Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

9minutes - Splinter Cell: Blacklist
Wednesday 04 September 2013 9:53 | 9livesTV | Praga | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Tweede update voor PS3-versie Splinter Cell: Blacklist
Wednesday 28 August 2013 10:11 | Nieuws | LouGarou | 4 reacties (ps3)
Pc-versie Splinter Cell: Blacklist werkt niet in bepaalde regio's
Wednesday 28 August 2013 0:30 | Gerucht | LouGarou | 6 reacties (pc)
Ubisoft werkt samen met NVIDIA voor launch Splinter Cell: Blacklist
Thursday 22 August 2013 10:35 | Nieuws | Wimpie | 5 reacties (pc)
Game van de week - Splinter Cell: Blacklist
Monday 19 August 2013 12:07 | Nieuws | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
De voordelen van de Wii U GamePad voor Splinter Cell: Blacklist
Thursday 15 August 2013 22:39 | Trailer | StanTem | 3 reacties (wiiu)
Launchtrailer voor Splinter Cell: Blacklist
Wednesday 14 August 2013 21:22 | Trailer | StanTem | 5 reacties ()
Honderd manieren om situaties aan te pakken in Splinter Cell: Blacklist
Tuesday 13 August 2013 22:59 | Trailer | StanTem | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
CGI-televisiespot voor Splinter Cell: Blacklist
Monday 12 August 2013 10:49 | Trailer | StanTem | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Systeemeisen pc-versie Splinter Cell: Blacklist uit de doeken gedaan
Saturday 10 August 2013 19:10 | Nieuws | LouGarou | 15 reacties (pc)
Meerdere keuzes mogelijk in Splinter Cell: Blacklist-video
Friday 09 August 2013 11:42 | Trailer | Wimpie | 0 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Splinter Cell: Blacklist voor Wii U bevat geen offline co-op
Monday 05 August 2013 8:50 | Nieuws | Wimpie | 0 reacties (wiiu)
Splinter Cell: Blacklist - Threat trailer
Friday 02 August 2013 21:19 | Trailer | LouGarou | 2 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Splinter Cell: Blacklist-video toont eerste 15 minuten van de game
Friday 02 August 2013 14:23 | Trailer | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell Blacklist app nu beschikbaar voor iOS
Thursday 25 July 2013 17:23 | Mobile | Praga | 7 reacties ()
Splinter Cell Blacklist - Ghost, Panther & Assault trailer
Wednesday 24 July 2013 11:15 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell: Blacklist Transformation trailer
Thursday 18 July 2013 11:34 | Trailer | Praga | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 - Blacklist komt met nieuwe trailer
Tuesday 11 June 2013 1:37 | Trailer | Baelemeister | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Een duo van nieuwe Splinter Cell: Blacklist multiplayer trailers
Thursday 30 May 2013 15:47 | Trailer | Padawan | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Splinter Cell: Blacklist co-op dev-diary
Monday 27 May 2013 13:41 | Trailer | Padawan | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Co-op trailer Splinter Cell: Black List opgedoken
Monday 20 May 2013 18:39 | Trailer | LouGarou | 5 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Spies vs. Mercs in real life
Wednesday 15 May 2013 14:39 | Trailer | Padawan | 0 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Splinter Cell: Blacklist toont Spies vs. Mercs in nieuwe trailer
Friday 03 May 2013 9:42 | Trailer | Wimpie | 6 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Ubisoft hint naar Splinter Cell: Blacklist's Spies vs. Mercs spelmodi
Monday 29 April 2013 15:01 | Nieuws | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Wii U-features van Blacklist bekendgemaakt in trailer
Tuesday 23 April 2013 15:04 | Nieuws | JanB1908 | 1 reacties (wiiu)
"Splinter Cell is een erg complex spel"
Tuesday 23 April 2013 15:03 | Nieuws | JanB1908 | 4 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Stealth en actie in nieuwe Blacklist-trailer
Tuesday 23 April 2013 10:07 | Nieuws | JanB1908 | 0 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Box-art van de nieuwste Splinter Cell opgedoken
Monday 22 April 2013 15:20 | Nieuws | JanB1908 | 1 reacties (pc - ps3 - x360 - wiiu)
Splinter Cell: Blacklist bevestigd voor Wii U
Wednesday 10 April 2013 15:29 | Nieuws | Wimpie | 2 reacties ()
Splinter Cell: Blacklist dan toch naar Wii U?
Tuesday 09 April 2013 13:29 | Nieuws | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell Blacklist - 5th Freedom Edition Unboxing video
Monday 08 April 2013 18:09 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Jade Raymond: "We zijn bezig aan een nieuwe multiplayer-ervaring"
Wednesday 27 March 2013 15:20 | Nieuws | JanB1908 | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Pax East: Multiplayer-info voor Splinter Cell: Blacklist op komst
Monday 25 March 2013 17:50 | Nieuws | Y@nnick. | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell: Blacklist-video toont nieuwe gameplay
Friday 22 March 2013 8:58 | Trailer | Baelemeister | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft onthult alle collector's edities van Splinter Cell: Blacklist
Tuesday 12 March 2013 12:47 | Nieuws | LouGarou | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Onthullende gameplay trailer van Splinter Cell: Blacklist
Monday 04 February 2013 12:29 | Trailer | Puben | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Brutale martelscene Splinter Cell: Blacklist geschrapt
Thursday 31 January 2013 10:42 | Nieuws | Puben | 8 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell: Blacklist komt gelijktijdig op pc en consoles
Tuesday 22 January 2013 10:48 | Nieuws | Baelemeister | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell: Blacklist nieuwe trailer hint naar release in augustus
Wednesday 16 January 2013 18:45 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell Blacklist krijgt Art Direction-trailer
Friday 14 December 2012 10:29 | Trailer | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell: Blacklist-trailer toont ons ondodelijke take downs
Friday 30 November 2012 17:04 | Trailer | StanTem | 2 reacties ()
Bane-acteur uit The Dark Knight Rises speelt Sam Fisher in Splinter Cell-film
Thursday 15 November 2012 13:12 | Film | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Op bezoek bij het Tom Clancy's Splinter Cell team
Friday 26 October 2012 7:55 | Trailer | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Ubisoft geeft toe dat Splinter Cell geen stealth-game meer is
Friday 28 September 2012 16:55 | Nieuws | LouGarou | 25 reacties (pc - ps3 - x360)
Sam krijgt vrijgeleide in Splinter Cell: Blacklist-trailer
Wednesday 26 September 2012 8:30 | Trailer | Mich | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
PAX 2012: Op stap met Sam Fisher in Splinter Cell: Blacklist
Monday 03 September 2012 8:47 | Trailer | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Splinter Cell Blacklist - Commented Walkthrough video
Friday 17 August 2012 15:48 | Trailer | Praga | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
Trailer Splinter Cell: Blacklist wordt aangedikt
Thursday 19 July 2012 14:16 | Trailer | Thermos | 9 reacties (pc - ps3 - x360)
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist-releasedatum gelekt?
Monday 09 July 2012 16:38 | Nieuws | Michael.Cox | 5 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: Splinter Cell Blacklist belooft veel actie
Tuesday 05 June 2012 10:15 | Trailer | LouGarou | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: Splinter Cell Blacklist gameplay demo
Monday 04 June 2012 23:17 | Trailer | Praga | 9 reacties (pc - ps3 - x360)

Informatie over Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist


Releasedatum: 23-08-2013
Ontwikkeld door: Ubisoft
Uitgegeven door: Ubisoft
Genre: Strategy
Multiplayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3 wiiu
Age 18+

Ben jij bang voor een virus-uitbraak?



Ja Nee Hmm, weet niet goed wat ik ervan moet denken

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming e3 2012 Trailer - 00:02:22 min Meer
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website