Thread: Raad ivm : Acer Aspire 1801WSMI
-
26-05-2005, 15:33 #1Member
- Registered
- 24/07/02
- Location
- Stabroek
- Posts
- 4,003
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/5
Raad ivm : Acer Aspire 1801WSMI
Is dit een goeie laptop?
http://www.tones.be/shop_product.php?idx=100382
Van laptops ken ik niet zoveel.Dus kga hier enkele vragen stellen :
- Is dien klaar om de kabel van telenet op aan te sluiten en te internetten?
Voor en Nadelen?
GrtzMy YT Channel: www.youtube.com/presstube (3mil subscribers)no votes
-
-
26-05-2005, 16:02 #2
- Is dien klaar om de kabel van telenet op aan te sluiten en te internetten? Ja
De voordelen zijn dat de prijs erg meevalt voor een 17inch breedbeeld en dan nog eens van acer,dus qua prijs dit da wel goed. Uiterlijk valt ook goed mee,kheb hem al onder handen gehad en hij ziet er echt goed uit, hij valt wel groot en lomp uit en maakt erg veel lawaai... Een ander nadeel is de batterijduur. Ik heb in een test gelezen dat hij maar (als je er op werkt,dus tekstwerwerking, geen films of games) maar 45 minuten mee gaat, wat normaal is want het is geen centrino processor maar een P4. Ook komt hij warmer dan de centrino's.
Ik weet niet wat je van plan bent met de laptop te doen,maar als je weet dat je niet altijd een stopcontact bij de hand zal hebben zou je beter uitkijken voor een andere portable met een centrino processor. Deze gaan +/- 3uur mee en worden niet zo warm en hebben een ingebouwde wifi voor draadloos internet (wat ik nog altijd beter vind dan een kaartje dat je in je laptop schuift of een usbtoestel). Als je nog vragen hebt doe maar, zal proberen te antwoorden
.
no votes
-
26-05-2005, 17:51 #3Member
- Registered
- 04/11/03
- Location
- Brugge
- Posts
- 13,390
- iTrader
- 16 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 7/18
Bedoel je de 1802 of de 1801?
Ze hebben beiden een P4 cpu, dus geen Pentium-Mobile (zoals in Centrino-laptops).
De 1802 heeft een 3.0Ghz (met 800Mhz FSB), de 1801 een 2.93Ghz (met 533Mhz FSB). Dat scheelt ook weer een stuk in cpu-kracht en dus ook in waarde.
En wat ben je van plan te doen met de laptop? Als je niet gamet, kun je gerust een zoeken met een veel zwakkere graka (X300, FX5200, onboard,...) die een stuk minder kost.
Voordelen (van beide laptops):
- Gigabit LAN => dus TN zeker mogelijk
- Wireless 54mbit/s (=802.11g)
- X600 graka, valt zeker nog mee te gamen
- relatief grote hd (60gb voor de 1801, 80gb voor de 1802)
- dvd-rw
- breedbeel scherm
Nadelen:
- P4 cpu, verbruikt veel meer dan een P-M, dus batterij zal veel minder lang meegaan
- 2*256mb ram, vermoedelijk kun je er geen meer bijsteken. Dus als je ram wilt upgraden, moet je ze vervangen (ipv bijsteken indien 1x512mb)
PS: waar is ander topic naar toe?no votes
-
26-05-2005, 18:08 #4Member
- Registered
- 24/07/02
- Location
- Stabroek
- Posts
- 4,003
- iTrader
- 2 (100%)
- Mentioned
- 0 Post(s)
- Reputation
- 0/5
Hoi,
Ik heb hem al besteld bij Tones.
Het is de 1802.
En ik ga hem 90% van de tijd gebruiken waar een stopcontact is dus qua voeding is het geen probleem.In den auto heb ik 220Volt dus das ook geen probleem.
Hetgeen ik hem nu hoofdzakelijk voor wil gebruiken is het volgende :
Ik werk in de haven van antwerpen op de sleepboten,en via een "illegaal-toestel" kan ik signalen ontvangen van elk schip binnen VHF bereik.Als ik dat toestel aan men pc koppel en via software decodeer worden die schepen op men pc gezet en inneens op de bijpassende kaarten.
voorbeeld ervan zijn deze afbeeldingen bv. :
http://www.ledsgo.be/stuff/shipplotter4.jpg
http://www.ledsgo.be/stuff/shipplotter5.jpg
De groene dingskes zijn dus de schepen die in de haven liggen.De kaarten heb ik zelf gescanned en aangepast en ook de coordinaten erop gezet zodat de software weet waar hij de schepen moet "plaatsen".
De kaarten zijn in zeer hoge resolutie zodat ik ze hard kan inzoomen.Ik kan tot op 20 meter inzoomen ongeveer
Om men werk heb ik altijd stroom dus das al geen probleem.
GrteLast edited by Blue-Bora; 26-05-2005 at 18:09.
My YT Channel: www.youtube.com/presstube (3mil subscribers)no votes
