1. #1
    Chiddy's Avatar
    Registered
    19/04/10
    Location
    Kuurne
    Posts
    5
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Yo,

    Ik heb express net xl van telenet die mij rond de 3mb/s zou MOETEN geven als ik 54mbps zou halen met mijn wireless kaartje, maar sinds kort bengelt die rond de 18 -> 5.5 -> 36 maar nooit meer de volle 54 met als gevolg, lag in FPS games en slow download speed (350kb/s). Daarvoor betaal ik geen 60€/m.

    Wat ik wil weten; welke is de best passende kaart bij telenet in uw ervaring?
    Linksys router, en momenteel Broadcom 802.11g network adapter -> Linksys WMP54G zitten. (4+ jaar oud).

    Thanks!!
    Chiddy

    Niemand?!
    Last edited by Davion; 20-04-2010 at 18:46.
    no votes  

  2. #2

    Registered
    23/02/04
    Location
    overijse
    Posts
    382
    iTrader
    25 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/2
    Die snelheden zijn niet abnormaal. De volle 54Mbps is een theoretische snelheid en die zal je nooit halen in realiteit. Vooreerst is er nogal wat overhead van het wireless protocol die bandbreedte inneemt, en bovendien veroorzaken storingen ook een snelheidsvermindering. Eender welke kaart zal hetzelfde resultaat geven, de verschillen tussen verschillende merken zijn meestal klein.
    sommige 802.11g toestellen zijn in staat 108Mbps te halen, maar enkel indien alle toestellen van hetzelfde merk zijn en hetzelfde protocol ondersteunen (bvb. SuperG enz).
    Als je hogere snelheden wil halen, kan je enkel je wireless kaart EN je router vervangen door een 802.11n product, met theoretische snelheden tot 300Mbps (en 150-160 in het echt).
    no votes  

  3. #3
    Chiddy's Avatar
    Registered
    19/04/10
    Location
    Kuurne
    Posts
    5
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Waarom werkt het dan zoals het moet op mijn ps3 en mijn laptop?!
    no votes  

  4. #4

    Registered
    23/02/04
    Location
    overijse
    Posts
    382
    iTrader
    25 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/2
    Ga eens met je laptop bij je PC zitten, als de laptop dan nog significant hogere snelheden haalt dan de PC dan is er iets mis. Maar het zou me verbazen.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in