Thread: GPS
-
29-03-2013, 13:58 #1Member
- Registered
- 20/01/04
- Location
- Veurne
- Posts
- 3,997
- iTrader
- 83 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/24
GPS
Hallo
Ik ben op zoek naar een nieuwe GPS. In Juni gaan we voor 2 weken op reis met de auto naar Italie dus een goede GPS is noodzakelijk.
Nu zag ik op Coolblue dat je de TomTom XXL kan kopen voor 109 € i.p.v. 139 €
TomTom XXL Classic - GPSshop.be
Zijn er anders nog alternatieven?
Max. budget is 150 €, 200 € vind ik dan al terug veel maar mss krijg je er meer opties bij?
Iemand ervaring met TMC ?
Grtzno votes
-
-
29-03-2013, 14:42 #2Approved 9liver
- Registered
- 01/07/02
- Location
- Pittem
- Posts
- 6,804
- iTrader
- 3 (100%)
- Mentioned
- 7 Post(s)
- Reputation
- 3/71
Ik zie dat die maar kaarten heeft voor West-Europa, ik vermoed dat Italië eerder bij Zuid-Europa zal liggen.
De autostrades en zo zullen er wel opstaan maar de kleinere wegen niet meer. Ik zou ook opteren voor lifetime kaart updates.
Persoonlijk ben ik heel tevreden over mijn garmin, als hij lang heeft afgelegen, duurt het soms even bij het opstarten voor hij de satellieten vindt. Maar dat duurt maar een minuutje of 2, daarna doet hij uitstekend zijn werk.
Als je ergens een andere weg inslaat, zeurt hij niet van 'keer om' maar rekent hij rap een andere route uit.
Ook vind ik zo'n 5" scherm wel groot, 4.3" is mijn maximale grootte.
TMC kan wel handig zijn, hangt er een beetje vanaf welke routes je gaat volgen. Als je de scenic routes neemt, vrees ik dat je daar niet veel info zult overkrijgen. Maar later in ons Belgenlandje met al die verkeerswerken en files, kan dat wel handig zijn natuurlijk
Je vindt bij coolblue al een mio met lifetime updates en kaarten van heel Europa voor 99€, een tomtom kost dan onmiddellijk al 170€.
Een garmin met TMC kost dan al 190€.
*edit* Italië staat toch bij de dekking van de TomTom XXl Classic, dus moet je maar kijken of die lifetime updates het geld waard zijn."Even the best of plans will not survive the encounter with the enemy" - Helmuth von Moltkeno votes
-
30-03-2013, 11:22 #3Member
- Registered
- 20/01/04
- Location
- Veurne
- Posts
- 3,997
- iTrader
- 83 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/24
Mijn vriendin heeft nu ook een Garmin, 1tje van 3 jaar oud, en idd het duurt voor mij te lang tegen dat de GPS verbinding heeft met een satelliet.
Qua grootte verkies ik liever een 5 inch.
De route hangt af van langs waar je gaan rijden, de meeste kilometers zullen wel gebeuren via de autostrade maar natuurlijk zullen we ook in de bergen rijden dus dan zal TMC niet echt nuttig zijn. Is dan ook een extra kost van 50 €.
170 € voor de TomTom Start 25 M - GPSshop.be
160 € voor de Mio Spirit 695 LM LIVE TMC - GPSshop.be (geen usb kaart meegeleverd
& Flitspalendatabase is de eerste 3 maanden gratis, daarna dient hiervoor betaald te worden
)
no votes
-
30-03-2013, 13:20 #4Crew Member
- Registered
- 16/06/03
- Location
- Diest
- Posts
- 43,314
- iTrader
- 7 (100%)
- Mentioned
- 4 Post(s)
- Reputation
- 7/21
Bij een TomTom bedoelen ze met West-Europa echt wel gans West EU zenne, kijk op de website maar eens na welke landen er bij zitten, Italië zeker wel in ieder geval, ben daar 3 jaar geleden met mijn TT One ook geweest en die kende daar alle wegen.
Ikzelf ben zeer tevreden van mijn (nu toch al) 5 jaar oude One.
In de familie hebben we ook nog iemand met een XXL en die zijn er ook zeer tevreden over.
Moest ik morgen een andere kopen, ik zou direct terug voor een TT gaan.~ Main Config ~no votes
-
31-03-2013, 11:39 #5Approved 9liver
- Registered
- 16/11/03
- Location
- -
- Posts
- 22,337
- iTrader
- 281 (100%)
- Mentioned
- 3 Post(s)
- Reputation
- 0/70
TMC zou ik niet echt meer voor betalen, het 'kan' handig zijn maar het hangt echt af land per land..
Ikzelf gebruik TomTom op mijn iphone, en idd, West Europa is vrij uitgebreid. Tov Europa maps zitten er maar enkele landen extra bij..
Indien je geen smartphone hebt zou ik wel die tomtom overwegen. Ikzelf indertijd een Navigon gekocht(met TMC, was geen extra kost). Ook wel tevreden van
. Na lang stilgelegen te hebben duurt het wel eventjes voor de satelliet, maar da's overal zo
.
+met tomtom heb je die mapshare functieTrakt.tv |USA 08-09-10-11: New York | USA 2011:San Francisco + Los Angeles | USA 2012:Florida + East Coast
USA 2013:Hawaii | 2014:Australia | 2015: Denver-Las Vegas| 2016: Auckland-Christchurch | 2017: Hawaii
2018: New York | 2019: Denver - San Francisco | Floridano votes
-
31-03-2013, 13:08 #6Member
- Registered
- 20/01/04
- Location
- Veurne
- Posts
- 3,997
- iTrader
- 83 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/24
Ik heb een beslissing genomen.
Het is de TomTom Via 135 M Europe - GPSshop.be geworden.
Waarom?
- 5 inch scherm
- lifetime kaartupdates
- Routes mogelijk (tussenpunten) (aangezien we toch enkele malen stoppen om te slapen)
Ik was aan het twijfelen tussen de 135 M & de 25 M maar bij de 25 M is het niet mogelijk om tussenpunten in te geven.no votes
