Thread: Computer opa

  1. #1

    Registered
    19/04/06
    Location
    Tildonk
    Posts
    73
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)

    Computer opa

    Hallo, ik wil voor mijn opa een nieuwe computer kopen maar weet niet goed wat of waar. Hij heeft zelfs liefst in een winkel dat hij eventueel kan terugkeren. Verder dacht ik aan 5-600 euro ( zonder scherm) win 7 is ook een noodzaak want wil hem niet met nieuw besturingssysteem opzadelen. Voor de rest moet hij wat kunnen internetten, word,... Niets te zwaar dus. Welke winkel raden jullie aan rond Leuven en welke computer?

    Verstuurd van mijn MT27i met Tapatalk
    no votes  

  2. #2
    wieda's Avatar
    Registered
    06/11/07
    Location
    Antwerpen
    Posts
    1,858
    iTrader
    62 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/2
    Kijken op internet voor een budget systeem waar je tegenwoordig zeer deftig mee uit de voeten kunt. Te vinden op verschillende nederlandse sites die uitermate duidelijk zijn.
    Last edited by wieda; 25-02-2013 at 20:07.
    particulier
    no votes  

  3. #3
    Vic 40+'s Avatar
    Registered
    19/12/11
    Location
    Nederland
    Posts
    3,189
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    3/4
    In leuven zit een mycom,daar zou je toch normaliter goed terecht moeten kunnen.Je kan bij hun ook wel een pc samenstellen als je dat liever hebt.Daar kunnen zij je wel bij helpen.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in