-
29-05-2007, 19:23 #1Member
- Registered
- 26/11/03
- Location
- Eeklo
- Posts
- 80
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Laptop voor geluid/beeldbewerking
Ik zoek een laptop waar ik vlot programmas als Sony Vegas, photoshop en soundforge kan draaien. (ik haat te lange wachttijden, dus veel werkgeheugen en snelle schijf liefst) Overigens wil ik films kunnen kijken, mp3's afspelen, chatten... the usual (dus geen games, buiten trackmania ofzo...) Het mag om en bij de 1000 euro kosten, indien mogelijk.
Ik heb geen flauw idee wat voor systeem ik hiervoor moet hebben (buiten dat mijn huidige pc sterk genoeg is om het te draaien).
De pc moet wel bluetooth, wifi, usb 2.0, s-video en liefst firewire hebben.
http://www.tones.be/shop_product.php?idx=103818
Zou dit systeem bijvoorbeeld al volstaan ? (er is wel geen s-video, dus ik opteer wellicht voor iets anders, voorstellen?) Of is een AMD processor af te raden ?
En hoe zit het met de macbooks, zijn die goed prijs/kwaliteit?
http://store.apple.com/Apple/WebObje...family=MacBook
Ale, al bedankt voor de info!no votes
-
-
29-05-2007, 23:52 #2
Ik heb vooraleerst geen kennis over mac dus daar ga ik niks over zeggen

De notebook die jezelf toont is inderdaad geschikt voor de programma's die je wil draaien. Van belang is het feit dat er 2GB geheugen insteekt in combinatie met een dual core 1.66ghz cpu. De grafische kaart is iets zwakker maar niet direct van belang in uw eisen.
Maar zoals je zelf al vroeg, een AMD processor is misschien af te raden en wel om de volgende reden. Momenteel zijn de Intel Core Duo processoren de beste op de gewone consumentenmarkt. In uw configuratie steekt een TL52, dit wil zeggen, de notebookuitvoering van momenteel courante AMD generatie.
Je hebt voor 889 euro wel veel waar voor je geld.
Een andere optie is misschien deze notebook. Daar zit ook 2GB geheugen gecombineerd met een 1,66ghz dual core in, maar met het grote verschil dat het hier om een 'echte' core duo van Intel gaat, dus top voor rekenprestaties. Ook zit hierin een iets degelijker beeldkaart, wat altijd van pas komt. De prijs is natuurlijk ook een beetje hoger maar ik denk dat die perfect te verantwoorden valt. Enige minpuntje is dat hier 'maar' een 120gb schijfje insteekt, maar das nog steeds veel voor een notebook.
Wat ik ook nog wil meegeven is het volgende. De standaardgarantie bij Acer is niet heel uitgebreid. Bij een vermeend defect moet de notebook per post naar Acer waar ze er dan naar kijken (en das niet altijd uitgebreid). Je bent door hun procedure makkelijk een maand je notebook kwijt. Hieraan kan je iets doen door samen met je notebook een Acer Warranty Pack te kopen. Deze kosten niet zoveel (2j voor 60 euro) en bevatten als extra ook een notebookzak en een muisje. Met dit pakket is je garantie ineens pakken beter.no votes
-
29-05-2007, 23:59 #3Member
- Registered
- 10/11/04
- Posts
- 255
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
Mijn voorkeur momenteel in laptopland . http://www.2compute.net/shop.aspx?prod=HPXX118640
no votes
-
30-05-2007, 00:05 #4
Is inderdaad een mooi systeem maar de prijs schiet wel ineens fel de hoogte in ^^
Het verschil met de 2 vorige lijkt me niet groot genoeg om zoveel meer te betalen.
Je wint bij dit systeem vooral op vlak van schijfruimte en beeldscherm. Probleem is een beetje dat dit van ondergeschikt belang is bij de zoektocht naar een degelijke laptop. Die schijven (2stuks??) en het 17" scherm (lompe notebook + energieverbruik) Lijken me een beetje té
Ben je boven de genoemde specificaties op zoek naar veel scherm- en schijfruimte, dan is dit wel een aanrader
Groter scherm is natuurlijk wel ergens handig bij Photoshop.
no votes
-
30-05-2007, 00:08 #5Member
- Registered
- 23/05/05
- Location
- Bredene
- Posts
- 8,877
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/7
Battle of the sluikreclame ^^
no votes
-
30-05-2007, 00:11 #6
Shh
Ik leg tenminste uit waarom 
Tis anyway maar om hem te helpen ^^no votes
-
30-05-2007, 00:14 #7Member
- Registered
- 29/09/06
- Location
- Sijsele
- Posts
- 198
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
no votes
-
30-05-2007, 00:24 #8Member
- Registered
- 23/05/05
- Location
- Bredene
- Posts
- 8,877
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/7
Die laptop die Loki voorstelt is lekker, maar t'is er ene van Acer. Daar zou ik ver van weg blijven, Acer bespaart meestal op de koeling in laptops en is over de hele lijn niet echt deftig van kwaliteit.
no votes
-
30-05-2007, 00:30 #9
Dat kan ik alleen maar bevestigen... Ik nam alleen een Acer omdat de persoon die deze topic begon dat ook deed
Acer is ook de goedkoopste, das een beetje het probleem. Met het extra garantiepakket zit je normaal wél safe.
Nu, als ik een merk moet gaan aanraden kijk je best eens naar Asus. Kosten iets meer, maar daar zit wél een goede garantie en wél een notebookzak en muis standaard bij.
Zijn ook heel degelijk afgewerkte systeempjes.
Links naar Asussen ga ik niet posten of kwordt weer beschuldigd van sluikreclame ^^ Op Asus.com vind je alle modellen en in principe kan elke winkel via zijn leveranciers aan elk van die modellen raken
no votes
-
30-05-2007, 00:31 #10Member
- Registered
- 23/05/05
- Location
- Bredene
- Posts
- 8,877
- iTrader
- 14 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/7
no votes
-
30-05-2007, 00:33 #11Member
- Registered
- 10/11/04
- Posts
- 255
- iTrader
- 0
- Mentioned
- 0 Post(s)
no votes
-
30-05-2007, 00:35 #12Member
- Registered
- 29/09/06
- Location
- Sijsele
- Posts
- 198
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
maar dat wordt van hen dan wel aanvaard en van anderen dan niet
zolang de consument er goed bij vaart lig ik er niet van wakker (= zolang ik op deze manier buitenkansjes vind
)
Dan ben je nog duurder ...no votes
-
30-05-2007, 00:40 #13
Waar de mensen uiteindelijk kopen is hun zaak ook
Wat ik wel belangrijk vind is dat je als je al een link naar een product van bij jezelf post dat je dan uit kan leggen waarom
Ik zou er geen kunnen posten dat niet van toepassing of te duur is...
Tzal trouwens wel zijn dat je dat van ons wel aanvaard en van de rest niet, we zijn de beste

Neuh, elke winkel heeft zijn voor en nadelen, wij zeker ook.no votes
-
30-05-2007, 00:43 #14Member
- Registered
- 29/09/06
- Location
- Sijsele
- Posts
- 198
- iTrader
- 6 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
no votes
-
30-05-2007, 00:48 #15Member
- Registered
- 24/07/03
- Location
- Gent (De Pinte)
- Posts
- 366
- iTrader
- 10 (92%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
Ik ben alvast een tevreden klant bij codima
offtopic: wanneer zouden de P35 borden van Gigabyte binnenkomen of komen ze niet binnen?
no votes

