Discussie: NMBS-thread

  1. #3271
    Gentei's schermafbeelding
    Lid sinds
    8/11/05
    Locatie
    Antwerpen
    Berichten
    17.380
    iTrader
    23 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    5/175
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door KnightOfCydonia Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Ah, het goederenverkeer en dan nog een opmerking vanuit Antwerpen: een mooie combinatie van zaken die aantonen van hoe de reiziger voor de NMBS duidelijk niet op de eerste plaats komt.
    Vroeger (pre-2014) kon je een rechtstreekse trein vanuit Hasselt naar Antwerpen nemen, sinds het nieuwe vervoersplan van eind 2013 ben je als treinreiziger die van Hasselt naar Antwerpen wil of moet (wegens werk!) aangewezen op een trein die via Leuven, Brussels-Airport en Mechelen (!) rijdt, en ben je een stuk langer onderweg. Waarom? Omdat het voor de NMBS/INFRABEL interessanter was om meer goederenvervoer te laten passeren op de bocht van Aarschot (vroegere rechtstreekse trein die nu in het weekend overigens nog steeds rijdt, reed via Diest-Aarschot-Heist-Op-Den-Berg-Lier).

    Dwazen durven misschien nog de overstap in Aarschot te nemen op een trein waarmee je in theorie wel nog een beetje tijd wint, maar in realiteit zal je zoals het vaak gaat bij de NMBS: die aansluiting ofwel zéér vaak missen - en dan zit je een hele tijd vast in Aarschot - ofwel als je hem haalt: mogen rechtstaan van Aarschot tot Antwerpen want in de spits is de trein waarnaar je moet overstappen overvol.

    Alle begrip voor dat de Belgische situatie historisch niet evident is voor de NMBS/INFRABEL maar er zijn voldoende keuzes waarvoor de NMBS/INFRABEL en zijn werknemers wel degelijk verantwoordelijk voor zijn en waaruit blijkt dat de eerste prioriteit zelden de reiziger is.
    Je weet echt niet waarover je aan het praten bent.

    Bijna elke goederentrein rijdt met vertraging in België omdat reizigersvervoer prio nr 1 is bij Infrabel.
    Een goederentrein is prioriteit nr. 11 in de lijst.
    En ik kan dat zeer makkelijk bewijzen bijna elke goederentrein is hopeloos vertraagd in BE, tenzij hij rijdt wanneer er geen reizigersvervoer is....
    Een goederentrein aanvragen in de spits mag je vergeten, wordt niet goedgekeurd....

    Tis niet omdat een paar treinen vertraagd zijn dat is omdat er prioriteit werd gegeven aan een andere trein eh...
    @KerberosX
    Brussel is en blijft moeilijk materie, als ze dat willen aanpakken en goed willen aanpakken dan zullen heel veel treinen niet rijden omdat heel veel treinen langs brussel rijden....

  2. #3272
    KnightOfCydonia's schermafbeelding
    Lid sinds
    29/11/06
    Locatie
    Zuid-Limburg
    Berichten
    5.363
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    5/882
    Jij kan dat zeggen. Ik zie de realiteit van gewijzigde vervoersplannen. Ik werkte op het moment van die afschaffing zelfs in Antwerpen.
    Het staat je vrij anders te bewijzen welk personenvervoer nu op de bocht van Aarschot rijdt...

  3. #3273
    JPV's schermafbeelding
    Lid sinds
    16/08/08
    Locatie
    Westhoek
    Berichten
    32.557
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    107/1130
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door KnightOfCydonia Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Jij kan dat zeggen. Ik zie de realiteit van gewijzigde vervoersplannen. Ik werkte op het moment van die afschaffing zelfs in Antwerpen.
    Het staat je vrij anders te bewijzen welk personenvervoer nu op de bocht van Aarschot rijdt...
    De 2 piekuurtreinen per dagdeel. En dat is bewust omdat de vraag naar meer toegang vanuit Hasselt tot Brussel (de slokop van reizigers vanuit Hasselt, zelfs voor het veranderen van het aanbod naar a'pen) er gewoon is en die ook hun aanbod moeten krijgen volgens de vraag. En dan is, zolang men geen extra treinen kan aanbieden, dit een bewuste keuze in het belang van de reizigers naar Brussel, waarvan hasselt-antwerpenreizigers die niet de piekuurtrein nemen, er wat langer over moeten doen.
    “To bring about change, you must not be afraid to take the first step. We will fail when we fail to try.”
    Rosa Parks

  4. #3274
    Cerv.Be's schermafbeelding
    Lid sinds
    20/09/04
    Locatie
    Heist o/d Berg
    Berichten
    14.082
    iTrader
    265 (100%)
    Mentioned
    3 Post(s)
    Reputation
    8/128
    Je kan zeggen wat je wil, maar 2 naburige provinciehoofdsteden niet met een rechtstreekse trein verbinden.. Ik blijf het lachwekkend vinden.
    ~ Desktop: Intel Core i5 6600K @ 4.5 Ghz - Asus Pro Gaming Z170I - Corsair 2x8GB DDR4 @ 2933 Mhz - GTX 970 4GB - 4.0TB - Zalman ZM600-GT
    ~ Equipment: BenQ 2420Z @ 144hz - NZXT Manta (mini-ITX) - Corsair Strafe - Asus ROG Gladius - Asus ROG Orion Pro - Win 10 Pro @ Samsung 840 250GB SSD
    ~ XPS 15 9550: Intel Core i7 6700HQ @ 2.6Ghz - 2x8GB DDR4 - GTX 960M 2GB - 15" @ 3840x2160 - Win 10 Pro @ Samsung PM951 500GB SSD
    ~ My Deals: 9lives.be: 265(100%), eBay: 192(100%), 2dehands.be: 23(100%) | ~ Steam: Cerv.Be | ~ #9lives CS:GO | APEX | RL discord: https://discord.gg/yr2W4B6

  5. #3275
    KnightOfCydonia's schermafbeelding
    Lid sinds
    29/11/06
    Locatie
    Zuid-Limburg
    Berichten
    5.363
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    5/882
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JPV Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    De 2 piekuurtreinen per dagdeel. En dat is bewust omdat de vraag naar meer toegang vanuit Hasselt tot Brussel (de slokop van reizigers vanuit Hasselt, zelfs voor het veranderen van het aanbod naar a'pen) er gewoon is en die ook hun aanbod moeten krijgen volgens de vraag. En dan is, zolang men geen extra treinen kan aanbieden, dit een bewuste keuze in het belang van de reizigers naar Brussel, waarvan hasselt-antwerpenreizigers die niet de piekuurtrein nemen, er wat langer over moeten doen.
    Zie de post van Cerv.be allereerst: het is lachwekkend dat er geen rechtstreekse verbinding is tussen 2 naburige provinciehoofdsteden. Het feit dat deze rechtstreekse verbinding wél bestaat in het weekend, is gewoonweg het ultieme bewijs dat dit een keuze pro-vrachtvervoer en anti-reizigersvervoer is. Ik heb er op dit moment geen last meer van, want werk nu in Brussel en niet in Antwerpen. Al heb ik wel altijd liever in die laatste stad dan in die eerste gewerkt, ongeacht de job.

    Die piekuurtreinen zijn een lapje voor het bloeden, want die had men initieel niet eens voorzien, daarvoor zijn Limburgse politici destijds nog moeten gaan klagen (en dan nog zijn die piekuurtreinen altijd samengesteld uit oud materiaal, dus minder betrouwbaar) Dat zegt al véél over hoe de NMBS op z'n minst in 2014 dacht. Bovendien had ik voor de job in 2014-2015 ik toen in Antwerpen deed lang niet altijd een piekuurtrein wegens geen regelmatige uren.

    Ik zie ook niet in waarom je de trein naar Brussel er weer moet bijhalen: er zijn destijds ook geen extra treinen naar Brussel bijgekomen hoor. In de tussentijd heeft men wel een aantal extra treinen ingelegd tussen Hasselt en Brussel: P-treinen voor studenten op zondagavond. Het is hen gegund, maar dat is nu ook weer niet de schokkende verbetering waar de gemiddelde Limburgse pendelaar op zat te wachten.

  6. #3276
    the_fox's schermafbeelding
    Lid sinds
    6/08/03
    Berichten
    4.747
    iTrader
    20 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Stel u nu eens voor, puur hypothetisch natuurlijk, dat de NMBS zich basseert op werkelijke cijfers en niet dingen die er niet toe doen (provinciehoofdsteden, wat jij denkt dat de gemiddelde Limburgse pendelaar wilt, ...). Dus dat ze zich baseren op meetbare dingen zoals ticketverkoop, abonementen, reizigerstellingen, ... om te kijken waar men treinen inzet (en welke).

    De cijfers van de reizigerstellingen zijn publiek beschikbaar, maar heb er een paar hoogtepunten uitgepikt voor de mensen hier:
    Provinciehoofdsteden, gerankschikt van hoog naar laag:
     Weekzazo
    GENT-DAMPOORT5.6992.4541.883
    GENT-SINT-PIETERS56.18922.00018.195
    Gent (totaal)61.88824.45420.078
    ANTWERPEN-BERCHEM15.0017.3048.488
    ANTWERPEN-CAAL36.82325.45319.471
    ANTWERPEN-LUCHTBAL57692103
    ANTWERPEN-NOORDERDOKKEN1844831
    ANTWERPEN-ZUID2.594475578
    Antwerpen (totaal)55.17833.37228.671
    Leuven33.93213.12510.816
    LIEGE-CARRE1.579560351
    LIEGE-GUILLEMINS17.8439.7588.519
    LIEGE-SAINT-LAMBERT3.0351.5131.039
    Liège (totaal)22.45711.8319.909
    Namur21.7939.5407.689
    Brugge17.68913.96813.376
    Mons9.2734.1452.434
    Hasselt7.2262.9252.682
    Arlon4.7691.5172.481
    Wavre927356249
    Voor de fun, Brussel:
     Weekzazo
    BRU.-CENT.60.89923.73923.107
    BRU.-CHAP./KAP.230  
    BRU.-CONG.524  
    BRU.-LUXEMBG8.7842.2741.790
    BRU.-MIDI/ZUID58.03521.96123.837
    BRU.-NOORD/NORD62.34424.70721.430
    BRU.-SCHUMAN8.5171.8171.784
    BRU.-WEST/OUEST1194726
    Brussel (totaal)199.45274.54571.974

    En dan een paar niet-provinciehoofdsteden:
    OTTIGNIES20.1528.6478.326
    MECHELEN19.4578.0216.845
    CHARLEROI-SUD11.7785.3504.507
    DENDERLEEUW9.7701.7811.618
    KORTRIJK8.9144.2214.464
    HALLE8.6416.1374.835
    ST-NIKLAAS8.0083.2072.652
    ETTERBEEK7.536791564

  7. #3277
    JPV's schermafbeelding
    Lid sinds
    16/08/08
    Locatie
    Westhoek
    Berichten
    32.557
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    107/1130
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door KnightOfCydonia Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Zie de post van Cerv.be allereerst: het is lachwekkend dat er geen rechtstreekse verbinding is tussen 2 naburige provinciehoofdsteden. Het feit dat deze rechtstreekse verbinding wél bestaat in het weekend, is gewoonweg het ultieme bewijs dat dit een keuze pro-vrachtvervoer en anti-reizigersvervoer is. Ik heb er op dit moment geen last meer van, want werk nu in Brussel en niet in Antwerpen. Al heb ik wel altijd liever in die laatste stad dan in die eerste gewerkt, ongeacht de job.
    Waarom zou dat een bewijs zijn?
    Wat was er voor 2014 op de lijn tussen Antwerpen en Aarschot (in de week):
    - Piekuurtrein Leuven - Antwerpen
    - L-trein Leuven-Antwerpen
    - IR (nu IC, naamshernoeming) trein tussen Hasselt en Antwerpen

    Wat erna:
    - Piekuurtrein Leuven-Antwerpen (idem dus)
    - L-trein Leuven-Antwerpen (idem dus)
    - IC trein tussen Leuven en Antwerpen (vervanging)
    - Piekuurtrein Hasselt-Antwerpen (NIEUW)

    1 andere lijn (maar zelfde inname op stuk Aarschot-Antwerpen), 1 extra P-trein. Netto dus geen enkele extra capaciteit voor cargo, de piekuurtreinen maken het zelfs nog erger.

    Wat was er voor 2014 op de lijn tussen Aarschot en Hasselt:
    - P-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Tongeren-Leuven
    - L-trein Hasselt-Leuven
    - IR-trein Antwerpen-Luik
    - IC-trein Tongeren-Brussel (en verder)

    Wat erna:
    - P-trein Hasselt-Antwerpen
    - L-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Tongeren-Brussel
    - IC-trein Tongeren-Brussel (en verder)
    - IC-trein Hasselt-Leuven-Antwerpen

    Ook pier een hogere bezetting door netto een extra P-trein.

    Stop dus met argumenten die net tegen je spreken.
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door KoC
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Ik zie ook niet in waarom je de trein naar Brussel er weer moet bijhalen: er zijn destijds ook geen extra treinen naar Brussel bijgekomen hoor. In de tussentijd heeft men wel een aantal extra treinen ingelegd tussen Hasselt en Brussel: P-treinen voor studenten op zondagavond. Het is hen gegund, maar dat is nu ook weer niet de schokkende verbetering waar de gemiddelde Limburgse pendelaar op zat te wachten.
    Er zijn dus WEL extra treinen ingelegd (zie slides 20/21 van dit: https://www.slideshare.net/NMBSoffic...7-2020-limburg) . EN dat is een belangrijk argument, gezien in verhouding nauwelijks mensen naar Antwerpen pendelden toen de trein nog rechtstreeks naar Antwerpen reed, maar er véél meer vraag was naar Brussel:
    de verplaatsingen vanuit een station van Limburg (enkel de Hasselt-vertrekken naar zones buiten de provincie genomen):
    - 9,3% naar Brussel
    - 6,6% naar Leuven
    - 3,6% naar Diest
    - 3,2% naar Antwerpen
    - 1,5% naar Aarschot, Landen
    - 1,2% naar Mol
    - 1,1% naar Tienen

    Antwerpen scoort daar verre van deftig.

    De keuzes van de NMBS voor extra treinen naar Brussel én Leuven ten koste van een rechtstreekse verbinding naar Antwerpen was dus te verantwoorden met de effectieve verkoop van tickets én zeker niet ten voordele van cargo, integendeel.
    “To bring about change, you must not be afraid to take the first step. We will fail when we fail to try.”
    Rosa Parks

  8. #3278
    Noscoped420's schermafbeelding
    Lid sinds
    1/05/14
    Locatie
    FarAway
    Berichten
    5.164
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    117/209
    Mons 9.273 - 4.145 - 2.434

    Hasselt 7.226 - 2.925 - 2.682

    Maar Mons krijgt wel een megalomaan station en Hasselt een roltrapje en tv'je op het perron want de reizigersaantallen zijn er te laag, moest Mons nu de nummers halen in die tabel zoals Leuven of Liege Guillemis dan zou je dat nog kunnen geloven maar met deze nummers toch niet.



  9. #3279
    the_fox's schermafbeelding
    Lid sinds
    6/08/03
    Berichten
    4.747
    iTrader
    20 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Noscoped420 Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Maar Mons krijgt wel een megalomaan station en Hasselt een roltrapje en tv'je op het perron want de reizigersaantallen zijn er te laag, moest Mons nu de nummers halen in die tabel zoals Leuven of Liege Guillemis dan zou je dat nog kunnen geloven maar met deze nummers toch niet.
    Mooi staaltje reflectie. Als je niets kunt inbrengen tegen de post of het onderwerp, verander je het onderwerp maar...
    1 leden vonden dit bericht nuttig.   Met citaat reageren Met citaat reageren

  10. #3280
    Noscoped420's schermafbeelding
    Lid sinds
    1/05/14
    Locatie
    FarAway
    Berichten
    5.164
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    117/209
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door the_fox Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Mooi staaltje reflectie. Als je niets kunt inbrengen tegen de post of het onderwerp, verander je het onderwerp maar...
    Tis niet omdat ge hier een pagina met 3-4 zit te leuten over de verbinding Hasselt-Antwerpen via Aarschot dat een 4de persoon opeens over niets anders mag beginnen.
    Zou nogal erg als je het ergernissen topic vandaag zou open doen en het gaat 3 pagina's over '' de regen van vandaag ''

    Mijn post was niet gericht op jouw post specifiek of over waarom er wel of niet een Hasselt-Antwerpen trein is op alle uren van de dag via Aarschot maar over de aantallen tussen Mons en Hasselt die verdacht dicht bij elkaar liggen maar de ene locatie krijgt wel een station als een paleis en de andere een roltrapje dat er geen 30 jaar oud meer uitziet.
    Een onderwerp waar men het vroeger hier nog al over had gehad en toen was de uitleg '' omdat Hasselt niet genoeg reizigers heeft '' maar als ik die tabel zie dan Mons toch ook niet.

  11. #3281
    JPV's schermafbeelding
    Lid sinds
    16/08/08
    Locatie
    Westhoek
    Berichten
    32.557
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    107/1130
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Noscoped420 Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    over de aantallen tussen Mons en Hasselt die verdacht dicht bij elkaar liggen maar de ene locatie krijgt wel een station als een paleis en de andere een roltrapje dat er geen 30 jaar oud meer uitziet.
    Een onderwerp waar men het vroeger hier nog al over had gehad en toen was de uitleg '' omdat Hasselt niet genoeg reizigers heeft '' maar als ik die tabel zie dan Mons toch ook niet.
    Kan je eens zeggen waar in een discussie over het station van Mons, het aantal reizigers vergelijkt met Hasselt om het station goed te keuren? Over Mons heb ik hier nog niemand vergoeilijkend zien doen.

    Je doet dus wel de topic afwijken naar iets anders.geen probleem op zich, maar als je die vergelijking maar blijft herhalen (t is niet de eerste keer) én dan nog foute zaken mailt, dan is dat niet correct
    “To bring about change, you must not be afraid to take the first step. We will fail when we fail to try.”
    Rosa Parks

  12. #3282
    Noscoped420's schermafbeelding
    Lid sinds
    1/05/14
    Locatie
    FarAway
    Berichten
    5.164
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    117/209
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JPV Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Kan je eens zeggen waar in een discussie over het station van Mons, het aantal reizigers vergelijkt met Hasselt om het station goed te keuren? Over Mons heb ik hier nog niemand vergoeilijkend zien doen.

    Je doet dus wel de topic afwijken naar iets anders.geen probleem op zich, maar als je die vergelijking maar blijft herhalen (t is niet de eerste keer) én dan nog foute zaken mailt, dan is dat niet correct
    Ik zou geen enkele andere reden weten dan reizigersaantallen waarom Hasselt enkel een likje verf krijgt met een nieuw roltrapje, dat reizigersaantallen misschien niet de reden is dat Bergen een station krijgt van pakweg 205 miljoen ( wat 2x zo veel is als heel het NMBS budget voor heel Limburg tussen 2013-2025, thx mannen ) is een ander verhaal maar het zal wel meespelen waarom in Limburg weinig investering komt vanuit de NMBS en dus bijgevolg ook weinig gebeurd in bv Hasselt, het is gewoon een cirkel van reizigersaantallen => weinig investering => oude bucht als station => terug naar het begin.

    Er komt zelfs geen nieuw stationsgebouw, als je het langs de voorkant bekijkt van dichtbij moet je even links en rechts kijken naar de straten om jezelf er van te overtuigen dat je niet opeens 1971 of dergelijke zijt binnen gewandeld, nogal een zicht in 2019 ( ale pakt maar 2020 ) tis precies een oud kantoorgebouw designed in the 60's.

    Ik heb nergens specifiek gezegd dat reizigersaantallen in Bergen een reden waren om een station van 205m te krijgen maar ik haalde het wel aan als vergelijking waarom ik het scheef vind dat er in Hasselt zo weinig gebeurd tov Bergen als reizigersaantallen in die tabel zo dicht op elkaar liggen, daarmee zeg ik niet dat reizigersaantallen op beide plekken de volledige reden zijn waarom iets wel of niet gebeurd vanuit de NMBS in Bergen/Hasselt.

  13. #3283
    KnightOfCydonia's schermafbeelding
    Lid sinds
    29/11/06
    Locatie
    Zuid-Limburg
    Berichten
    5.363
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    5/882
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JPV Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Waarom zou dat een bewijs zijn?
    Wat was er voor 2014 op de lijn tussen Antwerpen en Aarschot (in de week):
    - Piekuurtrein Leuven - Antwerpen
    - L-trein Leuven-Antwerpen
    - IR (nu IC, naamshernoeming) trein tussen Hasselt en Antwerpen

    Wat erna:
    - Piekuurtrein Leuven-Antwerpen (idem dus)
    - L-trein Leuven-Antwerpen (idem dus)
    - IC trein tussen Leuven en Antwerpen (vervanging)
    - Piekuurtrein Hasselt-Antwerpen (NIEUW)

    1 andere lijn (maar zelfde inname op stuk Aarschot-Antwerpen), 1 extra P-trein. Netto dus geen enkele extra capaciteit voor cargo, de piekuurtreinen maken het zelfs nog erger.

    Wat was er voor 2014 op de lijn tussen Aarschot en Hasselt:
    - P-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Tongeren-Leuven
    - L-trein Hasselt-Leuven
    - IR-trein Antwerpen-Luik
    - IC-trein Tongeren-Brussel (en verder)

    Wat erna:
    - P-trein Hasselt-Antwerpen
    - L-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Hasselt-Leuven
    - P-trein Tongeren-Brussel
    - IC-trein Tongeren-Brussel (en verder)
    - IC-trein Hasselt-Leuven-Antwerpen

    Ook pier een hogere bezetting door netto een extra P-trein.

    Stop dus met argumenten die net tegen je spreken.
    Als iemand zichzelf tegenspreekt ben jij het. Ik had het over een regelmatige verbinding, élk uur tussen Hasselt en Antwerpen en jij stelt er éxtra piekuurtrein die per definitie niet elk uur rijdt tegenover, en die dan nog naar Brussel rijdt, waar je vanuit Hasselt reeds vlot kon geraken. Jij spiegelt dat voor als een aanwinst voor Limburg, maar in feite zijn dat ook treinen die in belangrijke mate ten dienste staan van Diest, Aarschot, Landen en Tienen waar ook een zeer groot aantal mensen op diezelfde treinen stapt en als ze pech hebben vaak niet eens zitplaats meer hadden. Dat is toegeven verbeterd tegenwoordig.

    Er zijn dus WEL extra treinen ingelegd (zie slides 20/21 van dit: https://www.slideshare.net/NMBSoffic...7-2020-limburg) . EN dat is een belangrijk argument, gezien in verhouding nauwelijks mensen naar Antwerpen pendelden toen de trein nog rechtstreeks naar Antwerpen reed, maar er véél meer vraag was naar Brussel:
    de verplaatsingen vanuit een station van Limburg (enkel de Hasselt-vertrekken naar zones buiten de provincie genomen):
    - 9,3% naar Brussel
    - 6,6% naar Leuven
    - 3,6% naar Diest
    - 3,2% naar Antwerpen
    - 1,5% naar Aarschot, Landen
    - 1,2% naar Mol
    - 1,1% naar Tienen

    Antwerpen scoort daar verre van deftig.

    De keuzes van de NMBS voor extra treinen naar Brussel én Leuven ten koste van een rechtstreekse verbinding naar Antwerpen was dus te verantwoorden met de effectieve verkoop van tickets én zeker niet ten voordele van cargo, integendeel.
    Verre van deftig, maar wél de vierde bestemming in die lijst, of zelfs derde bestemming als je Diest eruit laat? Waarom zou je Diest eruit laten? Omdat je daar met de rechtstreekse trein naar Antwerpen ook nog eens extra snel kon geraken, want vroeger had je daarvoor dus 2 opties, en nu nog slechts één. Opnieuw P-treinen buiten beschouwing gelaten.

  14. #3284
    Waelvis's schermafbeelding
    Lid sinds
    20/07/05
    Locatie
    Lokeren
    Berichten
    7.504
    iTrader
    23 (100%)
    Mentioned
    2 Post(s)
    Reputation
    83/241
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Noscoped420 Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Ik zou geen enkele andere reden weten dan reizigersaantallen waarom Hasselt enkel een likje verf krijgt met een nieuw roltrapje, dat reizigersaantallen misschien niet de reden is dat Bergen een station krijgt van pakweg 205 miljoen ( wat 2x zo veel is als heel het NMBS budget voor heel Limburg tussen 2013-2025, thx mannen ) is een ander verhaal maar het zal wel meespelen waarom in Limburg weinig investering komt vanuit de NMBS en dus bijgevolg ook weinig gebeurd in bv Hasselt, het is gewoon een cirkel van reizigersaantallen => weinig investering => oude bucht als station => terug naar het begin.

    Er komt zelfs geen nieuw stationsgebouw, als je het langs de voorkant bekijkt van dichtbij moet je even links en rechts kijken naar de straten om jezelf er van te overtuigen dat je niet opeens 1971 of dergelijke zijt binnen gewandeld, nogal een zicht in 2019 ( ale pakt maar 2020 ) tis precies een oud kantoorgebouw designed in the 60's.

    Ik heb nergens specifiek gezegd dat reizigersaantallen in Bergen een reden waren om een station van 205m te krijgen maar ik haalde het wel aan als vergelijking waarom ik het scheef vind dat er in Hasselt zo weinig gebeurd tov Bergen als reizigersaantallen in die tabel zo dicht op elkaar liggen, daarmee zeg ik niet dat reizigersaantallen op beide plekken de volledige reden zijn waarom iets wel of niet gebeurd vanuit de NMBS in Bergen/Hasselt.
    Mons is heel simpel. Dat station is er puur gekomen door politieke inmenging (Di Rupo)
    All that grows in the skulls of the living are flowers of fear

  15. #3285
    KnightOfCydonia's schermafbeelding
    Lid sinds
    29/11/06
    Locatie
    Zuid-Limburg
    Berichten
    5.363
    iTrader
    5 (100%)
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    5/882
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door the_fox Bekijk bericht
    Deze quote is verborgen omdat je deze gebruiker negeert. Weergeven
    Mooi staaltje reflectie. Als je niets kunt inbrengen tegen de post of het onderwerp, verander je het onderwerp maar...
    In een discussie over in welke mate de reiziger de eerste prioriteit is bij de NMBS is het megalomaan station dat ze in Mons gebouwd hebben nochtans zéér relevant.
    Het station van Hasselt is compleet verkommerd, maar in Mons en Luik bouwt men absurd dure stations waarbij men voor hetzelfde bedrag tientallen stations tot op een degelijk, normaal niveau zou kunnen renoveren.

Pagina 219 van 239 Eerste ... 119169209215216217218219220221222223229 ... Laatste

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  

Inloggen

Inloggen