Star Trek

Winnaars Star Trek Into Darkness op DVD of Blu-ray
Wednesday 18 September 2013 13:24 | Wedstrijd | Praga | 10 reacties ()
9minutes: Star Trek
Friday 03 May 2013 9:03 | 9livesTV | Praga | 4 reacties (pc - ps3 - x360)
Star Trek: The Video Game krijgt lanceringstrailer
Tuesday 23 April 2013 13:26 | Trailer | Wimpie | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
Laatste trailer voor aankomende Star Trek-game
Sunday 21 April 2013 22:18 | Nieuws | Baelemeister | 1 reacties (pc - ps3 - x360)
William Shatner schittert in Star Trek-trailer
Friday 29 March 2013 16:08 | Nieuws | JanB1908 | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Eerste deel van Star Trek - Making the Game
Friday 15 February 2013 23:31 | Trailer | LouGarou | 3 reacties (pc - ps3 - x360)
Nieuwe Star Trek-trailer duikt op in de ruimte
Tuesday 12 February 2013 10:33 | Trailer | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
Star Trek heeft releasedatum te pakken
Thursday 20 December 2012 19:57 | Screenshots | Praga | 6 reacties (pc - ps3 - x360)
E3 2012: Neem het op tegen de Gorn in Star Trek
Tuesday 05 June 2012 18:40 | Nieuws | Praga | 2 reacties (pc - ps3 - x360)
[9lives TV] Namco Bandai Gamers Day 2012 - Star Trek
Monday 23 April 2012 14:12 | 9livesTV | Praga | 0 reacties (pc - ps3 - x360)
Star Trek - Teaser Trailer
Tuesday 17 April 2012 9:27 | Trailer | Praga | 11 reacties (pc - ps3 - x360)

Informatie over Star Trek


Releasedatum: 26-04-2013
Ontwikkeld door: Digital Extremes
Uitgegeven door: Paramount
Genre: Action
SinglePlayer
Beschikbaar op: pc x360 ps3
Age 12+

Hoe drink jij je Nesquick?



Eerst melk en dan poeder Eerst poeder en dan melk Eerst melk, dan poeder en dan weer melk Melk en poeder samen Ik drink geen Nesquick

Video's over deze game

9Lives - next generation gaming Trailer - 00:01:00 min Meer

Top Artikelen over deze game

Copyright © 2014 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website