B&S Software forum. Identieke threads verschijnen en verdwijnen weer van zodra iemand interesse toont. Snap er niks van. Laatste in het rijtje is http://www.9lives.be/forum/b-s-softw...-licentie.html
Lijkt me ook dat Veriac wel veel van die 'projecten' heeft die constant stopgezet worden. Misschien moet een mod maar eens in alle discretie vragen naar de herkomst en legaliteit van deze goedkope win10 keys.dandys rule ok ?no votes
Reply With Quote
-
30-04-2016, 22:20 #351Crew Member
- Registered
- 30/04/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 14,585
- iTrader
- 161 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 3/28
Goed opgemerkt
. 'k Heb inderdaad meer info gevraagd.
Het is ook niet de bedoeling de topics te schrappen, ook al is de deal vlot verlopen. 'k Heb ze terug zichtbaar gezet en gesloten.
/edit:
de report ivm geen 3 dagen gewacht -> als het om een 'ander' product gaat en niet diezelfde versie/serienummer dan hoeft men ook geen 3 dagen te wachenLast edited by Kwertie; 30-04-2016 at 22:25.
.
Buy&Sell Moderator. Probleem? Report!no votes
Reply With Quote
-
02-05-2016, 01:31 #352Member
- Registered
- 07/06/08
- Location
- Roeselare/Diest
- Posts
- 776
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Lijkt me wel duidelijk hoe het zit met Veriac. Dat was al sinds vorige keer duidelijk, neen?
En als er opgetreden wordt tegen mensen die ocharme een account verkopen samen met een game, denk ik dat er hier zéker mag opgetreden worden.no votes
Reply With Quote
-
02-05-2016, 03:01 #353
Ik herinner me vaag dat er een thread omtrent Veriac op Algemene Discussies was gestart, maar deze is precies niet meer te vinden. Ik denk dat de TS deze verwijderd heeft. Is dat wat je bedoeld met 'vorige keer'? Denk dat daar ook meer duidelijkheid in verschaft werd omtrent de herkomst van zijn keys. In ieder geval, het kan goed zijn dat de herkomst van de keys perfect legaal is, en in dat geval moet er dus helemaal niet opgetreden worden. Ik wil zeker Veriac niet ten onrechte beschuldigen. Doch een beetje meer duidelijkheid omtrent herkomst kan geen kwaad (dat van die 'stopgezette projecten' lijkt me niet correct, vermits een snelle search op zijn username aangeeft dat hij dan wel heel veel projecten heeft die stopgezet geweest zijn over de laatste jaren).
dandys rule ok ?no votes
Reply With Quote
-
27-05-2016, 20:31 #354Member
- Registered
- 07/06/08
- Location
- Roeselare/Diest
- Posts
- 776
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Alweer een stopgezet project zeg. De man heeft waarschijnlijk over heel België projecten die een na een over de kop gaan. Of hij flipt gewoon op de grijze markt in bulk gekochte bedrijfslicenties. Hmmm. Wat zou het zijn?
no votes
Reply With Quote
-
28-05-2016, 06:53 #355
verdwijnen Veriac zijn topics nu weer op het B&S software forum? Ik kan me herinneren dat er gisteren of eergisteren nog een topic van hem bestond waarin iemand vroeg naar de herkomst van een MS office 2016 licentie, vandaag is dat topic (of miss enkel de desbetreffende posts?) weer verdwenen en staat er een verse verkoopsthread (http://www.9lives.be/forum/b-s-softw...-licentie.html) ??
Denk ook niet dat het de bedoeling is om op dit forum een 'winkeltje' op te starten om opgekochte bedrijfslicenties weer door te verkopen en masse met winst?dandys rule ok ?no votes
Reply With Quote
-
28-05-2016, 13:55 #356Member
- Registered
- 07/06/08
- Location
- Roeselare/Diest
- Posts
- 776
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Veriac delete zijn threads van zodra de keys verkocht zijn, en verkoopt er ook maar 2 per keer. Weekje later staat exact hetzelfde topic er weer met 2 nieuwe keys. Dat is niet het gedrag van iemand die eens een key over heeft van een 'stopgezet projectje'. Vroeger geloofde ik dat hij keys verkocht die hij van zijn werk krijgt. Dat liet hij in een verkoopstopic paar maand terug op shrimprefuge ook zo weten (en hij werd daarvoor geband, want dat is illegaal).
Slotje - Shrimp Refuge Forums
Microsoft Office Professional Plus 2016 - Shrimp Refuge Forums
Shrimp Refuge Forums
Maar gezien hij wekelijks nieuwe keys heeft geloof ik dat het nog anders is. Hij koopt 'ergens' op waarschijnlijk buitenlandse tweedehandssite in bulk Windows partner program keys (mogen dus niet doorverkocht worden) en flipt die dan hier met wat winst. Ik heb dat ook ergens gelezen in dat gedelete topic. Iemand die die site had gevonden denk ik.
Er zijn al zeker 2 mensen die problemen hadden met de keys. De eerste opende een klaagtopic waar nogal wat revelaties kwamen (zijn key werd ingetrokken door Microsoft), maar die heeft het (onder druk van Veriac?) gedelete zodra hij een vervangkey kreeg. De tweede vroeg mij via pm om extra uitleg rond die keys, maar heeft het daarna waarshijnlijk ook via pm op een akkoordje gegooid met Veriac.
Er zijn dus twee problemen:
1. Veriac verkoopt illegale keys op 9lives
2. De keys van Veriac kunnen ook elk moment door Microsoft worden ingetrokken, wat kopers in de problemen brengt.
Het is mij echt een raadsel waarom dat toegelaten wordt? De bewijzen zijn samen te puzzelen uit diverse topics en zijn gedrag alleen al zou moeten een belletje doen rinkelen. Daarentegen blijft hij rustig verder verkopen en worden topics met belangrijke info (voor mods om in te grijpen, voor kopers om gewaarschuwd te zijn) gedelete. Mods deleten ze zelf niet, maar ik ben vrij zeker dat mods ze wel zouden kunnen terughalen omwille van het algemeen nut? Dat klaagtopic over Veriac was bijzonder relevant.Last edited by Siezemore; 28-05-2016 at 14:02.
no votes
Reply With Quote
-
29-05-2016, 20:07 #357Crew Member
- Registered
- 30/04/03
- Location
- Roeselare
- Posts
- 14,585
- iTrader
- 161 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 3/28
Is het dit topic dat je bedoelde?
http://www.9lives.be/forum/algemene-...n-ilegaal.html
Verder zie ik niet direct een recent geschrapt topic. Intussen dit terug zichtbaar gezet en gesloten.
In het begin gaven we hem het voordeel van de twijfel, maar het mag niet overdreven worden natuurlijk. Ik bespreek het nog eens met de collega-mods..
Buy&Sell Moderator. Probleem? Report!no votes
Reply With Quote
-
29-05-2016, 20:57 #358Member
- Registered
- 07/06/08
- Location
- Roeselare/Diest
- Posts
- 776
- iTrader
- 37 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
Dat topic bedoelde ik ja.
Voor de duidelijkheid. Het is misschien niet netjes, maar ik val hem niet aan omdat hij keys doorverkoopt met winst. Wat ik duidelijk wil maken is datDie keys mogen niet verkocht worden.Microsoft Office Professional Plus 2016 - Shrimp Refuge ForumsDeze keys hebben een beperkt aantal activaties, en worden getraceerd door Microsoft. Het kan 'het bedrijf van jouw kameraad' hun partnership kosten indien dit ontdekt wordt.
Wie garandeert trouwens dat je eenzelfde key niet meermaals verkoopt? Ik zou zoiets nooit betrouwen.
1. Zijn keys niet mogen verkocht worden
2. Kopers in de problemen kunnen raken en zijn geraakt daardoor.
3. Dat hij liegt over de herkomst van de keys. De ene keer zijn ze van zijn eigen bedrijf, de andere keer koopt hij ze in bulk en nog de andere keer zijn ze van stopgezette projecten.
4. Dat hij de voorwaarde stelt dat alle kritiek moet verwijderd worden vooraleer hij je probleem wil oplossen. En hij wil negatieve iTraders gewist zien, terwijl ze er voor dienen.
5. Hij hier heel wat keys verkoopt en dus een handeltje heeft opgezet in plaats van een occasionele tweedehandsverkoop, zijn 10 originele keys moeten intussen al lang verkocht zijn. En hij probeert zijn sporen uit te wissen ook door topics stelselmatig te verwijderen.
Er zijn forums waar dit waarschijnlijk oogluikend wordt toegestaan, maar ik wil er toch op wijzen dat hier (overdreven?) streng wordt toegekeken op verkoop van al dan niet lege accounts. Waarom dit hier dan wél zou mogen, dat zou ik niet begrijpen.Last edited by Siezemore; 29-05-2016 at 21:04.
no votes
Reply With Quote
-
29-05-2016, 21:42 #359Member
- Registered
- 25/02/03
- Location
- Mechelen
- Posts
- 3,804
- iTrader
- 238 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 3/12
Hij stuurde me ook een PM met een voorstel voor een WIN10 PRO key. Ik betaalde 25 EUR hiervoor. Mocht die key niet werken zit ik in de rats maar zal niet aarzelen om hier een staartje aan te breien waar hij niet goed van wordt.
Ik test het volgende week uit. Graag enige PM s met de key die hij gaf, ik vraag niet de volledige key, wel een deel ervan.
Drie eerste getallen zijn bij mij: QP2Last edited by Hungry®; 29-05-2016 at 21:52.
Main machine: i7 980 Extreme 12 GB tripple channel on X58 SLI Classifiedno votes
Reply With Quote
-
29-05-2016, 23:14 #360Member
- Registered
- 20/07/09
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 9,563
- iTrader
- 139 (100%)
- Mentioned
- 23 Post(s)
- Reputation
- 2/254
Battle.net id: Chaoz#21712 - Origin id: Kayoz1
Intel Core i7-5820K @4.3 GHz @full custom loop - ASUS X99-E WS/USB3.1 @Bitspower AIX99 monoblock - Kingston HyperX Savage 32GB DDR4-2666 -
Inno3D RTX2080 iChill Frostbite - Samsung 950 Pro 512GB NVMe M.2 SSD - 2x Crucial MX300 750GB - Corsair HX1200i - Hex Gear R80 - LG 34UB88-B IPS monitor - Astro A40 TR Headset + MixAmp
Corsair Glaive mouse - Corsair Strafe RGB MX Silent keyboard - Corsair MM600 Dual sided Mousepadno votes
Reply With Quote

