Thread: Nieuwe muziekinstallatie?
-
20-07-2008, 23:58 #1Member
- Registered
- 18/09/06
- Posts
- 84
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Nieuwe muziekinstallatie?
Ik ben het beu om m'n cd's te beluisteren op mijn kakcd-speler dus nu ik wat geld heb ben ik van plan een nieuwe muziekinstallatie te kopen. Nu, ik heb hier totaal geen verstand van en dacht het hier eens te vragen.
Ik dacht aan een hifi of micro-hifisysteem. Mijn budget is 450 euro. Ik veronderstel dat je hiervoor toch iets deftigs kunt krijgen? Ik weet wel dat je een nieuwe muziekinstallatie enkel kan kiezen als je ze zélf in de winkel gaat beluisteren en zelf oordeelt maar ik vroeg me toch af of je met dit budget iets van een goede kwaliteit kunt kopen(het is enkel voor op m'n kamer maar ik zou toch er een breed geluid willen uitkrijgen) en naar welke merken ik best kan kijken.
Ik luister vooral naar rockmuziek, en zowat alles rond dat genre.
//edit: ik heb gelezen dat zulke micro-hifisystemen over het algemeen echt sucken, is dit waar? En is 2ehands aankopen misschien een optie?no votes
-
-
21-07-2008, 02:12 #2Member
- Registered
- 04/06/08
- Location
- brecht
- Posts
- 174
- iTrader
- 1 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
Yamaha heeft zeer deftige systeemkes
Face your Fears, Live your Dreams
no votes
-
22-07-2008, 03:10 #3
Wat wil je precies hebben voor dat geld? Enkel een cd-speler, of ook boxen en een versterker?
En op de achtste dag schiep Hij dakantochnie. - Epyon | Lang leve Dakantochnie. - Cyberkef
Ik lust je wel dakantochnie! - Matti | Dakantochnie. Ofte het zijn, het bestaan en het wezen. - Manu
Der komt NIETS zinnig uit uwen bek. En u karakter is zo rot als u toekomstig onderstel. - GADGET
Vroeger is over en later zover. De kunst is het hier zijn, Dakantochnie - een ster. - Robust2no votes
