Thread: welke router

  1. #1

    Registered
    27/12/09
    Location
    Oostkamp vlakbij Brugge
    Posts
    25
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)

    welke router

    Zou graag weten welke router geschikt is voor hier thuis? De bedoeling is om de PC via kabel en de laptop draadloos samen op het net te kunnen laten werken, als de mogelijkheid er is de printer te delen, deze kan evt met kabel aangesloten worden aan de router of de pc. Ik weet dat de norm 802.11n is maar door het grote aantal modellen en merken is het moeilijk keizen. De router komt in de garage te staan vlak naast het kabelmodem en de switch die er al is geintstalleerd. De kabel (+/- 20meter) naar pc ga ik indien nodig vervangen door een cat5e of cat6. Het draadloos gedeelte zou evt ontvangst moeten hebben tot boven op de kinderen hun slaapkamer. Ervaringen met bepaalde merken/modellen mogen ook altijd meegedeeld worden. Als er nog bijkomende info nodig is zal ik deze ook geven .
    no votes  

  2. #2
    Bouver's Avatar
    Registered
    31/01/09
    Location
    Izegem
    Posts
    1,939
    iTrader
    10 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/16
    Ik heb hier een D-link DIR 655, zeer tevreden over, dit is een gigabit router met 4 lan poorten, 802.11n draadloos.
    .
    no votes  

  3. #3

    Registered
    27/12/09
    Location
    Oostkamp vlakbij Brugge
    Posts
    25
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Bedankt, nog iemand die zijn ervaring wil delen of mijn vragen kan beantwoorden?
    no votes  

  4. #4
    beemer's Avatar
    Registered
    05/08/02
    Location
    Merelbeke
    Posts
    1,972
    iTrader
    15 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/9
    Hier thuis staat er een Belkin N1 Vision (802.11n) ... een heel leuk ding met een grote display waarop je allerlei instellingen kan bekijken/ nagaan => voor u waarschijnlijk minder belangrijk omdat de router in de garage zou komen te staan/ hangen.
    Voor uw gebruik volstaat dus de N of de N+ eventueel aangevuld met een draadloze adapter zodat ook de vaste pc draadloos verbonden wordt. Hiervoor kan je ook bij Belkin terecht want zij verkopen pakketten van router + adapter.

    Belangrijk is het uitstekende bereik (ik ben al +- 100 meter ver geraakt) en de gigabit lan-poorten voor het bekabelde netwerk, zeer eenvoudig in te stellen, uitgebreide handleiding en de lange garantie (ik dacht 10 jaar) op hun produkten.

    Geen slecht woord echter over D-link waar ik in het verleden ook heel tevreden ben over geweest, alleen de garantie beperkt zich tot de wettelijke termijn van 2 jaar (of het zou ondertussen veranderd moeten zijn)
    no votes  

  5. #5

    Registered
    27/12/09
    Location
    Oostkamp vlakbij Brugge
    Posts
    25
    iTrader
    3 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    bedankt,heb dus vandaag een Dlin 655 aangeschaft. Werkt al perfect. enkel nog wat instellingen bijwerken maar daar kom ik ook wel uit.
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in