Thread: DVD-speler

  1. #1

    Registered
    11/05/05
    Location
    Sint-Niklaas
    Posts
    5,157
    iTrader
    83 (98%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/12

    DVD-speler

    Ik zoek een goede DVD-speler voor €100 of minder. Ik twijfel tussen deze modellen:

    Ariston ADV436/12

    Philips DVP3040/12

    Panasonic DVD-S33EG-S
    Zelfde als hierboven, maar met ingebouwde Dolby Digital + DTS decoder en component in/out ipv S-video (gebruik hem voor een TV zonder progressive though). Voor één of andere reden staat hier bij playback enkel CDR/RW, hoe zit dat?

    Sony DVP-NS38S
    Zelfde mogelijkheden als die van Philips.

    Philips DVP5140/12
    Ook weer dezelfde mogelijkheden als de goedkopere van Philips.

    Samsung DVD-HD870
    Heeft zowel S-video als component in/out en kan ook MP4 afspelen (al is dat voor mij niet belangrijk)


    Nog een paar vragen:

    - S-Video vs Component in/out? Welke heb ik nodig als ik hem enkel voor een TV zonder progressive scan gebruik? Maakt het dan eigenlijk wel uit of ik een DVD-speler met maar 1 van beide uitgangen heb?
    - Kan ik bij al deze spelers .avi-bestanden op een CD of DVD zetten en probleemloos afspelen?
    - Welke merken hebben de beste disc lasers? Ik zou niet willen dat mijn films na een paar maanden soms beginnen haperen.
    no votes  

  2. #2

    Registered
    11/05/05
    Location
    Sint-Niklaas
    Posts
    5,157
    iTrader
    83 (98%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/12
    iemand? Ik wil er graag binnen een uur om...
    no votes  

  3. #3
    steven_cooreman's Avatar
    Registered
    05/08/03
    Location
    Gent
    Posts
    485
    iTrader
    26 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Ik denk dat je imo het best af bent met de panasonic, omdat die divx en mpeg4 speelt (divx is een subset van mpeg4, maar niet alle mpeg4's zijn divx. trouwens, .avi is een container, en geen codering), een ingebouwde dolby decoder heeft (spaart je later als je een surround-setje koopt wel een externe decoder van +- 100 euro uit), en hij valt nog mee qua prijs (80 euro). Samsung komt ook in de buurt, maar die is dan weer 10 euro duurder...

    ivm de videoaansluiting: alle genoemde DVD-spelers hebben scart-aansluiting. Als je TV het ondersteund pak je best de DVD-speler met component, anders scart (component kun je omzetten naar s-video en omgekeerd, maar dan heb je converters van +- 150 euro nodig; scart en s-video hebben gewoonweg hetzelfde signaal, zij zijn dus in elkaar om te zetten met een adapter van 5 euro)

    ivm de disc lasers: volgens mij maakt dit momenteel niet meer zoveel uit, de kwaliteit is ongeveer dezelfde... (hoewel ik twijfezl aan de kwaliteit van die ariston...)
    no votes  

  4. #4

    Registered
    11/05/05
    Location
    Sint-Niklaas
    Posts
    5,157
    iTrader
    83 (98%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/12
    thx, maar zit er echt geen addertje onder het gras bij de panasonic? Hij is in het geheel goedkoper dan een externe decoder.

    Iemand die anders nog iets kwijt wil?
    no votes  

  5. #5
    Witte8's Avatar
    Registered
    18/11/03
    Location
    Lier
    Posts
    2,928
    iTrader
    32 (100%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    1/4
    ff komen moeien, hoe weet ik of die speler ook de .sub en of .srt files afspeelt

    bij mijn huidige speler stond dit in op de doos en in de specs op het net, maar der ijn veel spelers waar je dit niet vind bij de info erover noch op de doos
    Intel C2D 8500 EO revision (current OC:9,5*422=4009)|| Asus P5Q Pro|| Corsair Dominator 2*2gig pc8500|| Scythe Mugen|| Antec P182 + 3x Scythe S-flex 120mm fans(1200rpm) + Scythe Kaze Master|| Corsair 620W|| Club 3d Ati 4870 mb OC|| Creative Xfi ExtremeGamer Fatal1ty series|| WD Rapter 150gig + Samsung F1 1T + 2*Maxtor 300gig + Lacie 1T external|| HP L2475w|| Creative Inspire 5.1|| Logitech G9 + G15
    no votes  

  6. #6

    Registered
    11/05/05
    Location
    Sint-Niklaas
    Posts
    5,157
    iTrader
    83 (98%)
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/12
    Iemand die nog wat toe te voegen heeft?

    Kunnen die DVD-spelers die divX ondersteunen ook Xvid afspelen?
    no votes  

  7. #7
    Cyrano.ak's Avatar
    Registered
    18/07/02
    Location
    Thuis
    Posts
    1,414
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/6
    ^^ wil ik ook wel weten
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in