Thread: Mediaplayer
-
29-05-2014, 17:19 #1Member
- Registered
- 25/05/11
- Location
- Overal een beetje.
- Posts
- 11,906
- iTrader
- 36 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/17
Mediaplayer
http://www.mediacentershop.be/produc...d-wp-1-tb.html
Vraagske; ze spreken van een 1TB-4TB interne harde schijf enzo maar hoe gaat dit in z'n werk dan?
Zet je die films er van je laptop zo draadloos naar de harde schijf over of moet je iedere keer het toestel ofzo gaan afkoppelen en zo aan je laptop hangen of werkt het mss nog op een andere manier? Mss domme vraag maar ik heb met dit nog geen ervaring mee dus ik wil zeker zijn dat als ik wat koop het is wat ik wil hebben :-).
Want ik zie ook een mediaplayer staan ook met interne harde schijf maar dat toestel heeft geene wifi? Beetje raar, want nu gebruik ik gewoon zelf een externe harde schijf die ik aan de laptop hang en zo mijn films overzet en dan in het toestel steek en dan kijken maar.
Daarmee wil ik weten als je zo eentje koopt met wifi en interne harde schijf hoe dat juist in zijn werk gaat.Last edited by camino; 29-05-2014 at 18:03.
Nys.
no votes
-
-
29-05-2014, 18:49 #2
Via windows (bekabeld of draadloos) netwerk, gedeelde map. Als je wenst te weten hoe exact dit werkt: download de handleiding van het product via website fabrikant. Zie bv http://mede8er.eu/register/downloads...D_user_NLD.pdf
Ik heb zelf een media speler (wd tv live) en daar gaat het via draadloos of bekabeld via gedeelde map. Ik gebruik dit draadloos systeem echter niet omdat draadloos simpelwel te traag is. Bekabeld gaat iets sneller (100 mbit). De wd tv live gebruikt een externe harde schijf en die ontkoppel ik om sneller gegevens over te zetten. Waarschijnlijk heeft de mede8er andere specificaties.no votes
-
04-06-2014, 23:41 #3
Ik heb de med800x3d en daar kun je via USB 3.0 je pc/laptop aansluiten rechtstreeks aan de media speler beetje gelijk externe hdd en zo je films op de mediaspeler plaatsen, de USB kabel zit er bij.
no votes

