The Last of Us

Nieuwe maps en wapens voor The Last of Us
Wednesday 27 August 2014 16:34 | Nieuws | Padawan | 0 reacties (ps3 - ps4)
Film over The Last of Us zal duidelijk verschillen van de game
Monday 11 August 2014 12:35 | Film | Padawan | 7 reacties ()
Winnaars The Last of Us-hoodies
Tuesday 12 August 2014 14:51 | Wedstrijd | Praga | 7 reacties ()
Lovende ontvangst van The Last of Us verraste Naughty Dog
Wednesday 30 July 2014 14:01 | Nieuws | Y@nnick. | 3 reacties ()
Herbekijk hier de live-opvoering van The Last of Us: One Night Live
Tuesday 29 July 2014 14:30 | Trailer | Praga | 0 reacties ()
Kruipt Arya Stark-actrice in de rol van Ellie?
Saturday 26 July 2014 11:44 | Film | Michael.Cox | 5 reacties (ps3)
The Last of Us-filmposter gespot op Comic Con
Friday 25 July 2014 23:02 | Nieuws | LouGarou | 6 reacties ()
Zo zou The Last of Us er op de PS One uitzien
Monday 21 July 2014 10:00 | Fun | Michael.Cox | 6 reacties (ps3)
The Last of Us: Remastered krijgt televisiespot
Wednesday 16 July 2014 11:54 | Trailer | StanTem | 3 reacties (ps4)
Gelekte PS4-screens The Last of Us tonen schitterende graphics
Tuesday 08 July 2014 21:14 | Nieuws | Michael.Cox | 11 reacties (ps3 - ps4)
The Last of Us Remastered PS4 hardware bundel komt naar Europa
Friday 27 June 2014 16:36 | Nieuws | Praga | 9 reacties ()
The Last of Us heeft PlayStation 4-release en -trailer beet
Tuesday 10 June 2014 5:06 | Trailer | StanTem | 0 reacties (ps4)
The Last of Us Reclaimed Territories DLC-trailer
Monday 05 May 2014 17:10 | Trailer | Praga | 1 reacties (ps3)
The Last of Us – Grounded Bundle DLC begin mei
Friday 25 April 2014 15:56 | Nieuws | Praga | 1 reacties (ps3)
PS3-spelers krijgen mogelijk korting bij The Last of Us: Remastered
Friday 18 April 2014 12:39 | Nieuws | Y@nnick. | 3 reacties ()
Laatste DLC voor The Last of Us is op komst
Wednesday 16 April 2014 18:34 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
The Last Of Us: Remastered komt misschien al in juni
Wednesday 16 April 2014 15:09 | Gerucht | Y@nnick. | 5 reacties ()
The Last of Us maakt opwachting op PlayStation 4
Wednesday 09 April 2014 19:11 | Nieuws | StanTem | 35 reacties ()
Verhaallijn The Last of Us-film wijkt van game af
Sunday 16 March 2014 15:54 | Film | Michael.Cox | 8 reacties (ps3)
The Last of Us wint BAFTA Game of the Year-award
Thursday 13 March 2014 11:31 | Nieuws | Praga | 7 reacties (ps3)
The Last of Us-DLC Left Behind getest door 9lives members
Wednesday 26 February 2014 15:50 | Nieuws | Praga | 8 reacties (ps3)
50% kans op vervolg The Last of Us
Sunday 23 February 2014 15:25 | Gerucht | LouGarou | 11 reacties (ps3)
Naughty Dog brainstormt over The Last of Us 2 en nieuwe game
Friday 07 February 2014 14:25 | Nieuws | LazloCootmans | 5 reacties (ps3)
The Last of Us is D.I.C.E. 2014 game van het jaar
Friday 07 February 2014 10:02 | Nieuws | LazloCootmans | 12 reacties (ps3)
PS4-versie van The Last of Us op komst?
Tuesday 04 February 2014 20:26 | Gerucht | Ardtieboy | 15 reacties (ps3 - ps4)
Winnaars cadeaubon Outdoor survival School he Last of Us
Tuesday 04 February 2014 13:19 | Wedstrijd | Praga | 10 reacties (ps3)
Werkt Naughty Dog al aan The Last of Us 2?
Wednesday 29 January 2014 13:17 | Gerucht | Y@nnick. | 22 reacties (ps3)
The Last of Us: Left Behind is laatste single player-DLC voor de game
Friday 24 January 2014 17:55 | Nieuws | Stagino | 11 reacties (ps3)
Nieuwe CGI-trailer voor The Last of Us-DLC
Wednesday 22 January 2014 21:48 | Trailer | StanTem | 3 reacties (ps3)
Releasedatum The Last of Us-DLC bekendgemaakt
Thursday 16 January 2014 0:00 | Nieuws | StanTem | 6 reacties (ps3)
Nieuwe trailer plaatst The Last of Us-DLC in de kijker
Monday 13 January 2014 21:50 | Trailer | StanTem | 1 reacties (ps3)
The Last of Us won tal van GOTY-awards
Sunday 12 January 2014 13:15 | Nieuws | LouGarou | 25 reacties (ps3)
Denkt Sony aan een The Last of Us-film?
Friday 29 November 2013 14:14 | Gerucht | Baelemeister | 21 reacties (ps3)
Meer details omtrent The Last of Us-DLC
Friday 15 November 2013 9:19 | Trailer | Ardtieboy | 5 reacties (ps3)
Momenteel geen plannen voor een PS4-port van The Last of Us
Thursday 17 October 2013 12:48 | Nieuws | Y@nnick. | 15 reacties (ps3)
The Last of Us-DLC's krijgen meer informatie
Friday 27 September 2013 15:55 | Nieuws | Baelemeister | 4 reacties (ps3)
Deze week informatie over DLC voor The Last of Us
Monday 23 September 2013 22:12 | Nieuws | StanTem | 6 reacties (ps3)
Nieuwe multiplayermodus in The Last of Us
Thursday 29 August 2013 9:42 | Nieuws | Ardtieboy | 9 reacties (ps3)
PAL-versie The Last of Us gecensureerd
Monday 05 August 2013 7:48 | Nieuws | StanTem | 9 reacties (ps3)
Deze maand meer nieuws over The Last of Us-DLC
Thursday 01 August 2013 11:18 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
Sony tevreden over verkoop van The Last of Us
Tuesday 09 July 2013 11:17 | Nieuws | Baelemeister | 13 reacties (ps3)
Kledinglijn van The Last of Us op komst
Friday 05 July 2013 18:33 | Nieuws | StanTem | 13 reacties (ps3)
Eindelijk patch voor The Last of Us
Saturday 29 June 2013 13:32 | Nieuws | StanTem | 13 reacties (ps3)
De infectie in The Last of Us bekeken door een bioloog
Wednesday 26 June 2013 15:01 | Trailer | Praga | 16 reacties (ps3)
Winnaars The Last of Us-prijzen
Tuesday 25 June 2013 16:49 | Wedstrijd | Praga | 31 reacties (ps3)
Problemen The Last of Us van de baan
Friday 14 June 2013 20:32 | Nieuws | StanTem | 5 reacties (ps3)
The Last of Us heeft patch op eerste dag, toch nog problemen
Friday 14 June 2013 17:57 | Nieuws | StanTem | 6 reacties (ps3)
Win The Last of Us-games, goodies en meer!
Monday 24 June 2013 11:56 | Wedstrijd | LouGarou | 48 reacties (ps3)
E3 - Nieuwe trailer voor The Last of Us
Tuesday 11 June 2013 20:02 | Trailer | StanTem | 0 reacties (ps3)
Game van de week - The Last of Us
Monday 10 June 2013 12:53 | Nieuws | Praga | 2 reacties (ps3)
Naughty Dog hint naar grote The Last of Us-aankondiging
Wednesday 05 June 2013 17:19 | Nieuws | Y@nnick. | 17 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt live-action trailer voor televisiecampagne
Wednesday 05 June 2013 11:26 | Trailer | StanTem | 4 reacties (ps3)
Brutaliteit ten top in multiplayer The Last of Us
Tuesday 04 June 2013 22:13 | Trailer | Mich | 10 reacties (ps3)
The Last of Us multiplayer gameplay gelekt
Tuesday 04 June 2013 13:04 | Nieuws | Padawan | 8 reacties (ps3)
The Last of Us-multiplayer laat zich zien in screenshots
Monday 03 June 2013 21:07 | Screenshots | StanTem | 7 reacties (ps3)
Geen The Last of Us-demo voor mensen zonder God of War: Ascension
Monday 03 June 2013 20:48 | Nieuws | LouGarou | 12 reacties (ps3)
Gerucht: Details multiplayer The Last of Us
Monday 03 June 2013 11:27 | Gerucht | Padawan | 6 reacties (ps3)
Herbekijk de The Last of Us-demo
Saturday 01 June 2013 22:18 | Trailer | StanTem | 14 reacties (ps3)
Extra content in The Last of Us-demo
Saturday 01 June 2013 11:47 | Nieuws | Padawan | 5 reacties (ps3)
Problemen met demo The Last of Us
Friday 31 May 2013 19:48 | Nieuws | StanTem | 27 reacties (ps3)
The Last of Us-demo vanaf vandaag speelbaar
Friday 31 May 2013 14:25 | Nieuws | StanTem | 17 reacties (ps3)
The Last of Us: campagne trophies duiken op
Thursday 30 May 2013 13:17 | Nieuws | Praga | 3 reacties (ps3)
The Last of Us bijna gespoild door easter egg in Uncharted 3
Thursday 30 May 2013 11:32 | Nieuws | Padawan | 7 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt seizoenspas voor DLC
Wednesday 29 May 2013 11:05 | Nieuws | StanTem | 8 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt mogelijk seizoenspasje
Friday 24 May 2013 12:06 | Nieuws | Y@nnick. | 4 reacties (ps3)
Derde keer achter de schermen van The Last of Us
Monday 20 May 2013 9:39 | Nieuws | Michael.Cox | 4 reacties (ps3)
Naughty Dog: "De PS3 heeft nog veel in z'n mars"
Saturday 18 May 2013 15:21 | Nieuws | Y@nnick. | 13 reacties (ps3)
Soundtrack The Last of Us komt naar Music Unlimited
Saturday 18 May 2013 12:21 | Nieuws | StanTem | 0 reacties (ps3)
"The Last of Us heeft beste multiplayer ooit."
Friday 17 May 2013 11:41 | Nieuws | StanTem | 4 reacties (ps3)
The Last of Us speelbaar tijdens downloaden uit PS Store
Friday 17 May 2013 11:00 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
Komt er een vervolg op The Last of Us?
Thursday 16 May 2013 21:50 | Gerucht | StanTem | 4 reacties (ps3)
Ontwikkeling The Last of Us afgelopen
Thursday 16 May 2013 9:28 | Nieuws | Padawan | 5 reacties (ps3)
The Last of Us en de geïnfecteerden in nieuwe televisiespot
Saturday 11 May 2013 11:04 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
Ontmoet de geïnfecteerden in laatste The Last of Us-trailer
Monday 06 May 2013 20:02 | Trailer | LouGarou | 4 reacties (ps3)
Spoilers van The Last of Us nu al gelekt
Thursday 02 May 2013 17:48 | Nieuws | StanTem | 4 reacties (ps3)
Speciale edities van The Last of Us tonen zich in nieuwe video's
Thursday 02 May 2013 16:00 | Trailer | Praga | 0 reacties (ps3)
The Last of Us toont stukjes landschap in nieuwe video
Tuesday 09 April 2013 10:15 | Trailer | LouGarou | 11 reacties (ps3)
Verhaaltrailer voor The Last of Us
Monday 01 April 2013 20:34 | Trailer | StanTem | 9 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt televisiespot
Monday 01 April 2013 10:19 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
Lengte singleplayer The Last of Us uit de doeken gedaan
Saturday 16 March 2013 11:55 | Nieuws | StanTem | 23 reacties (ps3)
Nieuwe details vrijgegeven over The Last of Us
Wednesday 13 March 2013 12:00 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
The Last of Us-demo speelbaar vanaf eind mei
Sunday 10 March 2013 14:07 | Nieuws | StanTem | 5 reacties (ps3)
Wildgroei aan champignons in The Last of Us-dev diary
Thursday 28 February 2013 10:13 | Trailer | StanTem | 2 reacties (ps3)
The Last of Us ontvangt nieuwe trailer
Tuesday 26 February 2013 22:25 | Trailer | StanTem | 4 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt PlayStation 3-bundel
Wednesday 20 February 2013 2:57 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt lange singleplayer
Monday 18 February 2013 0:01 | Nieuws | StanTem | 9 reacties (ps3)
Bevestigd: The Last of Us uitgesteld
Wednesday 13 February 2013 20:39 | Nieuws | StanTem | 4 reacties (ps3)
The Last of Us loopt waarschijnlijk maandje vertraging op
Tuesday 12 February 2013 14:14 | Nieuws | Y@nnick. | 7 reacties (ps3)
Meer details bekend van The Last of Us
Monday 04 February 2013 11:52 | Nieuws | Wimpie | 14 reacties (ps3)
Vroege demo The Last of Us bij God of War: Ascension
Friday 25 January 2013 0:15 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
The Last of Us krijgt nog meer Special Editions
Wednesday 23 January 2013 4:38 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
The Last of Us Special Edition duikt op
Monday 21 January 2013 18:32 | Nieuws | Y@nnick. | 8 reacties (ps3)
The Last of Us introduceert Tess
Saturday 15 December 2012 14:52 | Nieuws | Y@nnick. | 8 reacties (ps3)
The Last of Us-multiplayer zal singleplayer niet schaden
Tuesday 11 December 2012 12:45 | Nieuws | Padawan | 2 reacties (ps3)
VGA 2012: The Last of Us onthult releasedatum
Monday 10 December 2012 8:42 | Trailer | Mich | 11 reacties (ps3)
Naughty Dog teaset ons met The Last of Us-video
Tuesday 04 December 2012 0:01 | Trailer | StanTem | 6 reacties (ps3)
Volgende week bekendmaking nieuw personage The Last of Us
Saturday 01 December 2012 14:02 | Nieuws | StanTem | 3 reacties (ps3)
Naughty Dog zoekt co-op ontwikkelaar
Monday 15 October 2012 20:17 | Nieuws | Y@nnick. | 5 reacties (ps3)
GC 2012: Proberen overleven in The Last of Us
Wednesday 15 August 2012 11:12 | Nieuws | Den_John | 17 reacties (ps3)
Geen hartelijk weerzien in The Last of Us-cinematic
Saturday 14 July 2012 9:16 | Trailer | Mich | 12 reacties (ps3)
E3 2012: The Last of Us krijgt multiplayer
Wednesday 06 June 2012 13:24 | Nieuws | Y@nnick. | 6 reacties (ps3)
E3 2012: Prachtige beelden in The Last of Us-trailer
Tuesday 05 June 2012 11:25 | Trailer | Thermos | 9 reacties (ps3)

Informatie over The Last of Us


Releasedatum: 14-06-2013
Ontwikkeld door: Naughty Dog
Uitgegeven door: SCEE
Genre: Action
SinglePlayer
Beschikbaar op: ps3
Age 18+

Heb jij een baard(je) en/ of snor?



Ja Nee, en ik wil er geen Nee, maar ik zou er graag eentje willen

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming Trailer - 00:01:36 min Meer
Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website