1. #1
    donutClown's Avatar
    Registered
    18/01/12
    Location
    doh!
    Posts
    43
    iTrader
    1 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    water cooler, fans, fancontroller

    Hallo,

    Ik zou mijn pc wat stiller willen maken aangezien ik het lawaai dat hij nu maakt kostbeu ben.

    Op dit moment heb ik een i5 2500k met stock koeler steken (welke ik veel te luid vind). De standaard fans van de case ga ik direct ook veranderen terwijl ik dan toch al bezig ben.
    Momenteel heb ik 2 intake koelers vooraan en 1 outtake achteraan.

    Voor de cpu koeler zou ik een water koeler willen steken, ik dacht aan een Antec H2O 920 of de corsair H80 (deze komt dan natuurlijk waar de outtake koeler nu is). Ik dacht eerst aan de corair H100 maar deze is te groot en mijn case bewerken wil ik niet doen .

    De 2 fans vooraan zou ik vervangen door 2x Scythe Gentle Typhoon D1225C12B5AP-15. Voor deze heb ik mij gebaseerd op volgend filmpje GentleTyphoonAP-15.wmv. Eventueel zo ik nog eens 2 extra fans van deze bestellen om eventueel te gebruiken ipv de fans op watercooler.

    Tot slot zou ik ook nog een fancontroller gebruiken: Scythe Kaze Master II.

    Mijn vraag is nu of iemand opmerkingen heeft of iets beter kan voorstellen dan bovengenoemde setup.

    Thx.
    no votes   Reply With Quote Reply With Quote

  2. #2
    FlameDB's Avatar
    Registered
    29/12/02
    Location
    Oostakker
    Posts
    2,812
    iTrader
    31 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    9/14
    waterkoelers voor cpu zijn niet noodzakelijk stiller he. Er zijn stillere luchtkoelers (à la gelid tranquillo, noctua D14 en die van thermalright of thermaltake, weet niet meer vanbuiten). Deze laatste twee zouden zelfs iets beter presteren dan die antec en corsair h80 die je opnoemt. Niet beter dan de H100, maar wel stiller (de H100 is niet zo heel erg stil met de stock fans naart schijnt - heb geen persoonlijke ervaring ermee). Ben zelf heel tevreden over de prestaties/stilte van mijn scythe mugen 2, voor die prijs moeilijk te kloppen denk ik (en als je die nog kan vinden).
    no votes   Reply With Quote Reply With Quote

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in