-
07-08-2017, 09:10 #1
Zonnepanelen plaatsen zonder prosumententax of dubbele netwerkkosten...
Twee weken geleden startte ik hier een discussie met de vraag of iemand met zekerheid kon zeggen of je zonnepanelen kon installeren en daarbij kon vrij blijven van prosumententax en dubbele netwerkkosten.
Ik merkte hierbij op graag enkel op de vraag te antwoorden en niet van alle soorten andere uitleg te geven.
In mijn discussie heb ik ook uitgelegd hoe ik dit zou doen.
Natuurlijk konden velen het niet laten van over zaken te beginnen die niks met mijn vraag te maken hadden. De personen die dit herkennen weten ondertussen wel al over welke discussie het gaat.
Ik heb dan ook later vermeld dat ik het ging uitzoeken en daarna zou laten weten wat ik te weten gekomen ben.
Ik heb ondertussen antwoord gekregen van twee officiële instanties: Het vreg en engie. Beide bevestigen dat ik zonnepanelen kan installeren op de manier die ik in vorige discussie beschreven had en dat ik daarbij mijn panelen niet moet aangeven, geen prosumententax moet betalen en mijn netwerkkosten gelijk blijven en dus niet verdubbelen.
Jammer genoeg blijkt mijn discussie niet meer terug te vinden te zijn dus moet het zijn dat deze voor de mensen niet interessant is. Daarbij ga ik het dan ook laten om hier verder op in te gaan.
Jammer voor de mensen.
Daaaaaaaaaaaaaagno votes
-
-
07-08-2017, 10:21 #2Member
- Registered
- 16/11/10
- Location
- Brussel
- Posts
- 9,076
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 33/141
Ik zie niet in waarom dat niet zou mogen? Als je uw omvormers niet aansluit op het net uiteraard.
I don't think you understand, these boys killed my dog.no votes
-
07-08-2017, 10:25 #3
En wat ga je nu doen ze plaatsen en aangeven of niet?
no votes
-
07-08-2017, 10:28 #4Super Moderator
- Registered
- 25/08/02
- Location
- Kempenzoon
- Posts
- 11,766
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 8 Post(s)
- Reputation
- 56/225
Zo zeg, wat een zure afsluiter.
Een beetje ervaren forumgebruiker gaat in zijn postgeschiedenis kijken waar hij laatst heeft geantwoord en komt onmiddellijk uit in de volgende thread :
https://www.9lives.be/forum/economie...l#post20891181
Wat minder eigen gedachten leggen in anderen hun antwoorden of acties en voor jezelf beslissen wat nuttig is of niet. Dat zou je al een heel eind verder brengen. En laat dat zure kantje ook maar links liggen.Last edited by vishnusixclix; 08-08-2017 at 01:00. Reason: dt fout -_-
1 members found this post helpful.

