Thread: Aankoop Gopro
-
14-05-2014, 14:19 #1Member
- Registered
- 17/09/11
- Location
- bureaustoel
- Posts
- 111
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Aankoop Gopro
Hey mensen,
Ik ben van plan een Gopro Hero 3 te kopen.
Ik zou de Gopro willen gebruiken voor mijn reis deze zomer, om mee te duiken en eveneens als fototoestel/camera voor op reis en thuisgebruik.
Een groot vraagstuk voor mij is dus:
Is de Gopro geschikt om als gewoon fototoestel te gebruiken?
Dan de keuze van de Gopro. Ik heb enkele opties:
- Een Hero 3 white edition van 180 euro (via groupon)
- Een 2dehands Hero 3 black edition met vanalles bij van 425 euro
- Een nieuwe Hero 3 + black edition via groupon voor 320 euro (+ accessoires nog te kopen).
Afhankelijk van de eerste vraag (geschikt voor foto's of niet) is de keuze snel gemaakt.
Want in dat geval zou ik er de 400-450 euro via groupon of 2dehands wel aan willen geven voor een Hero 3 of 3+ black.
Zo niet kan ik evengoed via groupon de hero 3 white kopen voor 179 euro als het enkel voor het duiken is.
Het 2dehands exemplaar is een hero 3 black edition zonder garantie, +- 1,5 jaar oud en met de volgende accessoires:
- Gopro chesty
- Handlebar mount
- Gopole Reach
- Gopole grenade
- 2 lenzen
- een draagtas
- LCD backpack
- extra batterij
- 64Gb SD kaartje
Is dit de 425 euro waard?
Of zou ik gaan voor deze Groupon deal?
White, silver of black edition?
Hierbij zou ik dan nog een SD-kaartje, Gopole bobber/reach en extra batterij etc moeten bijkopen.
Bedankt!Last edited by vsdagama; 14-05-2014 at 15:37.
no votes
-
-
15-05-2014, 00:16 #2
De gopro hero 3+ via groupon die nu 100€ goedkoper is ... Ik zou persoonlijk voor deze gaan

Iemand ervaring met gopro te kopen via groupon ?
edit: ik heb juist een aantal reviews gevonden over Photo direct, de aanbieder van deze groupon. komt er op neer: DON"T BUY from them ...
Ik weet niet of dit goed is, maar voor zijn prijs: http://aldi.medion.com/md87005/be_nl/?refPage=aldiLast edited by Thadawn; 15-05-2014 at 00:48.
Greetz
J.no votes
-
20-05-2014, 15:41 #3Member
- Registered
- 20/09/04
- Location
- Kortrijk / Gent
- Posts
- 7,177
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 2/43
Kopen via amazon.de
Bijvoorbeeld de Hero +3 Black edition: GoPro Actionkamera Hero3+ Black Edition Outdoor: GoPro: Amazon.de: Sport & Freizeit
Let wel op dat je beseft wat je mag verwachten van een GoPro. Dit is een ActionCam met een wide angle.
Een traditionele videorecorder heeft een betere vorm om vast te houden, zoomfunctie met meer traditioneel bereik, een display (bij gopro kan je dit apart bijkopen) etc.
Als gewoon fototoestel is het nog minder geschikt.
Als je echt enkel geïnteresseerd bent in videos (en fotos) onderwater, dan kan je eventueel inderdaad een GoPro overwegen.
Als je één toestel wilt voor zowel onderwater als foto's in stad etc, dan overweeg je best een traditioneel toestel die waterdicht is.
Het beste is om eventueel een gewoon toestel te kopen en aan te vullen met een waterdicht toestel. Indien je dan voor een GoPro gaat, is het voordeel dat je hem ook kan gebruiken als ActionCam (waarvoor hij uiteindelijk bedoeld is en waardoor hij zo populair geworden is).
Koop in dat geval ook zeker de "LCD BacPac" accessoire. Je wilt namelijk echt wel weten wat je filmt als je hem als normale camera gebruikt (zoals bij het duiken).
Een zeer goed compact traditioneel toestel is de Sony RX100.no votes
-
20-05-2014, 19:25 #4Member
- Registered
- 22/07/05
- Location
- Lendelede :)
- Posts
- 9,711
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/297
milm: bedoeling van een gopro is dat ge handenvrij zijt, meestal zet ge dat dan op u kop waar ge het scherm nie ziet
theeft ook zo'n danig grote hoek dat ge zelfs niet echt precies moet richten, imo is nen lcd echt wel overbodig, hij ook heel makkelijk te richten
wat dak persoonlijk handiger vind is de afstandsbediening, zodat ge niet altijd em moet afnemen om te zien of hij effectief wel aant filmen is of om em af te leggen voor de batterij te sparen , dus zoiezo de black edition|^^^^^^^^^^^^^^^^^^\||____
|....The BEER TRUCK.... ||||'""|""°\_,__
|___MIJN VIDEOS__l||__|__|___|) _____|
|(@)(@)""""""""""""**|(@)(@)****|(@)| COPY THE BEER TRUCK INTO YOUR SIG TO HELP THE WORLD HAVE MORE BEER! AYE!no votes
-
22-05-2014, 17:36 #5
Als fototoestel vind ik hem niet geschikt omdat de ontspanknop te hard is in verhouding met het gewicht van het toestelletje. Gevolg is dat het bijna onmogelijk bewegingsvrije beelden te maken. Ik gebruik hem op de motor en eveneens om te duiken. Voor het laatste mag je wel niet vergeten om een rood of cyanfilter te kopen, afhankelijk op welke diepte je wil filmen, anders zijn je films allemaal kleurloos.
Die LCD back is een leuke gadget, maar in mijn ogen redelijk nutteloos. Zoals hier al vermeld is de hoek zo groot dat je bijna niet kan missen. De wifi is ook een leuke gadget, maar gebruikt wel redelijk wat van je batterij.
Heb nu vorige week dat toestelletje van bij Aldi gekocht, en moet zeggen dat de beelden verrassend goed zijn. Heb een testje gedaan met mijn gopro2 en dat Alditoestel, en die van Aldi is zelf lichtgevoeliger.
But at the end, the choice is up to you!no votes
-
07-04-2016, 17:36 #6Member
- Registered
- 21/11/14
- Location
- Gavere en Antwerpen
- Posts
- 3,915
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 5 Post(s)
- Reputation
- 0/240
Dit is toch de standaard case die je bij aankoop krijgt hé? Kan toch niet dat ze daar 50 euro voor vragen

GoPro Standard Housing - GoPro Standard Housing - Videocamerashop.be10% korting bij alle hotels op booking.com via deze linkno votes
