1. #1

    Registered
    19/06/09
    Location
    Antwerpen
    Posts
    117
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)

    allround budget pc

    met de komst van haswell ben ik aan het denken om mijn pc te upgrade.
    Ik heb nog steeds een core 2 duo E8400 en AMD HD4890. Hij is bijna 4 jaar oud en heeft beetje moeite met battlefield 3 te draaien als de actie heftig wordt en er is veel beweging. Metro last light loopt ook niet zo vloeiend.

    Naast gamen ben ik ook developer in wording en schrijf werk ik aan een 3D engine, hiervoor zijn meerdere cores gewenst. Overclocke doe ik niet, nu wel omdat het nodig is.

    Het toestel moet instaat zijn crysis 3 te draaien, ik heb het spel maar was vergeten dat het directx 11 (NOOB dat ik ben) game was. Maar ik houd het voor tegen dat ik nieuwe hardware heb.

    Mijn case en voeding (cm realpower 620) zou ik willen behouden. Voor bootdrive zal ik waarschijnlijk de samsung 840 pro 256GB uit mijn laptop gebruiken. Die kosten wil ik niet meer maken. Voor de rest kijk ik op 700-800 euro maximum.
    no votes  

  2. #2
    Tweek's Avatar
    Registered
    09/07/03
    Location
    Putte
    Posts
    2,340
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9
    Niet veel onderdelen meer nodig dus.

    cpu: intel i5 4670 214.9€ Nu als jij met die 3d engine ook optimalisaties voor virtuele cores wilt gaan doen/testen kan mss een i7 wel nuttig zijn, natuurlijk wel 84€ duurder. Ofc als gaming het hoofddoel is, is een i5 meer dan voldoende.
    Mobo: Asrock H87 pro4 97.9€ aangezien je toch niet gaat oc'en. Wil je toch later SLI dan moet je wel een Z87 chipset nemen. Je kan ook nog uitsparen door een B87 chipset te nemen.
    Graka: MSI N770 TF 2GD5/OC 409€ sneller dan een 680 en toch cheaper.
    RAM: Corsair 8 GB DDR3-1600 Kit 69.9€

    totaal: 791.7€
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in