-
06-05-2007, 18:15 #1
Hauppauge WinTV-PVR-500 Tuner Card Advies gevraagd
Ik ben wat op zoek naar een TV Tuner Card en heb voor het moment de Hauppauge WinTV-PVR-500 Media Center Edition Kit op het oog.
Deze heeft 2 tuners waardoor ik kan recorden en kijken tegelijkertijd.
Die zou ook perfect moeten kunnen werken in vista media center !
Ik heb nu wel een vraag omtrend de aansluitingen.
De connectoren voor het tv-signaal zijn zo'n type met schroefdraad.
Maar de connectoren van het tv signaal hierthuis zijn die gewone standaard connectoren die ge in de tv vanachter steekt ( vroeger althans, kweetni of da nu al veranderd is).
Op de foto op de hauppauge site ziet ge ze een beetje.
Ook lees ik dat die voor NTSC is en wij hebben hier in belgie PAL-B als ik mij ni vergis ?
Ik zie in het bos de bomen zowa nimeer, ik hoop dat jullie wa duidelijkheid kunnen brengen.no votes
-
-
06-05-2007, 19:27 #2Member
- Registered
- 08/09/02
- Location
- Gent
- Posts
- 845
- iTrader
- 35 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/1
da zijn volgens mij gewoon coax connectoren zonder schroefdraad zenne. Volgens mij is da belichting van de foto? Ik heb een PVR 150-MCE en daar zit geen schroefdraad op.
Normaal als je hier een kaartje koopt is dit PAL, ze zullen hier niet iets verkopen dat hier niet zou werken, zou nogal stom zijn.no votes
-
06-05-2007, 21:06 #3Member
- Registered
- 10/02/06
- Location
- Knesselare
- Posts
- 983
- iTrader
- 5 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/0
ik snap niet wat je juist bedoeld met schroefdraad maar
ik heb een PVR-500 en das gwn in elkaar duwen zonder dat je het moet vast maken doormiddel van een schroefdraadPS3: Mylotecno votes
-
07-05-2007, 13:41 #4
je geeft eigenlijk hier het antwoord zelf, in de link staat namelijk :
Model numbers:
model 00253: WinTV-PVR-500 MCE-Kit with NTSC TV tuner, hardware MPEG encoder and Media Center remote control
model 00254: WinTV-PVR-500 MCE-Kit with PAL TV tuner, hardware MPEG encoder and Media Center remote control
dus zal hier model 00254 verkocht worden normaalService guarantees citizenship.no votes

