-
22-10-2007, 20:18 #1
Ipod gaf de geest... > nieuwe gezocht!
Hallo
ipod is dus kapot en nu zoek ik een nieuwe mp3 (hoeft niet ipod te zijn)
welke raden jullie mij aan?
budget = rond de 100 Euro max 150!!
alvast bedankt!no votes
-
-
22-10-2007, 20:57 #2Approved 9liver
- Registered
- 18/04/03
- Location
- Hasselt
- Posts
- 14,855
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/79
ik kan u persoonlijk de Iriver X20 aanraden,deze kost 141 euro exclu verzendkosten bij mp3shop.be,maar NielsParedis hier op het forum kan er goedkoper aan raken,namenlijk 135 euro exclu verzendkosten,
http://www.iriver.com/product/p_detail.asp?pidx=82
voormij zowat de beste mp3 speler en je kunt het geheugen ook uitbreiden dmv een micro SD card
no votes
-
22-10-2007, 21:11 #3Member
- Registered
- 28/09/04
- Location
- Bree
- Posts
- 1,752
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Het ligt er natuurlijk aan wat je zoekt
.
Als je zegt 100€ dan heb je nog keuze tussen 1000 mp3 spelers.
De toppers van mp3 spelers zijn iriver, iaudio, mpio, mobiblu, meizu.
Echter betaal je voor iriver en iaudio een stuk meer maar dit zijn de rolls roys onder de mp3 spelers. (En zeker als je met ipod vergelijkt)
Hoeveel opslag heb je nodig?
Mag de speler groot zijn?
Moet er radio opstaan, line in encoding, ogg support...
Je keuze is echter nog helemaal niet specifiek genoeg om een model te kiezen. Als het enkel de prijs is die je parten speelt en je hebt 150€ te beschikking zou ik zeker voor een iriver of iaudio gaan!
Je kan dan kiezen welk model je het leukste vind qua uiterlijk of de extra's gelijk sd kaart uitbreiding, groter scherm...)
Indien interesse neem gerust contact dan maak ik een mooi prijsje
Helaas is er op de nieuwe modellen (iriver x20 iaudio d2) niet zoveel korting omdat ze nieuw zijn. De oudere daarintegen wel meer.
Maar vertel maar eens wat je vooral wil dat een mp3 speler nodig heeft. Ik weet dat je van ipod afkomt en deze niets te bieden had maar iaudio en iriver zitten vol met opties.
Neem eens een kijkje op mijn website.
Of je kan natuurlijk op mp3shop kopen of in een winkel in de buurt. (De prijs is hier wel hoger)
grtz
Hoi,
Kben blij dat je tevreden bent, het is inderdaad ook een prachtige speler
je hebt trouwens de verkeerde link gegeven.
Degene die jij hebt is deze: http://www.iriver.com/product/p_detail.asp?pidx=81
grtzLast edited by NielsParedis; 22-10-2007 at 21:18.
no votes
-
22-10-2007, 21:42 #4
Hola, bedankt alvast voor deze goede uitleg...
Maar ivm bestellen zouden mijn ouders (en ik ook) zoiets in een winkel willen kopen, hvl zal de prijs dan ongeveer verschillen?
Suggesties mss voor winkel in buurt van limburg?
Ikzelf dacht aan mediamarkt?
edit: aan opslag dacht ik iets van 4 gig
hoeft ook niet voor video's enzo, enkel voor muziek, evt nog foto's (maar niet nodig)Last edited by Limburger; 22-10-2007 at 21:48.
no votes
-
22-10-2007, 21:49 #5Approved 9liver
- Registered
- 18/04/03
- Location
- Hasselt
- Posts
- 14,855
- iTrader
- 23 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 4/79
no votes
-
22-10-2007, 22:23 #6
ah ok, is wel handig..
Maar ik zie juist tot de winkel in Antwerpen gelegen is, evt daar uithalen.
Heb al verschillende goede reviews gelezen op internet, en ben er zeer tevreden over.
Is deze combinatie zijn geld waart? http://www.mp3shop.be/product/39506/...ive-ep630.html
mercino votes
-
22-10-2007, 22:23 #7Member
- Registered
- 13/04/04
- Location
- WWW
- Posts
- 6,389
- iTrader
- 12 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/39
Die iRiver is wel maar 2Gb... Ik zou dan eerder voor de meizu m6 gaan. En niet iedereen verwacht van zijn mp3 speler het beste. Precies of de gemiddelde mens gaat zich bezig houden met te horen of er een verschil zit in audio kwaliteit tussen een iPod en een iRiver.
no votes
-
22-10-2007, 22:28 #8
Inhoud combinatieaanbieding
iRiver X20 4 GB
Creative EP630 Black
€ 184,-
Goede keuze?
Hoe zit het eigenlijk met de garantie?
Heb Vista = problemen?
via welk programma wordt muziek op iRiver gezet?Last edited by Davion; 22-10-2007 at 23:50.
no votes
-
22-10-2007, 23:35 #9Member
- Registered
- 28/09/04
- Location
- Bree
- Posts
- 1,752
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Maar wat zijn je behoeften nu? Want je kiest gewoon de x20 omdat het hier gezegd is
.
Je moet even alles op een rijtje zetten wat je wilt.
Je kan ook eens kijken naar mpio, mobiblu (al getest) , meizu (al getest)....
Dat weet ik niet dat moet ik navragen. Maar gelijk ik al gezegd heb op de nieuwe modellen is er meestal niet zoveel korting. 10-15€ denk ik zo.Dit hangt ook af van de hoeveelheid. Op de oudere is normaal meer korting.
Mediamarkt zou ik zeker NIET gaan aangezien ze je daar afzetten tot en met. De personen die daar rondlopen kennen meestal zelf niets van de spelertjes (lezen gewoon af wat er op da plaatje bijstaat wat trouwens niet eens altijd klopt). Dan kan je beter eens gaan kijken in photohall ofzo. Maar in mediamarkt betaal je veel te veel. (Op kwaliteit gelijk iaudio en iriver dan toch)
Hoe bedoel je met garantie? Als je bij mij aankoopt?
Dat weet ik niet of iriver problemen geeft met vista. Normaal gezien niet denk ik aan gezien deze speler pas uit is. Als het niet zo is zal dit wss wel bij een firmware upgrade zitten. Hier kan ik helaas niet 100% een antwoord op geven. Kan het wel navragen als je wilt.
Audio kan gewoon gesleept worden naar de speler. Mp3,wma,ogg dus waarschijnlijk hoef je je audio bestanden niet om te zetten.
Video en foto's moet je dan weer wel via de software omzetten. Dit is trouwens bijna zo bij al de spelers.De software is meegeleverd.
Persoonlijk vind ik dit een van de iriver's die mij het slechtste bevalt. Ik zeg zeker niet dat deze slecht is maar het geluid valt me toch tegen met de andere irivers die ik al eens getest heb (iRiver h120, iRiver h320, iRiver T30)
Als je echt superbassen wil hebben zou ik gaan voor iaudio of een ander model van iriver.
Nogmaals ik zeg niet dat de iriver slecht is maar vergeleken met die ik al getest heb heeft deze het minste opties (qua audio gebied dan wel)
Voor de rest heeft deze speler veel extra's zoals speakers, video, verwisselbare batterij...
Maar srs wow effecten kan je hier niet apart instellen, bij de andere irivers was dit wel. Kan misschien bij een firmware zitten.
De oortjes zijn wel goed denk ik. Ik test al mijn speler met een sennheisser mx 300.
mp3shop is inderdaad goed. Maar ik koop ook bij een officieel importeur met 1 jaar garantie. Bij defect word het product gewoon teruggezonden (Kosten en risico zijn voor de koper). Hun service is ook zeer goed.
Euhm ja
Kijk maar eens op mijn website welke spelers ik al getest heb.
En trouwens om het verschil te horen tussen iriver en ipod moet je niet veel doen aangezien ipod echt wel een van de slechtste spelers is op de markt
De ene interesseerd zich in pc's ik in mp3 spelers
.
Last edited by NielsParedis; 22-10-2007 at 23:44.
no votes
-
23-10-2007, 13:10 #10
waarom neem je niet gewoon een nieuwe ipod nano? 149 euro voor 4 gb. je kan gewoon itunes blijven gebruiken: syncen, podcasts, enz. de nieuwe nano's zijn super klein en zien er geweldig uit.
het kan zijn dat irivers of andere merken een betere audiokwaliteit leveren dan ipods, maar we zijn over mp3's bezig. mp3's leveren sowieso een mindere audio-kwaliteit. wie ript of download er al zijn muziek in FLAC, Apple lossless of andere 'cd-kwaliteit'-formaten? bijna niemand. mp3's gaan over gebruiksgemak. bestanden naar een mp3-speler slepen noem ik geen gebruiksgemak. een ipod in een dock steken, automatisch de nieuwste liedjes en onbeluisterde podcasts laten overzetten vind ik wel gemakkelijk.
mijn ipod is ook net stuk, maar ik denk er zelfs niet aan om een ander merk te kopen. just my 2 cents
no votes
-
23-10-2007, 13:39 #11Member
- Registered
- 23/10/03
- Location
- Antwerpen
- Posts
- 8,502
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/19
no votes
-
23-10-2007, 14:50 #12Member
- Registered
- 04/11/03
- Location
- Brugge
- Posts
- 13,390
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/18
't is niet alsof je met mp3's die beetje deftig geript zijn geen verschil gaat horen (op voorwaarde dat je ook nog en deftige headphone hebt), we blijven niet allemaal hangen bij 64-96-128kbps rips.
en iPod mag dan misschien gemakkelijk zijn met iTunes, maar wat als je op een pc zit zonder iTunes? dan browse ik liever gewoon door m'n mappen met mp3'tjes zodat ik alles adhv de naam (en tags) eruit kan halen.
'k Heb niets tegen een Apple (iPod, Mac, Macbook, whatever) op zich, maar met het systeem van iTunes/iPod kom ik gewoon niet overeen, veel te afhankelijk van de software. Plug&Play lijkt me zoveel gemakkelijker.
Maar iedereen zijn mening natuurlijk over Apple.
PS: onbeluisterde liedjes overzetten naar je mp3 zou trouwens ook heel makkelijk kunnen met een synchronisatie-/"back-up"programma: gewoon alle nieuwe/gewijzigde bestanden kopieren naar je mp3.no votes
-
23-10-2007, 18:21 #13
Nee, ik bedoel hvl jaar garantie je op een mp3 speler hebt..?
no votes
-
23-10-2007, 18:24 #14Member
- Registered
- 28/09/04
- Location
- Bree
- Posts
- 1,752
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Ik wil niet grof zijn maar ik durf te wedden dat je nog nooit een iriver of iaudio het vastgehad.
Het verschil in geluid is er heel zeker. Ipod geeft een zeer slecht geluid vergeleken met iriver en iaudio.
Voor iriver en iaudio bestaan ook docks als dat het is waar je over valt.
Dan kunnen deze spelers nog meer formaten als ipod (ogg onder andere)
En als je toch zo graag software wilt kan je deze ook installeren, die is met elke speler meegeleverd.
Podcast kan je trouwens ook op iriver en iaudio spelers.
Dus ik zou niet weten waarom je een ipod wel zou kopen?
Deze heeft trouwens geen radio, voicerecording, geluidseffecten, line in ... noem maar op.
En qua gebruikersgemak is het overzetten door gewoon te slepen voor veel mensen echter wel een must. Zeker voor degene die niet technisch aangelegd zijn.
En dan zeker niet te vergeten HET GELUID!! Vergelijk een iaudio maar eens met ipod. Zet dan wel de juiste eq op. Je zal zien dat iaudio je de kop van je lichaam blaast.
Maarja zolang je het niet zelf gehoord heb kan je ook niet vergelijken vind ik.
Ik ben zeker geen ipod hater maar ipod is gewoon niet vooruit gegaan vergeleken met de eerste generatie. Goed ze hebben nu kleurenscherm en dan? Niet eens radio niet een plug and plag
.... Kortom je betaald veel voor niets.
Je zal nu zeggen het gaat me om de muziek, awel iriver en iaudio kunnen ook muziek afspelen en veel meer.
Sommige spelers keur ik ook af maar ik kan er nu eenmaal niets aan doen dat ipod goed in de markt ligt en profiteerd van de onwetenheid van de mensen.
Net gelijk sony, prachtig geluid maar hun software is zeeer ongebruiksvriendelijk. Ze hebben nu hun eerste speler die plug and play is uitgebracht. Het werd tijd. (dit even terzijde)
grtz
Zie hierboven!
grtzno votes
-
23-10-2007, 18:25 #15Member
- Registered
- 28/09/04
- Location
- Bree
- Posts
- 1,752
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
no votes


