Thread: Handheld Surfen

  1. #1
    Joly's Avatar
    Registered
    18/07/02
    Location
    Lommel
    Posts
    495
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0

    Handheld Surfen

    Ik ben dus totaal niet op de hoogte van de situatie, maar is het mogelijk om met een of ander toestel te surfen terwijl ik onderweg ben naar het werk.
    Het moet cookies en shit kunnen accepteren, en het zou een handheld toestel moeten zijn, dus geen laptop.
    no votes  

  2. #2
    Stre@mus's Avatar
    Registered
    06/11/04
    Location
    Gent
    Posts
    670
    iTrader
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Reputation
    0/0
    Alle toestellen waar de 3G technologie in zit. Verschillende merken maken al GSM's of smartphones waar deze technologie in zit. 3G is een soort draadloze breedband-verbinding en wordt momenteel aangeboden door proximus-vodaphone. Meer info zal je wel op de site van de gsm fabrikant of proximus vinden.
    Ik weet dat het momenteel nog erg duur is. En het 3G netwerk ligt momenteel alleen in Gent en nog een andere plaats (kweet niet just waar ;-) Op plaatsen waar je geen 3G hebt suft je dan gewoon via een GPRS verbinding.
    My Configs: Main Config .:. LAN Config .:. Fileserver
    no votes  

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Log in

Log in