Sappige spoilers over nieuwe Tomb Raider bekend
30 April 2011 13:25 | Nieuws | Matthew | 17 reacties
In een Spaans magazine zijn onlangs nieuwe feiten bekend gemaakt over de nieuwe Tomb Raider-game van Crystal Dynamics. En het wordt een compleet andere ervaring dan voorheen, verklappen ze.
Volgens het magazine zal Lara Croft een flink stuk menselijker zijn. Ze bloedt, ze lijdt en zal hard moeten vechten om te overleven. Haar gezichtsuitdrukkingen zullen dit ook duidelijk vertellen. Die werden gecreëerd, net als de camerabewegingen overigens, via motion capturing.
De nieuwe game zal normaal gezien Tomb Raider heten, niet meer, niet minder. Het wordt een volledige reboot van de reeks. Ze hebben Lara Croft herbedacht en lijkt in weinig opzichten nog op de rondborstige, acrobatische vrouw van vroeger. Alles dat ze zal worden, heeft Lara nog niet geleerd. Ze is net de universiteit uit en vertrekt op expeditie met een schip genaamd Endurance, maar die blijkt niet zo waterdicht te zijn en begint te zinken. Lara overleeft als enige de schipbreuk en belandt op een eiland ergens in de buurt van Japan.
Het centrale deel van het eiland fungeert als "safe zone". Je kan er nieuwe abilities leren, tools maken of oude missies herbeleven. Lara heeft nu ook een Survival Instinct. Deze nieuwe feature laat bepaalde elementen in de omgeving oplichten zodat je weet dat ze daar iets mee kan doen. Wolfsporen zullen bijvoorbeeld kunnen leiden naar een medkit, maar let op dat de wolf zich daar ook niet bevindt.
De puzzels in de game zullen ten slotte een flink stuk complexer worden. Het gaat niet meer om gewoon zoeken in de omgeving naar een opstapje, maar zullen veeleer gaan over interactie met andere elementen, zoals wat je kan doen met water, vuur, zwaartekracht, explosieven, etc.
Informatie over Tomb Raider
Releasedatum: 05-03-2013
Ontwikkeld door: Crystal Dynamics
Uitgegeven door: Square Enix
Genre: Action/Adventure SinglePlayer
Beschikbaar op:
Je hebt een 9lives account nodig om een reactie te kunnen plaatsen. Gelieve in te loggen of je te registreren!
Naar welke Ubisoft-titel kijken jullie het meest uit?
- I5-4670k met H100i P/P op een Gigabyte Z...
- Overgewicht - deel 3
- Je glimlach van vandaag - deel 29
- Heb jij een lief: the sequel deel 22
- Je ergernissen van vandaag - deel 34
- Privacy vs national & global intelli...
- De onweerthread 2013
- Punk/HC Thread - Deel 6
- Post - / math - / prog / experimental / ...
- Welke film heb je vandaag gezien en wat ...




.
