Thread: Advies 40" tv

  1. #1
    G| Pita's Avatar
    Registered
    27/06/03
    Location
    Sint-Denijs
    Posts
    36
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Advies 40" tv

    Hallo,

    mijn oude 28" tv is dringend aan vervanging toe en laat het nu net solden zijn... Ik gebruik mijn tv vooral voor tv kijken en films/series streamen (voorlopig heb ik geen gameconsole).

    Ik zoek het volgende: 40", 3D ga ik wellicht nooit gebruiken, Smart features wellicht ook niet aangezien ik nu al stream adhv XBMC (raspberry pi aan mijn receiver).

    Budget: maximum €600

    Na wat winkels bezoeken en reviews bekijken kwam ik op de volgende 2 modellen uit. De Sony krijgt blijkbaar iets betere reviews voor beeldkwaliteit en gebruiksgemak, de Philips staat heel scherp geprijsd en heeft een dubbel zo hoge frequentie (als ik daar al iets van zou merken...)

    - Sony KDL40W605, 40", 200 Hz, €479 ipv €519 (Vandenborre & Mediamarkt)
    - Philips 40PFK6409, 40", 400 Hz, €499 ipv €749 (Mediamarkt)

    Iemand ervaring met één van deze modellen? Of andere tips voor goede deals tijdens de soldenperiode?
    Ik hoor het graag!
    no votes  

  2. #2
    Bompaization's Avatar
    Registered
    01/07/14
    Location
    Geel
    Posts
    1,213
    iTrader
    22 (100%)
    Mentioned
    7 Post(s)
    Reputation
    0/27
    Als ge het kunt betalen, zou ik (persoonlijk) voor een ambilight gaan, maar ja da's goesting. Ik heb een paar jaar terug de 40pfl7605 gekocht met ambilight spectra 2 (lees: links en rechts lichtjes). Het enige minpuntje is het geluid, maar dat is rap opgelost met een goedkope set speakertjes.
    no votes  

  3. #3
    G| Pita's Avatar
    Registered
    27/06/03
    Location
    Sint-Denijs
    Posts
    36
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Bedankt voor de tip maar dan kom ik al meteen aan 699, en wellicht hang ik de tv ooit aan een zwenkbare muurbeugel waardoor ik toch niets heb aan ambilight. Het geluid maakt niet uit want ik heb er via een receiver een 5.1 set aan hangen.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in