1. #1891
    dee's Avatar
    Registered
    17/08/02
    Location
    Antwerpen
    Posts
    3,544
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    63/181
    Quote Originally Posted by ugar View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Nog wat positief nieuws : https://www.standaard.be/cnt/dmf20201102_94561997
    Dat wil dus zeggen 80% extra testcapaciteit.
    2040, volgende pandemie.
    De Block Junior mag komen uitleggen waarom er al 20 jaar analyse toestellen staan te verroesten en waarom iemand al de stekkers heeft afgeknipt.
    Calling it now!
    ( \_/ )
    (='.'=)
    (")_(")*
    1 members found this post helpful.  

  2. #1892

    Registered
    09/09/11
    Location
    Uust-vloand'ren
    Posts
    1,388
    iTrader
    18 (100%)
    Mentioned
    9 Post(s)
    Reputation
    94/102
    Quote Originally Posted by dee View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    2040, volgende pandemie.
    De Block Junior mag komen uitleggen waarom er al 20 jaar analyse toestellen staan te verroesten en waarom iemand al de stekkers heeft afgeknipt.
    Calling it now!
    Wat humor in het Corona-topic, het zal wel iemand voor de borst stoten, maar ik moedig het alvast aan!
    1 members found this post helpful.  

  3. #1893
    zarathustra's Avatar
    Registered
    17/07/02
    Location
    Oslo
    Posts
    19,728
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    21 Post(s)
    Reputation
    384/1290
    Quote Originally Posted by Five-seveN View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Bedoel je dat soort bedrijven met toxische werknemers cfr bovenste gedeelte van mijn oplijsting?
    Of bedrijven die wat achtergesteld zijn qua IT cfr onderste gedeelte?
    Beiden zijn een probleem.

    Ik denk niet dat je kan verwachten dat alles zomaar gefilterd wordt.
    Zowel werkgevers als werknemers moeten water bij de wijn doen in deze uitzonderlijke crisis situatie.
    Als je kan/mag thuiswerken (werkgever doet een investering in laptop/VPN, die trouwens niet eens verplicht is) maar uw verwarming en koffie wordt niet betaald, so be it.
    Beide, maar ja als iemand met een niet Belgisch perspectief.. al die vergoedingen zijn mij vreemd. Maar ik heb dit jaar al 2k uitgespaard met van thuis te werken dus die paar tientallen euro aan extra verwarming betaal ik met plezier
    *** Also sprach Zarathustra ***
    1 members found this post helpful.  

  4. #1894

    Registered
    21/04/18
    Location
    Gent
    Posts
    496
    iTrader
    0
    Mentioned
    3 Post(s)
    Reputation
    90/117
    Quote Originally Posted by Five-seveN View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Thuiswerk organiseren in een omgeving met vakbonden is soms ook zo simpel niet. Er zijn sommige bedrijven waarin onder de werknemers een klaagcultuur heerst of een cultuur van "werken is tegen ons goesting, werkgevers en bazen zijn uitmelkers". Nu ik geloof wel dat meestal het probleem toch bij de werkgever ligt en niet omgekeerd, maar toch even advocaat van de duivel.

    - Ik heb thuis geen internet. Ga jij een internet lijn laten aanleggen bij mij?
    - Ik weet niet hoe ik dat allemaal moet bekabelen enzovoort hoor, er gaat toch iemand dat bij mij komen installeren?
    - Waarom wordt zijn internet wel betaald door het bedrijf en mijn internet niet? Waarom wordt ik verplicht van provider over te stappen?
    - Ik ga niet elke keer ik toch naar de bureau moet komen die hele PC weer uitbreken, scherm enzovoort in de auto inladen, daar wordt ik niet voor betaald! Is dat binnen de uren?! Geef mij maar een nieuwe laptop!
    - Wie gaat er mijn stookkosten en elektriciteit betalen? De winter is koud hoor.
    - Ik heb thuis geen bureau en geen deftige bureaustoel die toestaat daar 8u te werken. Gaan jullie mij een bureaustoel leveren? -> Waarom krijgt X een bureaustoel?! Dan moet iedereen dat krijgen!
    - Als ik van de trap val tijdens mijn thuiswerk, zijt gij daar voor verzekerd? Is dat een werkongeval?!

    - Mijn telefoon staat op het werk, als ik gebeld word op de vaste lijn dan rinkelt dat op kantoor. Ik wens niet dat men continue op de GSM belt. Kunnen jullie mij een prive gsm regelen of een telefooncentrale over IP regelen met vaste lijn thuis? Asap aub. -> Waarom heeft die een gsm gekregen en ik niet? Iedereen gsm geven aub!
    - Mijn printer hangt via USB aan mijn pc, moet ik die printer dan ook mee naar huis nemen? Ik moet soms documenten scannen hoe moet ik dat doen? Geven jullie mij een scanner?
    - Waarom moet ik thuis mijn IP range aanpassen om mijn VPN werkend te krijgen? Dat ga ik niet doen hoor heel mijn thuisnetwerk zit in die IP range. Niet mijn probleem als dit overlapt met jullie interne ranges.
    - Kunnen jullie nekeer Microsoft Teams aanschaffen voor het gans bedrijf en iedereen headsets geven?
    - Kunnen jullie zorgen dat de bandbreedte van uw internet lijn al dat extra VPN trafiek aan kan? Het is nogal traag wanneer ik grote bestanden wil openen. Is niet werkbaar zo!
    - Mijn wachtwoord om op mijn laptop in te loggen thuis werkt niet, problemen met authenticatie enzo, wie kan daar voor langskomen?

    Veel werkgevers hebben echt geen zin in dat gedoe. Het is crisis voor iedereen.

    Er zijn zeker bedrijven die 10 jaar geleden hun IT infra lieten opzetten door een of andere firma en dan niet de moeite nemen support contracten of een IT-er aan te nemen. Die hebben dus gewoon geen IT dienst buiten een persoon dat daar werkt dat toevallig wat van computers kent. Moet niet denken dat die iets over VPNs veilig opzetten kent. Die bedrijven die zitten nu door de covid crisis al vaak met het water aan de lippen. Dat soort zaken kunnen er vaak niet zomaar bij. Keuzes moeten gemaakt worden. Geld besteden aan security? Of aan backups? Of aan VPNs? Of aan een IT dienst? Het kan niet allemaal tegelijk vaak.
    Jij werkt waar ik werk ?

    Heel herkenbaar.
    1 members found this post helpful.  

  5. #1895
    Oldskooler's Avatar
    Registered
    22/01/07
    Location
    0000
    Posts
    14,248
    iTrader
    0
    Mentioned
    4 Post(s)
    Reputation
    338/667
    Veel KMO's kunnen hier niet aan voldoen. Tenzij ze massa's geld uitgeven wat niet steeds even evident is.


    Of u ketenen aan een IT-bedrijfke.

    Boel ligt weer plat. Bellen. Ah ja nadien de factuur van een paar 100 euro.
    "We hebben updates moeten doen, weer een paar 100 euro a.u.b."


    Ah ja, wil je onmiddellijk geholpen worden, kan je een sla nemen! Kost alleen wat meer.
    "Belt voor onmiddellijke hulp, vergeet het maar."


    Na een tijd probereren ze je mee naar de cloud te trekken. Want dat is modern.
    De baas van het KMOotje snapt er uiteindelijk niets meer van.
    Achteraf wisselen van leverancier is nog niet zo evident, je moet datamigraties doen. Maar IT bedrijf 1 interesseert het geen fuck meer dat jij uw data kwijt zal zijn en zal niet mee werken.
    Last edited by Oldskooler; 02-11-2020 at 19:49.
    2 members found this post helpful.  

  6. #1896

    Registered
    23/03/20
    Posts
    191
    iTrader
    0
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    29/33
    Surrealistisch bijna. En onze media bleef maar bashen op Trump zijn slechte aanpak.

    https://pbs.twimg.com/media/Elz61bUX...g&name=900x900
    no votes  

  7. #1897

    Registered
    15/08/16
    Location
    Brabant
    Posts
    2,113
    iTrader
    0
    Mentioned
    18 Post(s)
    Reputation
    302/481
    Quote Originally Posted by Olann View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Surrealistisch bijna. En onze media bleef maar bashen op Trump zijn slechte aanpak.

    https://pbs.twimg.com/media/Elz61bUX...g&name=900x900
    Fake news.
    Een aantal staten, voornamelijk door democratische en enkele door gematigde republikeinse senatoren geleide staten die goed zijn voor bijna de helft van de bevolking doen het goed (omdat ze zwaar getroffen werden in het begin), door maatregels te nemen die Trump niet wil.
    Er zijn meerdere staten die een hogere positiviteitsratio hebben dan ons : Idaho 34%, iowa 36%Kansas 34%South Dakota 50% Wymong 43%

    En het voornaamste probleem : wij hebben nu een piek, in de VS is het nooit onder controle geweest (kijk maar eens naar Florida en Texas). Daar zijn ze al bijna 5 maand aan minstens 100- 150 besmettingen per miljoen (en vaak veel meer).
    Dat komt dus overeen met 1500 besmettingen bij ons. dat hebben we 3 maand niet gekend. WIj hebben een rustige zomer gehad.

    En neen , zij testen niet meer dan ons. VS doet nu 1.2 miljoen tests per dag. België doet er dus bijna dubbel zo veel per inwoner.
    En de tests in de VS zijn ook voornamelijk in democratische staten. California en NY doen samen 1/4 van alle tests in de VS...

    Er zijn ondertussen ook al 7 staten in de VS met meer doden per miljoen inwoners dan België (onder meer Louisiana en Mississipi, niet direct dicht bevolkte gebieden)
    Dus neen, wij zijn niet beter, alle andere Europese landen wel.


    https://www.covidexitstrategy.org/
    2 members found this post helpful.  

  8. #1898

    Registered
    21/04/18
    Location
    Gent
    Posts
    496
    iTrader
    0
    Mentioned
    3 Post(s)
    Reputation
    90/117
    Carrefour: gsm mag verkocht worden, laptop niet.
    Kranten en tijdschriften wel, dvd’s niet.
    Potten en pannen niet...

    Arm arm België.
    2 members found this post helpful.  

  9. #1899
    kimme1975's Avatar
    Registered
    30/05/09
    Location
    Bever
    Posts
    3,043
    iTrader
    0
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    34/38
    Quote Originally Posted by Five-seveN View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Dat is vrij simpel te bewijzen:
    - de programma's staan op de computer
    - de computer staat op het werk
    - de computer kan niet meegenomen worden naar huis omdat die moet verbonden zijn met het bedrijfsnetwerk, die programma's werken niet thuis, bovendien kan een veilige omgeving thuis niet eens gegarandeerd worden aangezien dit netwerk geen deel uitmaakt van het bedrijfsnetwerk.

    Voila daar is het bewijs.

    En weer typisch Belgisch om de wetgeving toch met alle middelen proberen te omzeilen via allerhande achterpoortjes of smoezen.. onbegrijpelijk.
    Hack & slash hell yeah!!

    PSN: kimme1975
    Xbox Live: kimme1975
    no votes  

  10. #1900
    Carrion's Avatar
    Registered
    23/11/08
    Location
    Tessenderlo
    Posts
    22,572
    iTrader
    71 (100%)
    Mentioned
    26 Post(s)
    Reputation
    1800/2948
    Kerstboom mag wel verkocht worden maar de kerstverlichting niet
    9lives stopt op 31/01 -> BeyondGaming neemt de fakkel over
    https://www.9lives.be/forum/algemene...12-2020-a.html
    no votes  

  11. #1901
    Yo-Han's Avatar
    Registered
    18/07/02
    Location
    Gavere
    Posts
    4,291
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    20/34
    Alé, alweer bezoekuur nr 4 vandaag bij mijn 85 jarige buren. Een koppel die nog goed hun plan trekt. Maar blijkbaar verslaafd is aan koffieklets met vooral familie ... en buren etc denk ik. Want das gewoon alle dagen bijna zo, al maanden ...
    Ik dacht dat ze het nu toch wat rustiger aan gingen doen: risicogroep, aanbevelingen, ... nope.

    Als je daarnaast(letterlijk dan) in mijn geval zo ganse dagen alleen zit, doet wel iets

    Tmoest er effe uit pfff
    no votes  

  12. #1902
    SomeDude's Avatar
    Registered
    14/05/13
    Location
    Leuven
    Posts
    15,064
    iTrader
    0
    Mentioned
    21 Post(s)
    Reputation
    75/343
    Quote Originally Posted by Carrion View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Kerstboom mag wel verkocht worden maar de kerstverlichting niet
    Mag nog steeds verkocht worden op bestelling of via webshop!
    no votes  

  13. #1903
    SomeDude's Avatar
    Registered
    14/05/13
    Location
    Leuven
    Posts
    15,064
    iTrader
    0
    Mentioned
    21 Post(s)
    Reputation
    75/343
    Quote Originally Posted by Biljart View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Carrefour: gsm mag verkocht worden, laptop niet.
    Kranten en tijdschriften wel, dvd’s niet.
    Potten en pannen niet...

    Arm arm België.
    Die mens snapt ook niet dat je normaal als je thuis werkt ook gewoon de laptop van het werk gebruikt
    2 members found this post helpful.  

  14. #1904
    kimme1975's Avatar
    Registered
    30/05/09
    Location
    Bever
    Posts
    3,043
    iTrader
    0
    Mentioned
    1 Post(s)
    Reputation
    34/38
    Quote Originally Posted by Biljart View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Carrefour: gsm mag verkocht worden, laptop niet.
    Kranten en tijdschriften wel, dvd’s niet.
    Potten en pannen niet...

    Arm arm België.
    Het is idd een ganse kakafonie aan sub regeltjes aant worden waar een kat haar eigen jongen niet meer in vindt.. Ik noem dit op den duur echt geen lockdown meer als je ziet wat er nog allemaal open mag blijven..
    Hack & slash hell yeah!!

    PSN: kimme1975
    Xbox Live: kimme1975
    no votes  

  15. #1905
    ilgonwe's Avatar
    Registered
    08/04/09
    Location
    Antwerpen
    Posts
    2,245
    iTrader
    0
    Mentioned
    3 Post(s)
    Reputation
    38/138
    Quote Originally Posted by Carrion View Post
    This quote is hidden because you are ignoring this member. Show
    Kerstboom mag wel verkocht worden maar de kerstverlichting niet
    Beste was nog "een plastic kerstboom is decoratie maar een echte kerstboom is een plant dus mag verkocht worden"
    Het wordt niet makkelijk gemaakt.

    Blijkbaar kan je ook badkamerkranen kopen omdat dat voor "herstellingen" is maar een badkamermeubel dan weer niet want dat is badkamerwinkelmateriaal.
    no votes  

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in