SSD: Crucial M4 64Gb
Printable View
SSD: Crucial M4 64Gb
is de Kingston SNV425-S2/64GB voor 96,90 bij Alternate samen met de Kingston SNA-BR/35 bracket voor 4,99€ een goede keuze?
lijkt me vrij prijzig? waar heb je die Crucial M4 64Gb gekocht?
Crucial m4 SSD 64GB - 2.5'' / SATA III / 95/415 MB/s - Crucial | redcoon Belgiƫ
En verander voeding naar XFX Core 450W
Waarom die dure DVD writer? dat ding gebruik je amper. Neem de Samsung S223C
De scythe mugen 2 is lange tijd de beste geweest en voor 37€ volgens mij nog altijd best bang for buck
http://www.alternate.be/html/product...g&l2=Processor
De gewone Asrock P67 Pro heeft trouwens geen USB 3.0 poorten.
Daarvoor moet je de Asrock P67 Pro 3 nemen.
Inderdaad, mijn fout, dan de p67 pro3, maar die staat wel redelijk duur op alternate.
Voeding en dvd rw veranderen...
Cooler is niet perse nodig, je kunt ook al redelijk wat overclocken op de stockkoeler. Anders de mugen, die is naar het schijnt wel niet zo makkelijk te monteren, maar wel enorm goed.
de crucial m4 ondersteunt trim ja :)
Q: 6/1/2011 - Does it has the TRIM function?
A: Yes, all Crucial SSD drives that we currently offer support TRIM.
Answered on 6/6/2011 by Crucial Support from Meridian, Idaho
hier is de source
Waarom ga je nu een sonata proto en aparte voeding nemen? Neem die sonata 3 met 500w voeding. Voor die 5 euro da je mss uitspaart.. Zelfs niets alsk die proto optel bij die ocz voeding.
Ben trouwens geen fan v xfx voedingen. Reden zullen sommigrn hier wel al weten:p
Sent from my iPhone using Tapatalk
sommige xfx hebben last van een tikkende fan, maar als je aant gamen bent met je headset (als je dat gebruikt) ga je er veronderstel ik weinig van horen :)
Lijkt me toch reden genoeg om die XFX voedingen opzij te laten liggen. Er zijn meer dan genoeg betaalbare alternatieven, tis nu niet alsof XFX de enige speler is.
Langs de andere kant zijn er geen klachten te vinden van de 450/550W voedingen, maar die zijn ook nog niet zo lang op de markt.
En ja er zijn wel alternatieven maar die kosten 20€ meer of hebben andere problemen (OCZ steathxstream 2 heeft zeer weinig en korte kabels, modxstream heeft een belabberde reputatie qua betrouwbaarheid).
ik had de XFX 650W XXX edition (semi-modulair), ik ben van Gent en ben die speciaal in ALternate (antwerpen) gaan kopen, samen met nog wat andere zaken (o.a. CM 690II advanced case).
Ik game, maar als ik s'avonds op mijn gemakske wat wou zitten lezen (hier opt forum bijvoorbeeld) hoorde ik een vreemd getik uit mijn PC. Zoeken, zoeken en zoeken vanwaar het kwam, van die verdomde voeding!
De volgende dag weer den auto in naar Alternate en nieuwe, dezelfde voeding mee naar huis. Installeer alles, WEERAL 'tzelfde! Ik dacht datk gek ging worden. Op google beginnen zoeken: XFX 650W XXX edition, blijkbaar heel wat mensen die met het probleem kampten. T'is dus niet iets nieuws, en het feit dat XFX er blijkbaar al van op de hoogte moet zijn en er nog niets aan gedaan heeft (nu misschien al wel), zegt genoeg voor mij. Misschien de reden waarom die dingen 20 euro goedkoper zijn?
Volgende dag weer naar Alternate, probleem uitgelegd, en uiteraard, met een andere voeding naar huis. Corsair HX650W, belachelijk stil en handig ding (semi-modulair).
Een kapotte casefan die beu geluid maakt is snel en goedkoop vervangen, een PSU is al heel wat anders.
Met een Antec/corsair zit je sowieso safe (samen met XFX enigste voedingen die ik al heb gehad)